Moderné obývacie steny | nabytok-bogart.sk

Moderné obývacie steny

 

Obývacie steny sa najčastejšie spájajú s interiérmi zariadenými v štýle retro, ktoré neprešli vlnou inovácií a moderných riešení súčasných trendov. Naopak, moderné riešenia a krásny sektorový nábytok v tejto oblasti nielen poteší aj tých najnáročnejších zákazníkov a profesionálov v oblasti architektúry a interiérového dizajnu, ale plní tiež funkčnú, praktickú a estetickú úlohu, pričom dokonale vypĺňa vnútorný priestor a poskytuje mu praktický dizajn.
 
V našej ponuke ponúkame rôzne modely obývacích stien, ktoré sú vyberané podľa štýlu v interiéri. Klasické riešenia sú veľmi populárne, ale v porovnaní s ich predchádzajúcimi prototypmi sa odlišujú atraktívnymi tvarmi a zaujímavými farebnými kombináciami. Ponúkame tiež moderné obývacie steny, ktoré sa perfektne komponujú s interiérom s výrazným štýlom či s odvážnymi farbami. Naša ponuka zahŕňa aj exkluzívne a elegantné modely kvalitného nábytku do obývačky, z ktorých si každý nájde to čo potrebuje. 
 

Moderné obývacie steny

 
Obývacie steny sú prvkami, ktoré v súčasnosti nepochybne prežívajú svoju veľkú renesanciu. Nie je to nič prekvapujúce, pretože moderné modely nás potešia svojou krásou a funkčnosťou, veľkým úložným priestorom a pôsobivým dizajnom. Hoci sa nábytok tohto typu najčastejšie spájal s interiérom v retro štýle, dnes je čoraz častejšie vyberaný nielen do obývacích miestností, ale aj do izieb pre deti, kancelárií, alebo do kabinetov. Moderné prvky, presklené vitríny, komody so zásuvkami, závesné police a ich vzájomné kombinácie vytvárajú dizajnové riešenia, ktoré ideálne vypĺňajú a štylizujú interiér.
 
V našej širokej ponuke nájdete rôznorodé modely jedinečných a originálnych obývacích stien, ako aj jednotlivých prvkov, ktoré si hravo zladíte v závislosti od interiéru. Uprednostňujete klasické zariadenia, ktoré sú aj v súčastnosti veľmi populárne, či tiež klasiku obohatenú o najnovšie trendy? Ponúkame tiež inovatívne výrobky s výrazným štýlom a odvážnymi farbami, s ktorými budete nadmieru spokojní. Nájdete tu aj exkluzívne, luxusné a elegantné modely, ktoré Vám bude  závidieť každý.
Úplným hitom je však modulový nábytok, ktorý oživí akúkoľvek miestnosť. Samostatné prvky sektorového nábytku sú vynikajúcim riešením pre odvážnych ľudí, ktorí sa neboja žiadnej výzvy, radi experimentujú a vyhľadávajú individuálny, a originálny štýl interiéru. Nepopierateľná vizuálna atraktívnosť, vynikajúca kvalita a trvanlivosť a bezprecedentná praktickosť sektorov, ktoré pre Vás vytvárame, sú zárukou dobrej voľby.
 
Nábytkové systémy, sektory do obývačiek a všeobecne obývacie steny si veľmi rýchlo získali popularitu, pretože slúžili funkčnosti a veľmi praktickému usporiadaniu jednotlivých vitrín, skriniek či komôd. Rýchlo sa stali nepostrádateľným prvkom vybavenia v každom paneláku či rodinnom dome. Tieto obývacie steny v klasickom prevedení boli zvyčajne vyrobená z drevotriesky a pokryté dyhou imitujúcou drevo. No v krátkom čase sa stali také slávne, že dizajnéri neustále zmieňali niečo v konštrukcii a dizajne, pričom kládli dôraz priestrannosť každého z prvkov. Dávnejšie obývacie steny boli tvorené - uzavretými skrinkami s policami vo vnútri, skrinkami so zásuvkami, otvorenými policami a v neskorších modeloch aj výklenkami na televízor. V dôsledku toho nábytok obsadil celú stenu. Takýto nábytok je neoddeliteľne spojený s históriou súčasného Slovenska. Niet divu, že dizajnéri sa rozhodli dať nový nádych zariaďovaniu bývania a vnášajú svoje nápady a inovácie do moderného interiéru v odmenenej forme.
 

V posledných rokoch obzvlášť populárne sú práve moderné obývacie steny, ktoré dekoratéri a interiéroví architekti sa rozhodujú umiestňovať nielen v menších priestoroch garsónok či bytoch s malým obývacím priestorom, ale aj krásnych priestranných salónoch, detských izbách či kanceláriách. Hoci inšpirované klasickými obývacími stenami, dnešný nábytok sa líši najmä pokiaľ ide o dizajn. Súčasné obývacie steny sú ľahšie, menšie, pôsobia vzdušnejšie a ľahšie, vyrobené z úplne iných materiálov, majú moderné povrchové úpravy a očarujú každého klienta. Môžete si vybrať spomedzi veľkého množstva obývacích stien vybavených efektným dekorom, presklené, s praktickými poličkami s osvetlením či už v ľubovoľnom odtieni. Okrem toho máme v ponuke široký sortiment obývacieho nábytku s autonómnymi prvkami, ktoré je možné kombinovať akýmkoľvek spôsobom.

Nespochybniteľný hitom v interiérovom dizajne sú inovované vo svojom štýle a tvare modulárne súpravy, ktoré oživia každý moderne zariadený priestor a pritom potešia svojím nezvyčajným dizajnom. Je to vynikajúce riešenie pre tých ľudí, ktorí sa neboja experimentovať s usporiadaním nábytku a radí hľadajú svoj vlastný individuálny a originálny štýl interiéru. Nepopierateľná vizuálna atraktívnosť, vynikajúca kvalita, trvanlivosť a bezprecedentná praktickosť nášho nábytku, sú zárukou dobrej voľby.

Obývacie steny - prečo sa oplatia ? 

Obývacia stena poskytuje svojím používateľom veľa výhod: 

  • Funkčná konštrukcia
  • dôsledný, harmonický dizajn,
  • veľké, priestranné úložné priestory.

 

V minulom storočí obývacie steny dobyli srdcia predchádzajúcich generácií a našli svoje miesto v mnohých domácnostiach. Dnes môžeme vidieť podobný trend, ich dizajn sa postupom času menil a vyvíjal, až sa dostal do podoby, v akej ho poznáme dnes. Nadčasová funkčnosť sa spája s inovovanom prístupom k dizajnu, čo nám prináša jedinečný pozoruhodný efekt. Pôvodne boli obývacie steny masívne a praktické, ale nie veľmi estetické. Súčasne je to moderný modulárny nábytok, ktorý je možné slobodne kombinovať, vytvárajúci funkčné a zároveň veľmi efektné súpravy. Krásne odtiene, jemnosť povrchových úprav, a vhodné materiály, z ktorých je nábytok vyrobený, dávajú obývacím stenám jedinečný význam. Moderné obývacie steny spájajú funkčnosť a originálny dizajn.

V našom obchode Nabytok-Bogart.sk Vám ponúkame extrémne veľký a neustále aktualizovaný sortiment obývacích stien. Nájdete tu moderné obývacie steny a modulárne, ale aj tie v klasickom štýle, v nadčasovej forme. Tento typ výrobkov odporúčame predovšetkým do salónov, kancelárií a detských izieb.

 

Ďalšie kategórie:

Komplety do kancelárie - Kancelárske kreslá - Písacie stolyKancelárske skrinky - Regály - Vitríny - Police - Stoly 

 

 

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu