Moderné obývacie steny | nabytok-bogart.sk

Moderné obývacie steny

 

Obývacie steny sa najčastejšie spájajú s interiérmi zariadenými v štýle retro, ktoré neprešli vlnou inovácií a moderných riešení súčasných trendov. Naopak, moderné riešenia a krásny sektorový nábytok v tejto oblasti nielen poteší aj tých najnáročnejších zákazníkov a profesionálov v oblasti architektúry a interiérového dizajnu, ale plní tiež funkčnú, praktickú a estetickú úlohu, pričom dokonale vypĺňa vnútorný priestor a poskytuje mu s praktický dizajn.
 
V našej ponuke ponúkame rôzne modely obývacích stien, ktoré sú vyberané podľa štýlu v interiéri. Klasické riešenia sú veľmi populárne, ale v porovnaní s ich predchádzajúcimi prototypmi sa odlišujú atraktívnymi tvarmi a zaujímavými farebnými kombináciami. Ponúkame tiež moderné obývacie steny, ktoré sa perfektne komponujú s interiérom s výrazným štýlom či s odvážnymi farbami. Naša ponuka zahŕňa aj exkluzívne a elegantné modely kvalitného nábytku do obývačky, z ktorých si každý nájde to čo potrebuje. 
 

Moderné obývacie steny

 
Obývacie steny sú prvkami, ktoré v súčasnosti nepochybne prežívajú svoju veľkú renesanciu. Nie je to nič prekvapujúce, pretože moderné modely nás potešia svojou krásou a funkčnosťou, veľkým úložným priestorom a pôsobivým dizajnom. Hoci sa nábytok tohto typu najčastejšie spájal s interiérom v retro štýle, dnes je čoraz častejšie vyberaný nielen do obývacích miestností, ale aj do izieb pre deti, kancelárií, alebo do kabinetov. Moderné prvky, presklené vitríny, komody so zásuvkami, závesné police a ich vzájomné kombinácie vytvárajú dizajnové riešenia, ktoré ideálne vypĺňajú a štylizujú interiér.
 
V našej širokej ponuke nájdete rôznorodé modely jedinečných a originálnych obývacích stien, ako aj jednotlivých prvkov, ktoré si hravo zladíte v závislosti od interiéru. Uprednostňujete klasické zariadenia, ktoré sú aj v súčastnosti veľmi populárne, či tiež klasiku obohatenú o najnovšie trendy? Ponúkame tiež inovatívne výrobky s výrazným štýlom a odvážnymi farbami, s ktorými budete nadmieru spokojní. Nájdete tu aj exkluzívne, luxusné a elegantné modely, ktoré Vám bude  závidieť každý.
Úplným hitom je však modulový nábytok, ktorý oživí akúkoľvek miestnosť. Samostatné prvky sektorového nábytku sú vynikajúcim riešením pre odvážnych ľudí, ktorí sa neboja žiadnej výzvy, radi experimentujú a vyhľadávajú individuálny, a originálny štýl interiéru. Nepopierateľná vizuálna atraktívnosť, vynikajúca kvalita a trvanlivosť a bezprecedentná praktickosť sektorov, ktoré pre Vás vytvárame, sú zárukou dobrej voľby.
 
Nábytkové systémy, sektory do obývačiek a všeobecne obývacie steny si veľmi rýchlo získali popularitu, pretože slúžili funkčnosti a veľmi praktickému usporiadaniu jednotlivých vitrín, skriniek či komôd. Rýchlo sa stali nepostrádateľným prvkom vybavenia v každom paneláku či rodinnom dome. Tieto obývacie steny v klasickom prevedení boli zvyčajne vyrobená z drevotriesky a pokryté dyhou imitujúcou drevo. No v krátkom čase sa stali také slávne, že dizajnéri neustále zmieňali niečo v konštrukcii a dizajne, pričom kládli dôraz priestrannosť každého z prvkov. Dávnejšie obývacie steny boli tvorené - uzavretými skrinkami s policami vo vnútri, skrinkami so zásuvkami, otvorenými policami a v neskorších modeloch aj výklenkami na televízor. V dôsledku toho nábytok obsadil celú stenu. Takýto nábytok je neoddeliteľne spojený s históriou súčasného Slovenska. Niet divu, že dizajnéri sa rozhodli dať nový nádych zariaďovaniu bývania a vnášajú svoje nápady a inovácie do moderného interiéru v odmenenej forme.
 


Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 145
Akcia
Transport gratis
347cm   199cm   34/59cm  

342 €

Akcia: 488 €