Predsieň a šatňa - Nábytok do predsienePri zariaďovaní bývania sa veľmi často stáva, že do usporiadania predsiene neprikladáme srdce, a pritom táto miestnosť je prvým miestom, ktoré nás víta, a prechádzame ňou do ďalších izieb. Moderné predsiene sú väčšinou neveľké a tak je niekedy ťažké zariadiť ich s vysokou mierou funkčnosti. Je to miesto, ktoré predstavuje vizitku celého domu, či bytu, vytvára prvý kontakt s teplom domova, či víta pozvaných hostí poukazujúc na štýl, v akým máme zariadené bývanie.

Nábytok do predsiene

Zariadenie predsiene je teda veľmi dôležité, malo by spĺňať praktickú, funkčnú a vizuálnu stránku. Nájdete u nás atraktívne a praktické komplety predsiení: skrine, zrkadlá a vešiaky, vešiaky so zrkadlom navrhnuté v rôznych štýloch a konfiguráciách, takže sa dokonale hodia do každého interiéru. Ďalej ponúkame priestranné skrinky na topánky, botníky, vešiak, vešiak so zrkadlom, atraktívne nástenné zrkadlá a štýlové šatníky, ktoré sú ideálne pre akékoľvek priestory.
 
Vytvorenie kompozície založené na dostupných produktoch v našom obchode umožňujú krásne a veľmi praktické usporiadania predsiene. Naše produkty sa už dlhý čas tešia veľkej populárnosti, a preto neváhajte už ani chvíľu. Dôležité je, aby bolo týchto niekoľko štvorcových metrov zariadených účelne a súčasne vám tento priestor vyhovoval aj svojím vizuálnym stvárnením. Je veľmi dôležité správne navrhnúť chodbu, prideliť jej tu správnu úlohu vizuálnej atraktívnosti a zároveň maximálnej funkčnosti. Nábytok do predsiene by mal byť v prvom rade veľmi prakticky riešený tak, aby ponúkal dostatok úložného priestoru, ale pritom príliš nezavadzal (napríklad praktický botník, skrinka na topánky, či funkčný vešiak so zrkadlom).

Zariadenie Vašej predsienie

Predsieň je často podceňovaný priestor, pri zariaďovaní ktorého nie sme tak dôkladní ako pri usporiadaní iných miestností, veľmi často slúži na uskladnenie rôznych predmetov. Kľúče, tašky, či vrchné oblečenie. Zhodíte zo seba kabát a do kúta odkopnete topánky. Súvisí to najmä s tým, že predsieň je prechodná miestnosť a nikto v nej netrávi veľa času. Aj keď prechádzame cez ňu veľakrát počas dňa. Medzi prvé miestnosti, ktoré pri zariaďovaní bývania najčastejšie riešime, patrí predovšetkým obývačka, spálňa, či kuchyňa ktoré považujeme za najdôležitejšie. Vstupná chodba, predsieň či hala sú miestnosti, na ktoré niekedy pozabúdame alebo prichádzajú na rad až keď je už všetko ostatné zariadené.
 
Zabúdame však, že práve predsieň je prvé miesto, ktoré Vaši hostia uvidia ako prvé a podľa toho si vytvoria prvý dojem. Vašu predsieň dokonca uvidia aj tí, ktorí nepôjdu ďalej, napríklad poštár, kuriér či suseda. Práve preto je zariadenie predsiene aj atmosféra, ktorú v nej vytvoríte, veľmi dôležité. Je to miesto, ktoré predstavuje vizitku celého domu, či bytu, vytvára prvý kontakt s teplom domova, či víta pozvaných hostí poukazujúc na štýl, v akým máme zariadené bývanie. Usporiadanie predsiene by sme preto nemali podceňovať. Nesmieme však zabudnúť na to, že zariaďovaná vstupná miestnosť musí byť maximálne funkčná, a ergonomická bez zbytočných kusov nábytku, aby prechádzanie cez ňu nebolo ťažké, aj keď sa v nej nachádza niekoľko ľudí naraz.

Ideálna predsieň

Predsieň je interiér, ktorý si od nás vyžaduje šikovnú kombináciu funkčnosti a atraktívneho dizajnu. Napriek tomu, že netrávime na chodbe dlhé hodiny a len v rýchlosti sa obliekame, prezliekame a vyzliekame z vrchného oblečenia, musí byť interiér predsiene tak usporiadaný, aby naše činností mohli prebiehať rýchlo a hladko, aj keď sa v nej nachádza niekoľko ľudí naraz. Nemali by ste zabudnúť aj na atraktívny výraz usporiadania, pretože predsieň je reprezentačná miestnosť, je to miesto, ktoré predstavuje vizitku celého domu. Predsieň je prvé miesto, ktoré Vaši hostia uvidia ako prvé a podľa toho si vytvoria prvý dojem. A preto ideálna predsieň by mala byť dobre vybavená.
 
Nábytok na chodbe by mal byť praktický a priestranný, ale tiež dokonale spracovaný z hľadiska dizajnu. Presne takýto, kvalitný a pekný nábytok pre Vaše predsiene si môžete vybrať aj v ponuke nášho obchodu Nabytok-Bogart.sk Vytvorením interiérového dizajnu sa môžete rozhodnúť buď kúpiť si hotové predsieňové zostavy v rôznych prevedeniach, alebo vytvoriť vlastnú chodbu pomocou jednotlivých kusov nábytku, dostupných v našom obchode. Nájdete u nás atraktívne a praktické komplety predsiení: skrine, zrkadlá a vešiaky navrhnuté v rôznych štýloch a konfiguráciách, takže sa dokonale hodia do každého interiéru.
 
Ďalej ponúkame priestranné skrinky na topánky, botníky, vešiaky, vešiak so zrkadlom, atraktívne nástenné zrkadlá a štýlové šatníky, ktoré sú ideálne pre akékoľvek priestory. Bez ohľadu na to, akým interiérovým štýlom dáte prednosť, v našej ponuke nájdete perfektný nábytok udržiavaný v akomkoľvek interiérovom štýle, venovaný malým alebo aj veľkým miestnostiam. Naše produkty sa už dlhý čas tešia veľkej populárnosti, a preto neváhajte už ani chvíľu. Oboznamte sa s ponukou nášho obchodu ešte dnes!

Nábytok do malej predsiene

Chodba je zvyčajne pomerne malá miestnosť, v mnohých prípadoch ide o priam stiesnené priestory, je nevyhnutné dobre zvážiť, čo všetko chceme do nich umiestniť. Ak chcete, aby aj malá predsieň pôsobila čistým a uprataným dojmom a pritom chcete aby bola funkčná, je veľmi dôležite správne navrhnúť celý interiér. Malá predsieň si vyžaduje oveľa väčšiu starostlivosť pri výbere všetkých prvkov, ktoré sa v nej nachádzajú. Vyberať by ste si však mali predovšetkým úzke úložné skrinky a tiež skrinky, ktoré môžete zavesiť na stenu. Výborným riešením bude v tomto prípade úzka výklopná skrinka na topánky – boníky a držať by ste sa mali najmä svetlých odtieňov tak na nábytku, ako aj na stenách.
 
Samozrejmosťou každej predsiene je aj zrkadlo a kvalitné umelé osvetlenie. Nuž a v malých predsieňach to platí dvojnásobne. V našom obchode s nábytkom nájdete veľký výber atraktívneho a praktického nábytku pre malú chodbu. Jednotlivé kusy nábytku aj hotové súpravy boli navrhnuté tak, aby dosiahlí maximálny úložný priestor a zároveň aby Váš interiér nestratil efekt priestrannosti. Dokonalým riešením bude súprava pozostávajúca z malej skrinky na topánky – botník, ktorý tiež slúži ako pohodlné, čo bude naozaj veľmi užitočne pri obúvaní a vyzúvaní topánok. Navyše zavesením jednoduchého zrkadla, zvyšite nielen komfort interiéru, ale aj opticky ho zväčšite, čo prináša efekt priestornejšej miestnosti vďaka odrazu zrkadla.
 
Doplnením bude štýlový vešiak, či už vešiak so zrkadlom, na ktorom môžete zavesiť svoje vonkajšie oblečenie alebo dáždnik. Odporúčame tiež predsieňové zostavy vybavené úzkou jednostrannou skriňou, ktorá nevyžaduje príliš veľa priestoru, ale vďaka svojej vysokej konštrukcii zmestí veľa doplnkov a umožní aj skryť bundy, či dlhé plášte. Pri usporiadaní malej miestnosti sa uistite, že nie je ohromený príliš masívnym nábytkom alebo kompozíciami v tmavom farebnom prevedení. Nájdete u nás atraktívny a praktický nábytok do predsiene, komplety predsiení: skrine, zrkadlá a vešiaky navrhnuté v rôznych štýloch a konfiguráciách, takže sa dokonale hodia do každého interiéru. Ďalej ponúkame priestranné skrinky na topánky, botníky, vešiaky, vešiak so zrkadlom, atraktívne nástenné zrkadlá a štýlové šatníky, ktoré sú ideálne pre akékoľvek priestory. Vytvorenie kompozície založené na dostupných produktoch v našom obchode umožňujú krásne a veľmi praktické usporiadania predsiene.

Moderný nábytok do predsiene

Predsieň je prvé miesto, ktoré Vaši hostia uvidia ako prvé a podľa toho si vytvoria prvý dojem. Je to miesto, ktoré predstavuje vizitku celého domu, či bytu, vytvára prvý kontakt s teplom domova, či víta pozvaných hostí poukazujúc na štýl, v akým máme zariadené bývanie. Preto aj nábytok do modernej predsiene by mal spĺňať určité základné vlastnosti. Moderné predsiene musia byť praktické, reprezentatívne aj nadčasové. Samozrejme, vyrobený z kvalitných materiálov, veď nábytok, kde odkladáte svoje veci v predsieni používate takmer každý deň. Nábytok do modernej predsiene by mal na Vašu návštevu urobiť dobrý dojem hneď pri vstupe.
 
U nás, v Nábytok-Bogart.sk si môžete vybrať zo širokého sortimentu predsieňových zostáv. Štýlovú vstupnú chodbu si tiež môžete poskladať z jednotlivých dielov nábytku. Nábytok do predsiene z našej ponuky je k dispozícii v rôznych štylistických možnostiach, z ktorých si môžete vybrať. Vďaka tomu nájdu priaznivci klasického i moderného štýlu nábytok ideálny pre svoj interiér a v súlade so svojimi potrebami a očakávaniami. Ponúkame jedinečné návrhy nábytku v nadčasovom, univerzálnom dizajne, ktoré nikdy neprestanú byť v móde a dokonale zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Obľúbeným moderným nábytkom do predsiene sú šatníkové skrine na mieru. Ak mate vo Vašej predsiene k dispozícii výklenok, ideálne je využiť ho práve na vstavanú skriňu.
 
Predsieňový nábytok na mieru sa však nemusí týkať iba vstavaných skríň. Môžete si dať vyrobiť menšie skrinky na mieru. Buďte bez obáv, ak by ste si s výberom vhodného produktu neboli istí alebo mali akúkoľvek inú otázku, nás neváhajte kontaktovať, určite Vám ochotne poradí náš skúsený personál. Obzvlášť zaujímavý je moderný nábytok do predsiene, ktorý nielenže vyzerá veľmi pôsobivo kvôli minimalistickej dekoratívnosti a zaujímavým materiálom, ale je navrhnutý veľmi praktickým spôsobom s množstvom úložného priestoru. V našej ponuke nájdete veľmi praktické skrinky pre topánky - botníky, ktoré Vám poslúžia aj ako pohodlné sedadlá, alebo nábytkové súpravy vybavené priestrannými skriňami a množstvom praktického úložného priestoru.
 
Biely predsieňový nábytok sa prezentuje obzvlášť atraktívne, a v poslednom čase je veľmi obľúbený aj medzi našimi zákazníkmi. Biely nábytok dokonale padne v modernom i klasickom štýle vďaka nadčasovému prevedeniu a dôslednému dizajnu. Ponúkame nábytok a zostavy nábytku pre moderné predsiene v bielom farebnom prevedení, matné, drevené alebo lakovane, lesklé. Náš sortiment oplýva atraktívnym a veľmi praktickým nábytkom pre Vašu predsieň. Nájdete tu vysoko kvalitné nábytkové súpravy, rovnako ako veľký výber rôznych jednotlivých dielov rôznych veľkostí a štýlov, s ktorými môžete usporiadať svoje dokonalé moderné predsiene. Nájdete u nás atraktívne a praktické komplety predsiení: skrine, zrkadlá a vešiaky navrhnuté v rôznych štýloch a konfiguráciách, takže sa dokonale hodia do každého interiéru. Ďalej ponúkame priestranné skrinky na topánky, botníky, vešiaky, vešiak so zrkadlom, atraktívne nástenné zrkadlá a štýlové šatníky, ktoré sú ideálne pre akékoľvek priestory. Vytvorenie kompozície založené na dostupných produktoch v našom obchode umožňujú krásne a veľmi praktické usporiadania predsiene. Naše produkty sa už dlhý čas tešia veľkej populárnosti, a preto neváhajte už ani chvíľu.
/predsien-a-satna-nr-16.html