Opis výrobku

Oceňujete funkčné riešenia? Sledujete najnovšie trendy a očakávate vysokú funkčnosť? Potom je pre Vás rohová sedacia súprava Annabelle Maxi ako stvorená!

Ak stojíte pred výberom nového nábytku do obývačky, ste na správnom mieste! Pri hľadaní čalúneného nábytku zvyčajne zvažujeme, či chceme niečo netradičné alebo funkčné. Model Annabelle Maxi splní všetky Vaše očakávania, pretože ide o novú verziu nášho ikonického nábytku do obývačky. Jeho moderný tvar a atraktívny dizajn zodpovedá najnovším trendom v interiérovom dizajne a je vhodný do modernistických aj minimalistických interiérov.

Krásny dizajn nábytku však nie je všetko! Rohová sedacia súprava Annabelle Maxi je rovnako funkčná. Tento model má naozaj veľkú plochu na sedenie, na ktorej nebude nikomu chýbať miesto. Navyše ponúka bezkonkurenčný komfort - praktické bočnice, tvarované operadlo, nastaviteľné opierky hlavy a elastický sedák. Okrem toho je látka mäkká na dotyk, obopína štruktúru nábytku a dodáva celému dizajnu špecifický charakter.

V mysli sa Vám vybaví len jediná vec - chutné víno, obľúbený televízny seriál a rohová sedacia súprava Annabele Maxi! Znie to lákavo, však?

Zaujala aj Vás?

Charakteristické vlastnosti:

 • moderná forma
 • atraktívny dizajn
 • funkcia nastaviteľnej opierky hlavy
 • štandardný úložný priestor na lôžkoviny
 • rozkladací nábytok s plochou na spanie v štandardnej výbave
 • funkcia spania s rozmermi 246 x 125 cm
 • možnosť prispôsobenia farby materiálu

Doplnky:

Rozmery a parametre

Rozmery

 • šírka: 340 cm,

 • výška: 76/98 cm,

 • hĺbka: 201 cm,

 • Spacia plocha: 263 x 124 cm,

 • Výška nožičiek: 10

Viac parametrov

Typ rohovej sedacej súpravy

L

potrebné označiť stranu

Poťahová látka

Farebné prevedenie

možnosť voľby

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie nožičiek

strieborná

Prevedenie

Konštrukcia

drevo

Konštrukcia

drevotrieska

nožičky

chrómové

Ďalšie informácie
Spoznajte novú úroveň elegancie a štýlu s nábytkom s chrómovými nožičkami. Náš nábytok vyžaruje sofistikovaný pôvab, ktorý dodá vášmu interiéru šmrnc. chrómové nohy sú znakom prestíže a modernosti, ktoré obohatia váš priestor o jedinečný dizajn. Okrem toho sa chrómový povrch nožičiek ľahko čistí, takže váš nábytok bude vždy žiariť. Ich pevná konštrukcia zaručuje stabilitu a robustnosť, čo zaručuje dlhodobú spokojnosť s používaním. Výberom nábytku s chrómovými nohami si vyberáte nielen estetiku, ale aj odolnosť a funkčnosť.

Opierka

Polyuretánová pena T25

Ďalšie informácie
Polyuretánová pena T25 - ideálny materiál používaný na výplň operadiel čalúneného nábytku, ktorý poskytuje bezkonkurenčné pohodlie a odolnosť. Táto inovatívna pena poskytuje vynikajúcu oporu chrbta a pohodlie pri dlhých hodinách sedenia. Vďaka svojej strednej tvrdosti sa Polyuretánová pena T25 dokonale prispôsobí tvaru tela a poskytuje optimálnu oporu chrbtici. Vďaka jej trvanlivosti a pružnosti si operadlo nábytku zachováva svoj pôvodný tvar po mnoho rokov bez deformácie. Okrem toho je pena T25 odolná voči oderu a poškodeniu, čo zaručuje dlhodobé používanie nábytku.

Sedadlo

vlnité pružiny

Ďalšie informácie
Vlnité pružiny sú inovatívnym riešením na vyplnenie sedadiel čalúneného nábytku. Vyznačujú sa výnimočnou pružnosťou a trvanlivosťou, čím poskytujú jedinečné pohodlie a dlhotrvajúcu oporu. Prispôsobujú sa vášmu telu, rovnomerne rozdeľujú hmotnosť a eliminujú tlak na kontaktné body. Okrem toho vlnité pružiny poskytujú vynikajúce vetranie. Vlnité pružiny sú najlepším riešením pre tých, ktorí si cenia pohodlie, odolnosť a relaxačný odpočinok.

Sedadlo

Polyuretánová pena T30

Ďalšie informácie
Spoznajte dokonalú kombináciu pohodlia a odolnosti s nábytkom do obývačky so sedadlom z polyuretánovej peny T30. Polyuretánová pena T30 je vysokokvalitný materiál, ktorý ponúka bezkonkurenčnú pružnosť a pohodlie. Polyuretánová pena T30 sa navyše vyznačuje vynikajúcou odolnosťou, čo znamená, že nábytok vám bude slúžiť dlhé roky. Nedeformuje sa a nestráca svoje vlastnosti, čo zaručuje dlhodobé používanie bez straty komfortu. Keď si vyberiete nábytok do obývačky so sedákom z polyuretánovej peny T30, investujete do pohodlia, odolnosti a kvality.

Rozkladanie

Áno

Delfin

úložný priestor

Áno

skriňa

Rozmery

92/20/184 cm

Ďalšie vlastnosti

K dispozícii sú aj produkty z rovnakej kolekcie

áno

Nastaviteľné lakťové opierky

nie

Nastaviteľné opierky hlavy

Áno

Samostatne stojaci nábytok

Áno

Montáž

samostatná - vyžaduje sa

diely s namontovanými západkami

Ďalšie informácie
Jednotlivé diely sú vybavené západkami, ktoré sa priamo vzájomne spoja zasunutím jednej západky do druhej.

Doplňujúce informácie

Maximálne zaťaženie

150 kg/os

výrobca pripúšťa mierne rozdiely v rozmeroch nábytku ± 2-3 cm

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

101 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

234 cm x 82 cm x 106 cm

Balenie číslo 2

Hmotnosť:

90 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

106 cm x 82 cm x 207 cm

Balenie číslo 3

Hmotnosť:

10 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

2 cm x 2 cm x 2 cm

Hodnotenie zákazníkov

/rohova-sedacia-suprava-annabelle-maxi-p-52516-1634-1634.html