Opis výrobku

Hľadáte dokonalú taburetku, ktorá oživí váš interiér? Predstavujeme vám taburetku Ušiak Vilano - fľaškovo zelený zamat Bluvel 78.

Táto taburetka vás okamžite zaujme svojou výraznou fľaškovou zelenou farbou. Kombinácia zamatového poťahu a tmavých nožičiek v odtieni wenge dodávajú taburetke jedinečný a moderný vzhľad.

Taburetka Ušiak Vilano je vyrobená z kvalitného a odolného dreva. Sedadlo taburetky je vyplnené polyuretánovou penou T30, ktorá zaručuje maximálny komfort sedenia. Vďaka kompaktným rozmerom 45 x 43 x 45 cm sa taburetka zmestí do akéhokoľvek interiéru.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Štýlový dizajn → Taburetka Ušiak Vilano je skutočným klenotom v každom interiéri. Jej fľaškovo zelený zamat Bluvel 78 dodáva priestoru výrazný a jedinečný charakter.
  • Pohodlie → Mäkké a pohodlné sedenie je zabezpečené použitím polyuretánovej peny T30. Ideálna voľba na dlhé večery s knihou alebo pri pohári vína.
  • Odolnosť → Konštrukcia taburetky je vyrobená z dreva a nožičky z masívu v prevedení wenge, čo zaručuje jej dlhú životnosť a stabilitu. Je to nábytok, ktorý vydrží.
  • Praktické rozmery → S rozmermi 45 x 43 x 45 cm sa táto taburetka ľahko zmestí do každého priestoru. Jej kompaktnosť a funkčnosť oceníte v malých bytoch aj vo veľkých domoch.

Rozmery a parametre

Rozmery

  • šírka: 45 cm,

  • výška: 43 cm,

  • hĺbka: 45 cm,

Viac parametrov

Poťahová látka

Skupina

velúr

Farba

fľaškovo zelená

Druh

Bluvel 78

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie nožičiek

wenge

Prevedenie

Konštrukcia

drevo

Konštrukcia

drevotrieska

Sedadlo

Polyuretánová pena T30

Ďalšie informácie
Spoznajte dokonalú kombináciu pohodlia a odolnosti s nábytkom do obývačky so sedadlom z polyuretánovej peny T30. Polyuretánová pena T30 je vysokokvalitný materiál, ktorý ponúka bezkonkurenčnú pružnosť a pohodlie. Polyuretánová pena T30 sa navyše vyznačuje vynikajúcou odolnosťou, čo znamená, že nábytok vám bude slúžiť dlhé roky. Nedeformuje sa a nestráca svoje vlastnosti, čo zaručuje dlhodobé používanie bez straty komfortu. Keď si vyberiete nábytok do obývačky so sedákom z polyuretánovej peny T30, investujete do pohodlia, odolnosti a kvality.

nožičky

masiv

Ďalšie informácie
Presvedčte sa o výnimočnej kvalite a šarme nábytku s nohami z masívneho dreva. Táto masívna konštrukcia dodá vášmu interiéru eleganciu a odolnosť. Masívne drevo je symbolom remeselnej zručnosti a prírodnej krásy, ktorá obohatí každú miestnosť. Pocítite pevnosť a stabilitu, ktorá zaručuje dlhodobé používanie a odolnosť pri každodennom používaní. Drevo navyše dodáva nábytku jedinečný charakter a teplo, čím vytvára vo vašom domove príjemnú atmosféru. Výberom nábytku s nohami z masívneho dreva investujete do trvalej krásy a výnimočného štýlu.

Montáž

Nevyžaduje sa

plne zmontovaný nábytok

Doplňujúce informácie

výrobca pripúšťa mierne rozdiely v rozmeroch nábytku ± 2-3 cm

Hodnotenie zákazníkov

/taburetka-usiak-vilano---flaskovo-zeleny-zamat-bluvel-78-p-148918-1634-1634.html