Taburety

nájdených produktov: 19
   1    z    1   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

NOVINKA
10
33cm     42-55cm     33cm    
116 €
NOVINKA
10
78,5cm     41cm     41,5cm    
72 €
30cm     46cm     30cm    
27 €
48cm     41cm     39cm    
28 €
10
48cm     41cm     39cm    
28 €
30cm     46cm     30cm    
18 €
10
30cm     43cm     30cm    
33 €
29cm     45,5cm     29cm    
28 €
47cm     49cm     35cm    
44 €
47cm     49cm     35cm    
44 €
10
31cm     46cm     31cm    
77 €
10
16cm     23cm     6cm    
24 €
30cm     46cm     30cm    
18 €
10
29cm     45,5cm     29cm    
44 €
40cm     45cm     40cm    
26 €

   1    z    1   
výsledkov na stránku:
 Taburet je v kontexte tak dôležitého, často mimoriadne priestranného interiéru, so širokým použitím a najvyššou multifunkčnosťou, ktorým je kuchyňa, na prvý pohľad nepodstatným prvkom. Kuchynským projektom často chýba praktický prvok, ktorý vďaka svojej dostupnosti umožňuje v krátkom čase zvýšiť počet miest na sedenie alebo slúžiť ako dočasná pomôcka.
Taburety sú prítomné v kuchyniach, klasických, retro aj tých moderných už od nepamäti.

Ideálne taburetky do vašej kuchyne

Taburet je kus nábytku, ktorý sa donedávna spájal iba s nábytkom typickým pre komunizmus. Práve v slávnych apartmánoch z betónových stien, v ktorých boli miestnosti určené pre kuchyne mimoriadne malé a ťažko sa zariaďovali, prevládali taburety.

Mnohí z vás si určite pamätajú, že boli uložené pod kuchynským stolom alebo pracovnou doskou, aby nebránili pohybu po kuchyni. Pri jedení alebo príprave jedál na pracovnej doske stola sa však dali ľahko vytiahnuť a použiť ako sedadlo namiesto tradičných stoličiek, ktoré zaberali príliš veľa miesta.

Dnes taburetky zažívajú svoju veľkú renesanciu a získali si svoje miesto v moderných interiérov, a to nielen v kuchyniach. Ich tradičné verzie aj tie modernejšie prevedenia sú obzvlášť populárne v klasických aj moderných, veľkých i malých interiéroch. Aby sme splnili vaše očakávania a potreby, pripravili sme mimoriadne atraktívnu ponuku taburetiek.

Kuchynské taburety - použitia

Pri plánovaní usporiadania kuchyne je prvou vecou, ​​na ktorú myslíme, výber vysnívaného kuchynského nábytku. Zameriavame sa na kuchynské skrinky, štýl, farebné zloženie a kuchynský stôl. Často však zabúdame, že aj malé nábytkárske prvky môžu mať veľký význam nielen pre celkový vzhľad, ale aj pre pohodlie pri používaní kuchyne.
Taburet je na prvý pohľad nepodstatný prvok v celom interiéri kuchyne. To je ale omyl, pretože ide o mimoriadne funkčný doplnok k základnej výbave, ktorý môže plniť mnoho estetických a praktických funkcií.

Kuchynské usporiadanie bez takýchto doplnkov nie je úplne praktické, pretože vďaka ľahkej prístupnosti a malým rozmerom taburet umožňuje výrazne zvýšiť počet sedadiel, alebo môže slúžiť ako dočasná pomôcka.

Kuchynské taburety môžu plniť mnoho funkcií. Tá základná je taká, že slúži ako hlavné alebo doplnkové miesto na sedenie. Preto sú ideálnou alternatívou k tradičným stoličkám, ktoré zaberajú veľa miesta a nedajú sa použiť v každom interiéri. Nízky taburet je možné navyše ľahko vložiť pod dosku stola alebo barový pult, čím sa v kuchyni vytvorí ďalší priestor.

Zaujímavým riešením sú tiež vysoké kuchynské stoličky, ktoré môžu slúžiť ako barové stoličky.

Kuchynské taburety v rôznych štýloch

Taburetky, rovnako ako iný kuchynský nábytok, sú k dispozícii v rôznych interiérových štýloch, aby si každý mohol úspešne nájsť model, ktorý sa dokonale hodí k jeho interiéru. Prijatý štýl závisí vo veľkej miere od koncepcie projektu prejavujúcej sa v dizajne a dekoratívnosti, použitých materiálov pri jeho realizácii a farebných kombinácií.
Pripravili sme pre vás širokú škálu taburetiek navrhnutých vo veľmi rôznych dizajnových štýloch, vďaka ktorým si nájdete ideálny model pre vašu kuchyňu. Naše klasické taburetky a barové stoličky nájdu svoje uplatnenie v každej kuchyni, kde výrazne zvýšia jej praktickosť a estetiku.

Naša ponuka obsahuje taburetky rôznych tvarov a prevedení. Vyznačujú sa tiež rafinovaným dizajnom, vysokou odolnosťou a komfortom používania, vďaka čomu sa stávajú nielen praktickým prvkom interiéru, ale aj dekoratívnym doplnkom, ktorý zdôrazňuje jedinečný štýl kuchynských priestorov.

Štylizované taburetky sa vyznačujú zaujímavým dizajnom. Obzvlášť zaujímavé sú drevené kuchynské stoličky a taburetky navrhnuté o. i. v industriálnom alebo škandinávskom štýle. Taburetky v industriálnom štýle sú zvyčajne vyrobené z dreva alebo kovu a vyznačujú sa originálnym, surovým dizajnom a jednoduchou formou.

Na druhej strane barové stoličky v škandinávskom štýle sú pevné prvky s jednoduchou minimalistickou dekoratívnosťou, jasnými farebnými kompozíciami a efektnými líniami. Drevené kuchynské taburetky sú mimoriadne všestranné a nadčasové, vďaka čomu sa skvele hodia do klasických a moderných interiérov.

Drevené kuchynské taburetky

Okrem klasických taburetiek s nízkou konštrukciou, ktoré je možné použiť na sedenie alebo ako pomôcku umožňujúcu prístup k vyššie uloženým predmetom, odporúčame aj barové stoličky a ďalšie návrhy so zaujímavým dizajnom. Štýlové drevené taburetky doplnia kuchynské usporiadanie aj otvorený interiér do obývacej izby alebo jedálne.

Vysoké kuchynské stoličky sú perfektné ako sedadlá pri domácich pultoch, poskytujú pohodlie a originálny vzhľad. Skvele fungujú ako prepojenie medzi dvoma miestnosťami s rozdielnou funkčnosťou a navyše poskytnú osobitný komfort používania.

Štýl do značnej miery závisí od dizajnu tohto nábytku, materiálov použitých na jeho vytvorenie a farebných kombinácií, ktorými sa charakterizuje. Preto sme vytvorili širokú škálu výrobkov tohto typu s veľmi rozmanitým dizajnom, vďaka ktorým nájdu svoje uplatnenie v každej kuchyni, čím výrazne zvýšia jej praktickosť.

Naša ponuka obsahuje drevené stoličky rôznych tvarov a prevedení. Vyznačujú sa tiež vizuálnou atraktivitou, vysokou odolnosťou a pohodlím používania, vďaka čomu sa stávajú nielen praktickým prvkom interiéru, ale aj dekoratívnym doplnkom, ktorý zdôrazňuje jedinečný štýl kuchyne.

"Rýchle dodanie,dobrá komunikácia"
Ověřený zákazník, 2021-05-05
Ověřený zákazník, 2021-05-04
"Dobrá a rýchla komunikácia s obchodom. Široký výber tovaru."
Slabiny: "Na vynášku tovaru posielajú iba vodiča. Je nelogické, aby jeden človek vynášal 50 kilové balíky sám a to nehovorím o tom, že niektoré balíky mali 2 metre a pri vynášaní do bytu mohol vodič poškodiť tovar alebo steny domu."
Ověřený zákazník, 2021-04-30
/taburety-c-1022.html