Opis výrobku

Trojdverová skriňa s dvoma zásuvkami a zrkadlom Smart SRL2 - biely lux / dub sonoma


Hľadáte objemnú skriňu, ktorý vám pomôže usporiadať šatník vašich snov? Nič ťažké, náš návrh bude pre túto úlohu ideálny!

Snívate o pekne uloženom oblečení? Túžite mať usporiadané oblečenie v skrini podľa sezóny a ročných období? Skriňa Smart od výrobcu Meblar bude tým najlepším riešením pre túto výzvu. Biele farebné prevedenie nábytku vám pomôže vytvoriť ucelenú vizualizáciu a zapadne do nejednej miestnosti. Okrem toho je na dverách umiestnené zrkadlo, ktoré bude nenahraditeľným prvkom pri dotváraní každodenného stylingu.

Nemôžeme zabudnúť ani na dobre premyslené vnútro. Nájdete tam rad políc, ktoré budú skvelým miestom na nohavice alebo svetre. Široká vešiaková tyč pojme vrchné oblečenie, košele alebo elegantné šaty. Dve priestranné zásuvky sa navyše budú hodiť na doplnky alebo spodnú bielizeň. Tým však nekončíme.
 
 
Použitie vysoko kvalitných materiálov pri výrobe zaistia, že zo šatníka sa budete tešiť dlhé roky. Ak si chcete zariadiť interiér šatníka, pozrite si naše ďalšie ponuky skríň a vytvorte si zostavu, ktorá bude spĺňať všetky vaše potreby.


Tak ako? Už ste sa rozhodli?

Charakteristické vlastnosti:

 • vysoko kvalitné spracovanie
 • spojenie dvoch dekorov
 • zrkadlo na prednej časti dvierok
 • 2 priestranné zásuvky
 • 4 priestranné police
 • 1 široká vešiaková tyč
 • možnosť spájania skríň z kolekcie Smart
 • 2 roky záruky
 • návod na montáž

Prevedenie:

 • korpus - laminovaná nábytková doska
 • predné časti - laminovaná nábytková doska
 • úchytky - plast

Farebné prevedenie:

 • biely lux  / dub sonoma

Tento kus nábytku patrí do kolekcie Smart od výrobcu Meblar:

 

Rozmery a parametre

Rozmery

 • šírka: 150 cm,

 • výška: 190 cm,

 • hĺbka: 56 cm,

 • Montáž: Samostatná

Viac parametrov

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie korpusu

dub sonoma

Farebné prevedenie prednej časti

biela

Prevedenie

Front

laminovaná doska

Ďalšie informácie
Laminovaná doska je univerzálna surovina, ktorá dodáva nábytku jedinečný vzhľad a odolnosť. Pomocou technológie laminovania táto jedinečná doska spája estetiku a funkčnosť. Jej hladký povrch sa ľahko udržiava a je odolný voči poškriabaniu a škvrnám. To znamená, že vaša predná časť nábytku bude vyzerať skvele dlhé roky. Laminátová doska ponúka aj širokú škálu vzorov, farieb a textúr, čo vám umožní prispôsobiť nábytok vášmu individuálnemu štýlu.

Korpus

laminovaná doska

Ďalšie informácie
Laminovaná doska - jedinečné riešenie pre váš nábytok! Predstavte si odolnosť, štýl a jednoduchú starostlivosť v jednom. Laminovaná doska je materiál, ktorý nielen dodáva eleganciu, ale poskytuje aj výnimočnú odolnosť. Jej ochranná vrstva chráni pred poškriabaním, škvrnami a poškodením, vďaka čomu udrží váš nábytok vo výbornom stave dlhé roky. A nielen to! Laminátová doska sa ľahko čistí - na odstránenie akýchkoľvek nečistôt stačí vlhká handrička. Dostupnosť rôznych vzorov, farieb a textúr vám navyše umožní prispôsobiť nábytok vášmu štýlu a interiéru.

predná časť

zrkadlo

Ďalšie informácie
Vyskúšajte jedinečnú eleganciu a funkčnosť zrkadlových predných častí nábytku. Zrkadlo je nielen dekoratívnym prvkom, ale aj praktickým riešením pre váš interiér. Jeho hlavnou výhodou je optické zväčšenie priestoru, čím dodáva interiéru pocit priestrannosti. Je ideálnym riešením pre miestnosti s menšou plochou, kde sa počíta každý centimeter. Ako surovina pre nábytkové čelo má zrkadlo mnoho výhod. Po prvé, dodáva nábytku jedinečný charakter a luxusný vzhľad. Po druhé, zrkadlo sa ľahko čistí a udržiava. Okrem toho zrkadlo opticky presvetľuje miestnosť, dodáva jej hĺbku a sofistikovanosť.

Prevedenie

Hrany

ABS

Rúčka

umelá hmota

zadná časť

doska HDF

Výbava

Počet dvierok

3

Počet poličiek

4

Počet zásuviek

2

tyč na oblečenie

1

Montáž

samostatná - vyžaduje sa

nábytok v balení

Ďalšie informácie
Nábytok dodávaný v baleniach vrátane návodu na montáž.

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

30 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

184 cm x 50 cm x 7 cm

Balenie číslo 2

Hmotnosť:

26 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

156 cm x 58 cm x 6 cm

Balenie číslo 3

Hmotnosť:

41 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

195 cm x 58 cm x 7 cm

Balenie číslo 4

Hmotnosť:

24 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

103 cm x 56 cm x 9 cm

Hodnotenie zákazníkov

/trojdverova-skrina-s-dvoma-zasuvkami-a-zrkadlom-smart-srl2---biely-lux---dub-sonoma---skladom-p-25939-1085-1085-opt--conf-30282.html