Záhradný nábytok

nájdených produktov: 24
   1    z    1   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List
AKCIA
10
277cm     279cm    
2179 €
2563 €
Garden-2844
Farba rámu: Antracit
Pracovná doska stola: Dub morený na farbu tmavý orech hr. 4 cm
Poťah - Ochranný kryt: bez ochranného krytu
Categories List
AKCIA
277cm     279cm    
2179 €
2563 €
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List

   1    z    1   
výsledkov na stránku:

Blažený relax v záhrade? Vyberte si ideálnu záhradnú zostavu.

Jar a leto sú ideálnym obdobím na trávenie času na čerstvom vzduchu. Majitelia záhrad, terás a balkónov môžu vytvárať skutočné oázy pokoja, v ktorých sa z odpočinku a relaxácie stane čisté potešenie. Zelené rastliny, spievajúce kvety, čerstvý vzduch sú základom pre čistý relax. K tomu všetkému však potrebujete záhradné súpravy, ktoré vám zaistia maximálny komfort.

Záhradné zostavy v našej ponuke

Dlhé, teplé dni nás lákajú tráviť viac času na čerstvom vzduchu. Túto príležitosť sa oplatí využiť vždy, keď to je možné, pretože je to najlepší spôsob nielen na uvoľnenie tela a mysle, ale aj na vybudovanie imunity. Pre takýto vonkajší relax musíme vytvoriť vhodné podmienky. Zelené prostredie, ako aj pohodlný záhradný nábytok sú tým najlepším riešením. O zeleň sa musíte postarať sami, ale v prípade nábytku to urobíme za vás.
 
Pripravili sme mimoriadne širokú škálu záhradných zostáv, ktoré sú ako stvorené na oddych a hodovanie v záhradách, na terasách alebo balkónoch. Všetky záhradné stoličky, kreslá a stoly boli starostlivo vybrané, ponúkame vám výber len kvalitného nábytku. Bez ohľadu na vaše estetické preferencie, obľúbené vzory a materiály, ako aj funkčné otázky - v našom online obchode s nábytkom určite nájdete to, čo hľadáte.
 
Obľúbené zostavy v našej ponuke:
 
    • drevené záhradné sety
    • záhradné tostavy z technorattanu
    • záhradné lavice a stoly
    • záhradné stoličky a stoly
    • kovové záhradné zostavy
    • zostavy nábytku na balkón

Malé a veľké záhradné zostavy

Pripravili sme pre Vás atraktívny výber záhradných zostáv, ktoré sa líšia materiálmi, dizajnom a farbami, ako aj rozmermi. Vďaka tomu si môžete vybrať z malých sád záhradného nábytku, ktorý dobre poslúži na malých terasách alebo balkónoch. Máme ale aj veľký výber rozsiahlych, veľkých súprav, ktoré sa dobre osvedčia v priestranných záhradách a terasách. Záhradné stoly a lavice sú k dispozícii v univerzálnych rozmeroch, a preto budú vhodné na záhrady a terasy, kde chceme pohodlne oddychovať so svojimi najbližšími. Takéto zostavy budú užitočné aj v baroch a kaviarňach. Záhradné lavice a stoly sú veľmi funkčným riešením, pretože nezaberajú príliš veľa miesta a zmestí sa k nim niekoľko osôb.

Stoly, stolíky, záhradné kreslá – z akého materiálu?

Záhradné stoly a stoličky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov a surovín. Najobľúbenejšie sú drevené záhradné zostavy. Vyzerajú nadčasovo, hoci môžu byť navrhnuté v súlade s klasickým alebo moderným štýlom. Drevené stoly a záhradné stoličky sú chránené špeciálnymi impregnačnými prostriedkami, aby mohli byť dlhodobo používané v exteriéri. Veľmi populárne sú aj kovové a liatinové záhradné súpravy. Vyzerajú štýlovo a veľmi elegantne, pretože sú efektnou ozdobou záhrad. Drevené záhradné stoly a stoličky ladia s akýmkoľvek štýlom a estetikou. Alternatívou sú tiež záhradné zostavy z technorattanu alebo ratanu. Vystupujú v prírodných odtieňoch béžovej a hnedej alebo šedej a čiernej. Takéto súpravy pozostávajúce z lavíc, stoličiek a stolov umožňujú usporiadať záhradu tak, aby ste si maximálnym spôsobom vychutnali relax.

Záhradné zostavy, ktoré sú k dispozícii v našom internetovom obchode s nábytkom, potešia vysoko kvalitným spracovaním, vycibrenou estetikou a praktickými funkciami. Nákupom záhradných súprav v našom obchode získate záruku spokojnosti a dlhodobé používanie. Zoznámte sa s našou ponukou.

"Spolahlivost a serioznost"
Ověřený zákazník, 2023-10-01
"Rýchle dodanie."
Ověřený zákazník, 2023-09-30
Ověřený zákazník, 2023-09-30
/zahradny-nabytok-c-1116.html