Záhradný nábytok


S našim záhradným nábytkom môžete naplno relaxovať a odpočívať v lone prírody vo vašej záhrade alebo na chate mimo mesta. Aby sme vyhoveli vkusu a potrebám našich Zákazníkov, ponúkame výrobky v rôznych štýloch, s rozmanitými funkčnosťami a cenami. Jar, leto a začiatok jesene sú obdobím, kedy trávime čas väčšinou vonku. Je dobré pomyslieť o tom, že tieto chvíle by nám malo spríjemniť nielen slnečné počasie, ale aj praktický a pohodlný záhradný nábytok.

Záhradný nábytok ideálny do vašej záhrady

Záhrada je miesto, ktoré musí vyzerať atraktívne a zároveň poskytovať pohodlie členom domácnosti. Kto z nás by nechcel stráviť chvíľu pokoja pri šálke aromatickej kávy na terase alebo sa stretnúť s priateľmi pri pohári vína vo svojej záhrade? Vánok teplého vetra, nádherný výhľad na kvety a rastliny, pod nohami pekne upravený trávnik... Znie to básnicky, že áno? K úplnému šťastiu tu však ešte niečo chýba!
 
Toto špeciálne miesto v záhrade doplní záhradný nábytok. Vtedy si budeme môcť v záhrade užiť maximálny komfort a dotvoriť jej dizajn. Bez ohľadu na to, či je vaša záhrada malá alebo veľká a priestranná, miesto na drevený alebo ratanový záhradný nábytok určite nájdete.
 
Do veľkej záhrady sa oplatí umiestniť nábytok s prepracovanou formou a väčšími rozmermi, ktorý zvýši nielen relaxačnú hodnotu, ale bude tiež v súlade s prijatým štýlom záhrady. Masívny drevený záhradný nábytok, ktorý bude pútať pozornosť svojim pôsobivým vzhľadom a veľkosťou, bude perfektnou voľbou.
 
Záhrada je miestom, ktorej úprave venujeme osobitnú starostlivosť. Nečudo, veď ju kľudne môžeme nazvať vizitkou každého samostatne stojaceho domu. Je to prvé miesto, ktoré obdivujú naši hostia, a je tiež dobre viditeľné z okien okolitých domov. Nie je tu však dôležitý len reprezentatívny vzhľad záhrady, nakoľko jej rekreačný potenciál je pre členov domácnosti obzvlášť dôležitý. Záhradným nábytkom zaistíme jednak mimoriadny komfort počas pobytu na záhrade, ale aj jedinečný estetický zážitok.

Záhradný nábytok – aký si vybrať?

Výber záhradného nábytku je mimoriadne široký. Vyberať môžeme zo zostáv, ako aj zo samostatných prvkov, vďaka ktorým ľahko prispôsobíme nábytok potrebám konkrétnej záhrady a jej podmienkam. Bez ohľadu na to, či plánujete umiestniť záhradný nábytok na terasu, verandu alebo priamo do záhrady – v našom obchode s nábytkom nájdete ideálne ponuky.
 
Okrem exkluzívnych variantov ponúkame aj cenovo dostupný lacný drevený záhradný nábytok, ktorý kvalitou a pohodlím používania nie je horší ako drahšie modely. Bezpečné a stabilné konštrukcie z najtrvanlivejších komponentov v kombinácii s atraktívnym dizajnom, prepracovaným do každého detailu, vytvárajú originálny celok, ktorý efektívne doplní vašu záhradu.
 
Naša ponuka navyše obsahuje moderný ratanový záhradný nábytok, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou a odolnosťou voči vplyvom dlhodobého používania, teplotným a poveternostným podmienkam. Ratanový záhradný nábytok sa ľahko čistí, pretože akékoľvek nečistoty a osady nepreniknú do ich konštrukcie, takže ich vystačí vyčistiť vlhkou handričkou. Ich ďalšou výhodou je nadčasový, univerzálny vzhľad, vďaka ktorému sa dajú ľahko prispôsobiť prirodzenému štýlu záhrady alebo terasy. Budú vyzerať skvele za každých podmienok.

Lacný drevený záhradný nábytok

Bez ohľadu na to, či hľadáte nábytok, ktorý bude na balkóne, terase alebo priamo na tichom mieste vo vašej záhrade, určite vás zaujíma, aký typ nábytku bude najlepší. Všetko závisí od vašich potrieb a použitia nábytku. Najuniverzálnejším materiálom je samozrejme drevo. Drevený záhradný nábytok, ak je správne zabezpečený, môže byť úspešne používaný mnoho rokov.
 
Do záhrady v modernom štýle si môžete vybrať záhradný nábytok z kovu, skla alebo techno ratanu. Ak hľadáte nábytok z ľahko čistiteľného a ľahkého materiálu, oplatí sa vybrať plastový nábytok. Bude to rozhodne dobrá voľba, ak plánujete nábytok často presúvať alebo skrývať cez noc, či tiež v prípade zmien počasia. Ďalším kritériom, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere nábytku do záhrady, je jeho štýl. Stojí za to pamätať, že záhradu vnímame ako celok.
 
Kvetinové farebné kompozície, ozdoby, cesty a chodníky a výber rastlín formujú charakter tohto miesta. Pri výbere nábytku sa oplatí prispôsobiť ho štýlu záhrady, aby s ňou ladili, alebo ju dokonca dopĺňali. Pri kúpe záhradného nábytku stojí za zváženie aj to, na čo bude slúžiť. Potrebujeme veľký stôl a stoličky, ktoré pojmú veľa hostí, alebo možno len rozkladaciu stoličku, na ktorej si oddýchneme pri čítaní svojej obľúbenej knihy.

Záhradný nábytok – hojdačky

Výber ideálnej hojdačky závisí predovšetkým od individuálnych potrieb a preferencií budúcich používateľov. Je dôležité, ako často, kde a ako plánujete záhradnú hojdačku používať. U nás nájdete tradičné a moderné hojdačky, ktoré sú veľmi rozmanité z hľadiska vzhľadu, dizajnu a typu použitých materiálov. Záhradné hojdačky môžu byť vyrobené z dreva, vďaka čomu sa perfektne hodia do klasických záhrad, kde máme radi prírodný efekt. Kovové hojdačky sú taktiež obľúbené, pretože sú ľahšie a perfektne sa komponujú v moderných záhradách.
/zahradny-nabytok-nr-17.html