Opis výrobku

Hľadáte červenú barovú stoličku, ktorá oživí váš interiér? Spoznajte barovú stoličku Valencia Pik.

Táto stolička je skutočným oku lahodiacim kúskom. Jej červený odtieň pridá vášmu priestoru život a energiu, zatiaľ čo jej moderný dizajn a prešívané čalúnenie prinášajú luxusný dotyk. Je to skutočný klenot, ktorý dokáže oživiť akýkoľvek priestor.

Stolička Valencia Pik je vyrobená s dôrazom na detaily a kvalitu. Jej rozmery 62 x 72 x 60 cm sú ideálne pre pohodlné posedenie. Výška sedáka 82 cm zabezpečuje, že sa budete cítiť pohodlne a uvoľnene.

Funkčnosť tejto stoličky je rovnako pôsobivá ako jej vzhľad. Jej široké sedadlo a hĺbka 60 cm vám poskytnú dostatok priestoru na pohodlné posedenie. Či už si vychutnávate drink pri bare alebo večeru s priateľmi, stolička Valencia Pik vám poskytne pohodlie, ktoré potrebujete.

Charakteristické vlastnosti produktu:

 • Barová stolička Valencia Pik → Táto stolička je ideálnym doplnkom do jedálne alebo kuchyne. Jej červený odtieň dodáva život každému interiéru a vytvára útulnú atmosféru.
 • Šírka 62 cm, hĺbka 60 cm, výška sedáka 82 cm → Tieto rozmery zaručujú pohodlie a funkčnosť. Stolička sa dokonale hodí do menších priestorov, kde je dôležité využitie každého centimetra.
 • Čalúnenie → Čalúnenie stoličky zabezpečuje maximálny komfort sedenia. Je mäkké a príjemné na dotyk, čo zaručuje pohodlie aj pri dlhodobom sedení.

Rozmery a parametre

Rozmery

 • szerokość

  šírka: 62 cm,

 • głębokość

  hĺbka: 60 cm,

 • Výška sedáku: 82 cm,

 • Montáž: Nepotrebná

Hodnotenie zákazníkov

Recenzie zákazníkov na daný produkt

Barová stolička Valencia Pik - červená

0,00

star star star star star

0 recenzií


Overujeme, ktoré recenzie sú od zákazníkov, ktorí si daný produkt kúpili. Po overení sa zobrazia pozitívne aj negatívne recenzie
/barova-stolicka-calunena-valencia-pik---cerveny---koncovka-serie---skladom-p-51357-1016-1016-opt--conf-56326.html