Čalúnené stoličky

nájdených produktov: 598
   1    z    20   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List
ZĽAVA
10
Categories List
10
46cm     84cm     61cm    
71 €
Categories List
ZĽAVA
10
52cm     86cm     52cm    
84 €
139 €
Categories List Categories List
ZĽAVA
10
52cm     86cm     52cm    
63 €
139 €
Categories List
10
46cm     84cm     61cm    
71 €
Categories List
41cm     91cm     40cm    
90 €
Categories List
10
60cm     84cm     58cm    
85 €
Categories List
10
46cm     84cm     61cm    
71 €
Categories List
10
42cm     100cm     42cm    
48 €
Categories List
10
57cm     86cm     56cm    
131 €
Categories List
10
57cm     86cm     56cm    
131 €
Categories List
10
57cm     86cm     56cm    
131 €
Categories List Categories List
NOVINKA
41cm     91cm     40cm    
158 €
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List

   1    z    20   
výsledkov na stránku:
Čalúnené stoličky sú veľmi obľúbené už niekoľko rokov. Sú pohodlné, štýlové a ľahko sa čistia. K dispozícii sú v mnohých rôznych modeloch a farbách - stanú sa módnym prvkom výzdoby každej obývačky a jedálne. Predstavujeme vám unikátnu kolekciu čalúnených stoličiek, ktorej vysoká kvalita ide ruka v ruke s atraktívnou cenou.
 
Špeciálne pre našich klientov sme pripravili mnoho zaujímavých modelov, ktoré dodajú miestnostiam štýl a eleganciu. V našom sortimente nájdete stoličky čalúnené látkou, ekokožou a prírodnou kožou, ľahko čistiteľnými textíliami a syntetickými materiálmi. Ponúkame tiež stoličky z dreva, ocele, kovov, plastu a mnohých ďalších materiálov. Odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s našou jedinečnou ponukou vysoko kvalitných stoličiek.

Čalúnené stoličky - výhody

Nedá sa poprieť, že čalúnené stoličky majú svoje čaro! Použitie materiálu z nich robí vizuálne atraktívnejšími. Navyše to prispieva k pocitu pohodlia - tkanina znamená, že v sede necítite tvrdý rám stoličky. Vďaka obrovskému výberu poťahových tkanín sa čalúnené stoličky dajú ľahko prispôsobiť škandinávskym, klasickým štýlom alebo dokonca ladí aj s interiérom Chesterfield.
 
Niektoré modely, ako napríklad velúrové stoličky, sa perfektne hodia do interiérov v priemyselných, glamour, vintage a retro štýle. Čo ešte dobre o nich vedieť? Vďaka čalúneniu sa telo nelepí na povrch stoličky. To zase robí nábytok príjemnejším pre kontakt s pokožkou. Na rozdiel od vzhľadu, čalúnené stoličky sa tiež ľahko čistia. Stojí však za zmienku, že ich cena závisí od použitej poťahovej látky.

Čalúnená stolička - aký druh čalúnenia je najlepší?

Na túto otázku bohužiaľ neexistuje univerzálna odpoveď. Každý má iný vkus a bude záležať na tom, ktorý materiál sa vám najviac páči. Treba zdôrazniť, že jednotlivé poťahové látky majú veľa rôznych vlastností. V našej kolekcii nájdete:

  • Látkové čalúnené stoličky - spravidla odolné voči oderu a mechanickému poškodeniu. Sú príjemné na dotyk. Nevyžadujú zložitú starostlivosť. Stačí vám handrička namočená v teplej mydlovej vode. Odporúčajú sa predovšetkým stoličky čalúnené umelým semišom (Alcantara), ženilkou, mikrovláknom alebo tkaným materiálem. Dôležitou položkou v našej kolekcii sú mäkké a zamatové poťahové látky (velvet, velúr, aksamit). Velúrová stolička sa vyznačuje svojou nevídanou jemnosťou, odolnosťou a elegantným vzhľadom. Niet divu, že sa velúrové stoličký stali veľmi obľúbenými - najmä v obývačkach.
  • Stoličky potiahnuté umelou kožou - perfektné riešenie pre ľudí, ktorí si cenia eleganciu za dostupnú cenu. Umelá koža (koženka) používaná na čalúnenie pripomína kožu, ale nie je taká náročná na starostlivosť. Je odolná voči mechanickému poškodeniu, ale pokožka sa môže priliepať k materiálu. Ekokoža je k dispozícii v mnohých módnych odtieňoch a za atraktívne ceny!
  • Stoličky potiahnuté prírodnou kožou - dodajú miestnosti luxusný a elegantný vzhľad. Čalúnenie z neho je odolné voči škvrnám a v horúcom počasí sa nelepí na telo. Nanešťastie však znášajú atramentové škvrny oveľa horšie a vyžadujú si pravidelnú údržbu. Vďaka tomu však koža nestratí svoje vlastnosti. Stoličky potiahnuté prírodnou kožou by mali byť tiež pravidelne ošetrované prostriedkami chrániacimi pred vodou, alkoholom a rôznymi tekutinami.
  • Stoličky potiahnuté ľahko čistiteľnou látkou - to sú vysokokvalitné výrobky určené predovšetkým do jedálne. Sú ideálne pre majiteľov domácich zvierat. Vďaka špeciálnym prímesiam sa nezhromažďujú chlpy zvierat.

Drevené stoličky v škandinávskom štýle

Kuchyňa a jedáleň sú ideálne miesta, ktoré môžete zariadiť v škandinávskom štýle. Dokonalým kusom nábytku sú stoličky v škandinávskom štýle, ktoré sa vyznačujú jednoduchosťou a eleganciou. Často sa u nich vyskytuje kombinácia čalúnenia s rámom z dreva alebo kovu. Práve tieto suroviny dominujú v škandinávskom štýle. Aby ste zariadili interiér v škandinávském štýle, mali by ste si vybrať modely čalúnené prírodnými, svetlými alebo tmavými tkaninami.
 
V našom sortimente nájdete najmódnejšie čalúnené stoličky v šedej, bielej, čiernej farbe a mnoho ďalších. K dispozícii sú tiež stoličky čalúnené matnou tkaninou. Pri výbere stoličiek do kuchyne v škandinávskom štýle by ste mali pamätať na to, že najdôležitejšia je jednoduchosť a minimalizmus. V tejto úlohe bude perfektne fungovať čalúnená stolička s lakťovou opierkou. Vďaka tomu bude stolička originálnym prvkom v interiéri.

Moderná čalúnená stolička - aké modely?

Pri výbere čalúnených stoličiek do jedálne alebo obývačky nie je možné nebrať do úvahy štýl, ktorý v danej miestnosti prevláda. Vďaka tomu nábytok vytvorí súdržný celok s ostatnými prvkami interiérového dizajnu. Moderná čalúnená stolička sa stane dokonalým doplnkom modernistických, minimalistických a industriálnych interiérov.
 
Niektoré modely, ako napríklad velúrová stolička, sú ideálne pre interiéry s výraznými akcentmi. K dispozícii budú aj klasické odtiene čiernej, bielej a sivej. Čalúnené stoličky s kovovým rámom sú nápadom na originálny a elegantný interiérový dizajn obývačky, kuchyne a jedálne. Okrem toho majú nielen zaujímavý dizajn, ale aj vysokú funkčnosť. Čalúnené mäkkou poťahovou látkou zaisťujú pohodlie a sú tiež vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu, oderom a škrabancom. Najvhodnejšie možnosti:
 
  • Čalúnená otočná stolička
  • Čalúnená stolička s kovovým klopadlom.

Čalúnené stoličky do jedálne - aké si vybrať?

 
V prvom rade je potrebné pripomenúť, že musí ísť o nábytok, ktorý bude zodpovedať charakteru miestnosti. Preto musia byť jedálenské stoličky pohodlné a odolné voči nečistotám. Najlepšie je vybrať modely čalúnené ľahko čistiteľnou tkaninou alebo iným typom čalúnenia, ktoré sa bude ľahko čistiť. V jedálni budú skvele vyzerať čalúnené stoličky s opierkami. Ideálny produkt by sa mal hodiť aj k stolu. Výber počtu stoličiek závisí aj od toho, ako stôl vyzerá. Optimálny počet z nich je 1 stolička na každých 60 cm dĺžky stolovej dosky.

Ako si vybrať čalúnené stoličky do obývačky?

Dokonalými čalúnenými stoličkami do obývačky sú tie, ktoré zapadajú do štýlu miestnosti. Do moderných interiérov sa budú perfektne hodiť napríklad velúrové stoličky. Skvele budú ladiť v obývacich miestnostiach v štýle vintage a glamour. Dobre sa zamerať na intenzívne farby. Tmavomodré čalúnené stoličky vytvoria perfektný prvok dekorácie v loftovom štýle. Zelené čalúnené stoličky budú zase zaujímavo vyzerať vo vintage a retro obývačkách. Dobre je popremýšľať o tapetovaní steny na mieste, kde bude umiestnený nábytok. Ľuďom, ktorí majú domáce zvieratá, sa odporúča vybrať si modely, ktoré sú vyrobené z materiálov vhodné pre domáce zvieratá."Spolahlivost a serioznost"
Ověřený zákazník, 2023-10-01
"Rýchle dodanie."
Ověřený zákazník, 2023-09-30
Ověřený zákazník, 2023-09-30
/calunene-stolicky-c-1017.html