Opis výrobku

Komoda Rumba 2F - Tmavý dub lefkas

Komoda Rumba dokonalé doplní Vašu miestnosť. Pevná konštrukcia pozostávajúca z dvoch uzavretých častí, čo Vám uľahčí segregáciu oblečenia, ale aj expozíciu rodinných pamiatok a ostatných prvkov dekorácie. Nábytok je vyrobený z odolnej voči poškodeniam a slnečnemu žiareniu laminátovej dosky, ktorá zaisťuje dlhodobú životnosť výrobku. Prírodné sfarbenie - tmavý dub lefkas zdôrazňuje harmonickú kvalitu kompozície. Decentné úchyty pridajú ponuke jedinečný štýl. 

Nábytok je vyrobený z 16mm dosky v tmavej farbe Dub Lefkas, ktorá kontrastuje s čiernou zadnou doskou HDF, ktorá zvýrazní prírodný odtieň dyhy. Ponúkaný nábytok je určený na samostatnú montáž.

Charakteristické vlastnosti systému:

 • vysoko kvalitné spracovanie
 • moderný dizajn
 • predné časti/korpus tmavý dub lefkas
 • dostupné LED osvetlenie
 • výrobok je nový, tovarensky zabalený v originálnom balení
 • samostatná montáž podľa návodu
 • záruka 2 roky

  

            moderná konštrukcia                       solídne spracovanie                          voliteľné LED osvetlenie  

Spracovanie: 

 •  predná časť/korpus - laminátová doska

Farebné prevedenie:

 

           tmavý dub lefkas

Pozrite si kompletnú kolekciu Rumba: 

 

Ďalšie kategórie: 

Nábytkové komplety - Obývacie steny - Komody - Vitríny - Regály - Skrine - Skrinky - Skrine s posuvnými dverami - Police 


Rozmery a parametre

Rozmery

 • szerokość

  šírka: 97 cm,

 • wysokość

  výška: 82 cm,

 • głębokość

  hĺbka: 40 cm,

Viac parametrov

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie korpusu

dub lefkas

Farebné prevedenie prednej časti

dub lefkas

Prevedenie

Korpus

laminovaná doska 15 mm

Ďalšie informácie
Laminovaná doska s hrúbkou 15 mm je inovatívne riešenie pre nábytok, ktoré ponúka nespočetné množstvo výhod. Použitie takejto dosky zaručuje nielen pevnosť a odolnosť, ale aj štýlový vzhľad a jednoduchú údržbu. Vďaka laminovanému povrchu je nábytok odolný voči poškriabaniu, škvrnám a poškodeniu, čo znamená, že bude vyzerať skvele dlhé roky. Okrem toho laminovaná doska ponúka široký výber vzorov a farieb, čo umožňuje prispôsobiť nábytok vášmu vkusu a interiéru. Jej výnimočná pevnosť zaručuje stabilitu a robustnosť konštrukcie, čo sa prejavuje v dlhodobom používaní. Okrem toho je nábytok z laminovanej dosky praktický vďaka jednoduchému čisteniu a ideálny pre tých, ktorí si cenia hygienu a jednoduchú údržbu.

predná časť

laminovaná doska 15 mm

Ďalšie informácie
Laminovaná doska s hrúbkou 15 mm je odolná a štýlová surovina, ktorá je ideálna na výrobu nábytkových predných častí. Keď si vyberiete nábytkové čelo z laminovanej dosky, získate kombináciu funkčnosti a estetiky. Táto doska sa vyznačuje mimoriadnou trvanlivosťou a odolnosťou proti poškriabaniu. Okrem toho laminát na povrchu dosky zabezpečuje jednoduchú údržbu a čistenie, čo je dôležité pri každodennom používaní. Vďaka svojej všestrannosti je laminovaná doska 15 mm vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá odolný, ľahko udržiavateľný a estetický nábytok predna časti.

Prevedenie

Hrany

melamín

Rúčka

umelá hmota

zadná časť

doska HDF

Výbava

Počet dvierok

2

Počet poličiek

2

Montáž

samostatná - vyžaduje sa

nábytok v balení

Ďalšie informácie
Nábytok dodávaný v baleniach vrátane návodu na montáž.

Hodnotenie zákazníkov

Recenzie zákazníkov na daný produkt

Komoda Luiza 2F - Dub Lefkas

0,00

star star star star star

0 recenzií


Overujeme, ktoré recenzie sú od zákazníkov, ktorí si daný produkt kúpili. Po overení sa zobrazia pozitívne aj negatívne recenzie
/komoda-luiza-2f---dub-lefkas-p-24633-1012-1012.html