Opis výrobku

Moderné kreslo Annabelle - BOGART.

Čalúnené kreslo Annabelle zapadne do moderných interiérov, kde vytvorí pozoruhodný priestor na oddych. Tento model má polohovateľnú opierku hlavy, vďaka ktorej si prispôsobíme jej polohu podľa individuálnych preferencií, a sedadlo vyrobené na báze pružín a peny zaručuje vysoký komfort odpočinku.
 
Toto kreslo je jedným z mnohých návrhov z kolekcie Annabelle, ktorý vám umožňuje vytvoriť funkčný priestor na sedenie v jednom štýle. Vysoko kvalitné komponenty použité pri výrobe a spracovanie s dôrazom na každý detail zaisťujú dlhodobú použiteľnosť.

Charakteristické vlastnosti produktu:

 • moderný štýl
 • efektívne prevedenie
 • pohodlné sedadlo
 • nastaviteľná opierka hlavy
 • možnosť výberu farebného prevedenia poťahovej látky

solídna konštrukcia

pohodlné sedadlo
atraktívny dizajn

Prevedenie produktu:

 • výplň sedadla - polyuretánová pena + vlnité pružiny. Viac podrobností o výplniach v čalúnenom nábytku nájdete na našom blogu.
 • možnosť konfigurácie kusu nábytku vďaka výberu poťahovej látky (dostupná v možnostiach "vyberte si farebné prevedenie"). Upozorňujeme, že v závislosti od druhu materiálu sa účtujú príplatky,
 • výrobca pripúšťa mierne rozdiely v rozmeroch prezentovaného nábytku ± 2-3 cm
 
 

Pozrite si celú kolekciu Annabelle od BOGART.

 

Rozmery a parametre

Rozmery

 • szerokość

  šírka: 130 cm,

 • wysokość

  výška: 77/98 cm,

 • głębokość

  hĺbka: 98 cm,

 • Výška sedáku: 44 cm,

Viac parametrov

Poťahová látka

Farebné prevedenie

možnosť voľby

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie nožičiek

strieborná

Prevedenie

Konštrukcia

drevo

Konštrukcia

drevotrieska

nožičky

chrómové

Ďalšie informácie
Spoznajte novú úroveň elegancie a štýlu s nábytkom s chrómovými nožičkami. Náš nábytok vyžaruje sofistikovaný pôvab, ktorý dodá vášmu interiéru šmrnc. chrómové nohy sú znakom prestíže a modernosti, ktoré obohatia váš priestor o jedinečný dizajn. Okrem toho sa chrómový povrch nožičiek ľahko čistí, takže váš nábytok bude vždy žiariť. Ich pevná konštrukcia zaručuje stabilitu a robustnosť, čo zaručuje dlhodobú spokojnosť s používaním. Výberom nábytku s chrómovými nohami si vyberáte nielen estetiku, ale aj odolnosť a funkčnosť.

Opierka

Polyuretánová pena T25

Ďalšie informácie
Polyuretánová pena T25 - ideálny materiál používaný na výplň operadiel čalúneného nábytku, ktorý poskytuje bezkonkurenčné pohodlie a odolnosť. Táto inovatívna pena poskytuje vynikajúcu oporu chrbta a pohodlie pri dlhých hodinách sedenia. Vďaka svojej strednej tvrdosti sa Polyuretánová pena T25 dokonale prispôsobí tvaru tela a poskytuje optimálnu oporu chrbtici. Vďaka jej trvanlivosti a pružnosti si operadlo nábytku zachováva svoj pôvodný tvar po mnoho rokov bez deformácie. Okrem toho je pena T25 odolná voči oderu a poškodeniu, čo zaručuje dlhodobé používanie nábytku.

Sedadlo

vlnité pružiny

Ďalšie informácie
Vlnité pružiny sú inovatívnym riešením na vyplnenie sedadiel čalúneného nábytku. Vyznačujú sa výnimočnou pružnosťou a trvanlivosťou, čím poskytujú jedinečné pohodlie a dlhotrvajúcu oporu. Prispôsobujú sa vášmu telu, rovnomerne rozdeľujú hmotnosť a eliminujú tlak na kontaktné body. Okrem toho vlnité pružiny poskytujú vynikajúce vetranie. Vlnité pružiny sú najlepším riešením pre tých, ktorí si cenia pohodlie, odolnosť a relaxačný odpočinok.

Sedadlo

Polyuretánová pena T30

Ďalšie informácie
Spoznajte dokonalú kombináciu pohodlia a odolnosti s nábytkom do obývačky so sedadlom z polyuretánovej peny T30. Polyuretánová pena T30 je vysokokvalitný materiál, ktorý ponúka bezkonkurenčnú pružnosť a pohodlie. Polyuretánová pena T30 sa navyše vyznačuje vynikajúcou odolnosťou, čo znamená, že nábytok vám bude slúžiť dlhé roky. Nedeformuje sa a nestráca svoje vlastnosti, čo zaručuje dlhodobé používanie bez straty komfortu. Keď si vyberiete nábytok do obývačky so sedákom z polyuretánovej peny T30, investujete do pohodlia, odolnosti a kvality.

Ďalšie vlastnosti

K dispozícii sú aj produkty z rovnakej kolekcie

áno

Nastaviteľné opierky hlavy

Áno

Samostatne stojaci nábytok

Áno

Montáž

Nevyžaduje sa

plne zmontovaný nábytok

Doplňujúce informácie

Maximálne zaťaženie

150 kg/os

výrobca pripúšťa mierne rozdiely v rozmeroch nábytku ± 2-3 cm

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

56,6 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

137 cm x 82 cm x 105 cm

Hodnotenie zákazníkov

Recenzie zákazníkov na daný produkt

Moderné kreslo Annabelle

5,00

star star star star star

2 recenzií

16.02.2024
verified Overený nákup
star star star star star
Rýchle dodanie, veľmi pekne. Komunikácia veľmi dobrá. Odporúčam nábytok bogart
25.06.2023
verified Overený nákup
star star star star star
Všetko poriadku.

Overujeme, ktoré recenzie sú od zákazníkov, ktorí si daný produkt kúpili. Po overení sa zobrazia pozitívne aj negatívne recenzie
/moderne-kreslo-annabelle-p-52497-1634-1634.html