Opis výrobku

Hľadáte ideálnu rozkladaciu rohovú sedaciu súpravu Dragonis Ľavý - Grafitový Zetta 305 pre váš moderný obývací priestor? Tento produkt je presne to, čo potrebujete.

Jej grafitová farba a sametový poťah pridávajú eleganciu a sofistikovanosť do každého interiéru. Jej rozmery 269 x 84/100 x 203 cm sú ideálne pre väčšinu obývacích priestorov, čo z nej robí dokonalý nábytok na relaxáciu.

Dragonis je vyrobená z dreva a má kovové nožičky, čo zaručuje jej dlhú životnosť a stabilitu. Systém rozkladania Delfin je jednoduchý a pohodlný na použitie, čo z nej robí ideálnu sedaciu súpravu pre návštevy. Polyuretánová pena T30 v sedadle a opierke zabezpečuje maximálny komfort.

Dragonis má aj úložný priestor s rozmermi 92/20/184 cm, ktorý je ideálny na uloženie vankúšov alebo prikrývok. Nastaviteľné opierky hlavy a lakťové opierky zabezpečujú individuálny komfort. A čo je najlepšie, táto sedacia súprava je schopná uniesť až 150 kg na osobu, takže je pripravená na všetko, čo na ňu hodíte.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Inteligentný dizajn Dragonis Ľavý → Táto rozkladacia rohová sedacia súprava je ideálna pre moderné interiéry. Jej grafitový odtieň a štýlový vzhľad pridajú šmrnc každému obývacej izbe.
  • Úložný priestor → Dragonis Ľavý je nielen krásny, ale aj praktický. Jeho veľký úložný priestor poskytuje dostatok miesta na uloženie všetkých vašich potrieb, čím ušetríte priestor v miestnosti.
  • Vysoká kvalita materiálov → Táto sedacia súprava je vyrobená z odolných materiálov ako je drevo a polyuretánová pena, čo zaručuje jej dlhú životnosť. K tomu pridávame hydrofóbny materiál, ktorý chráni pred nechcenými škvrnami.
  • Pohodlie a flexibilita → S nastaviteľnými opierkami hlavy a lakťovými opierkami je Dragonis Ľavý navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálne pohodlie. Navyše, jeho systém rozkladania "Delfin" umožňuje jednoduchú zmenu z sedacej súpravy na pohodlnú posteľ.

Súbory na stiahnutie:

Rozmery a parametre

Rozmery

  • šírka: 269 cm,

  • výška: 84/100 cm,

  • hĺbka: 203 cm,

  • Spacia plocha: 194 x 124 cm,

  • Výška nožičiek: 10

  • Výška sedáku: 44 cm,

Viac parametrov

Typ rohovej sedacej súpravy

L

ľavá strana

Poťahová látka

Druh

Zetta 305

Farba

grafit

Skupina

velúr

Vlastnosti

hydrofóbny materiál

Prevedenie

Konštrukcia

drevo

Konštrukcia

drevotrieska

nožičky

kovové

Ďalšie informácie
Pozrite si spoľahlivosť a moderný dizajn nábytku s kovovými nohami. Tieto pevné a štýlové nohy dodajú vášmu interiéru jedinečný nádych. Poskytujú stabilitu a odolnosť, takže sa z nábytku môžete tešiť dlhé roky. Kovové nohy sa tiež ľahko čistia a udržiavajú hygienu okolo nábytku - stačí ich utrieť vlhkou handričkou. Okrem toho sa ich minimalistický dizajn dokonale kombinuje s rôznymi štýlmi interiéru, od moderného až po industriálny.

Opierka

Polyuretánová pena T30

Ďalšie informácie
Polyuretánová pena T30 je materiál s vynikajúcou hustotou a pružnosťou. Vďaka svojej hustote a pružnosti sa táto pena dokonale prispôsobuje tvaru tela, poskytuje optimálnu oporu chrbtici a znižuje tlak na chrbát. Polyuretánová pena T30 sa navyše vyznačuje vysokou odolnosťou, čo znamená, že operadlo nábytku si dlho zachová svoje vlastnosti.

Opierka

vatelín

Ďalšie informácie
Vatelín - dokonalá výplň, ktorá vám poskytne jedinečné pohodlie a podporu. Predstavte si mäkký a príjemný dotyk, ktorý obopína váš chrbát. Vatelín je vláknitý materiál, ktorý sa používa vo výplniach operadiel čalúneného nábytku z niekoľkých dôvodov. Po prvé, poskytuje vynikajúcu mäkkosť. Po druhé, vatelín rovnomerne rozkladá tlak na chrbát. Okrem toho je vatelín pružný a elastický, čo mu umožňuje ľahko sa prispôsobiť tvaru chrbta a zachovať si odolnú formu. Vďaka tomu si vatelín zachováva svoje vlastnosti počas mnohých rokov používania.

Opierka

drevovláknitá doska

Opierka

drevený rám

Sedadlo

Polyuretánová pena T30

Ďalšie informácie
Spoznajte dokonalú kombináciu pohodlia a odolnosti s nábytkom do obývačky so sedadlom z polyuretánovej peny T30. Polyuretánová pena T30 je vysokokvalitný materiál, ktorý ponúka bezkonkurenčnú pružnosť a pohodlie. Polyuretánová pena T30 sa navyše vyznačuje vynikajúcou odolnosťou, čo znamená, že nábytok vám bude slúžiť dlhé roky. Nedeformuje sa a nestráca svoje vlastnosti, čo zaručuje dlhodobé používanie bez straty komfortu. Keď si vyberiete nábytok do obývačky so sedákom z polyuretánovej peny T30, investujete do pohodlia, odolnosti a kvality.

Sedadlo

vlnité pružiny

Ďalšie informácie
Vlnité pružiny sú inovatívnym riešením na vyplnenie sedadiel čalúneného nábytku. Vyznačujú sa výnimočnou pružnosťou a trvanlivosťou, čím poskytujú jedinečné pohodlie a dlhotrvajúcu oporu. Prispôsobujú sa vášmu telu, rovnomerne rozdeľujú hmotnosť a eliminujú tlak na kontaktné body. Okrem toho vlnité pružiny poskytujú vynikajúce vetranie. Vlnité pružiny sú najlepším riešením pre tých, ktorí si cenia pohodlie, odolnosť a relaxačný odpočinok.

Sedadlo

vatelín

Ďalšie informácie
Spoznajte jedinečné pohodlie a útulnosť so sedacou súpravou z vatelínových vlákien. Vatelín je druh výplňového materiálu, ktorý sa používa v čalúnenom nábytku vrátane sedadiel na nábytok do obývačky. Je to vláknitý materiál, zvyčajne vyrobený z polyesteru alebo zmesi rôznych vlákien, ktorý má za úlohu poskytnúť sedadlu mäkkosť, pohodlie a objem. Naša látka poskytuje mäkkosť a pohodlie, po ktorých túžite po dlhom dni. Okrem toho je naše vatelínové sedadlo nielen výnimočne mäkké, ale aj trvanlivé a odolné voči oderu, čo znamená, že vám vydrží dlhé roky.

Rozkladanie

Áno

Delfin

úložný priestor

Áno

skriňa

Rozmery

92/20/184 cm

Ďalšie vlastnosti

K dispozícii sú aj produkty z rovnakej kolekcie

áno

Nastaviteľné lakťové opierky

Áno

Nastaviteľné opierky hlavy

Áno

Samostatne stojaci nábytok

Áno

Vankúše

nie

Výsuv vo vybranej látke

nie

Montáž

samostatná - vyžaduje sa

diely s namontovanými západkami

Ďalšie informácie
Jednotlivé diely sú vybavené západkami, ktoré sa priamo vzájomne spoja zasunutím jednej západky do druhej.

Doplňujúce informácie

Maximálne zaťaženie

150 kg/os

výrobca pripúšťa mierne rozdiely v rozmeroch nábytku ± 2-3 cm

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

69,1 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

163 cm x 80 cm x 106 cm

Balenie číslo 2

Hmotnosť:

87,8 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

106 cm x 80 cm x 207 cm

Hodnotenie zákazníkov

/rozkladacia-rohova-sedacia-suprava-dragonis-lavy---grafitovy-zetta-305-p-151249-1634-1634.html