Opis výrobku

Rozkladacia rohová sedačka s úložným priestorom Vanisa Mini - BOGART.

Rohová sedačka Vanisa je model v škandinávskom štýle, ktorý spája štýlový dizajn a funkčný charakter. Elegantné prešívanie zvýrazňuje krásu rohovej pohovky a odlišuje ho od ostatných. Pohodlné sedadlo na báze vlnitých pružín a čalúnených pien poskytuje svojim užívateľom dlhodobý komfort odpočinku.

Model prekvapí aj funkčnosťou - má funkciu rozkladania s rozmermi 140 × 210 cm, ako aj praktický zásobník na lôžkoviny. Model Vanisa Mini je možné prispôsobiť k individuálnym preferenciam pomocou konfigurátora - k dispozícii sú možnosti: čalúnenie a farebné prevedenie drevených nôh.

Charakteristické vlastnosti produktu:

 • škandinávsky štýl
 • rozmery po rozložení: 140 x 210 cm
 • úložný priestor - rozmery (šír/výš/hĺ) 66 x 20 x 156 cm 
 • možnosť výberu rohovej strany rohovej sedacej súpravy
 • výška bez vankúšov 82 cm
 • výška sedadla 45 cm
 • rozmery boku 13 x 60 x 88 cm
 • rozmery opierkového vankúša 68 x 50 cm

pohodlné sedadlo

stabilná konštrukcia
atraktívny dizajn

Prevedenie:

 • sedák - systém vlnitých pružín + vysoko elastická HR pena a polyuretánová pena. Viac podrobností o výplniach v čalúnenom nábytku nájdete na našom .
 • možnosť vytvorenia nábytku vďaka výberu poťahovej látky v možnostiach. Upozorňujeme, že v závislosti od druhu materiálu sa účtujú príplatky,
 • drevené nožičky - 11 cm
 • výrobca pripúšťa mierne rozdiely v rozmeroch prezentovaného kusu nábytku ± 2-3 cm.

Pozrite si celú kolekciu Vanisa od BOGART.

 

Rozmery a parametre

Rozmery

 • šírka: 236 cm,

 • výška: 92 cm,

 • hĺbka: 164 cm,

 • Spacia plocha: 210 x 140 cm,

Viac parametrov

Typ rohovej sedacej súpravy

L

potrebné označiť stranu

Poťahová látka

Farebné prevedenie

možnosť voľby

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie nožičiek

voliteľné

Prevedenie

Konštrukcia

drevo

Konštrukcia

drevotrieska

nožičky

masiv

Ďalšie informácie
Presvedčte sa o výnimočnej kvalite a šarme nábytku s nohami z masívneho dreva. Táto masívna konštrukcia dodá vášmu interiéru eleganciu a odolnosť. Masívne drevo je symbolom remeselnej zručnosti a prírodnej krásy, ktorá obohatí každú miestnosť. Pocítite pevnosť a stabilitu, ktorá zaručuje dlhodobé používanie a odolnosť pri každodennom používaní. Drevo navyše dodáva nábytku jedinečný charakter a teplo, čím vytvára vo vašom domove príjemnú atmosféru. Výberom nábytku s nohami z masívneho dreva investujete do trvalej krásy a výnimočného štýlu.

Opierka

Polyuretánová pena T25

Ďalšie informácie
Polyuretánová pena T25 - ideálny materiál používaný na výplň operadiel čalúneného nábytku, ktorý poskytuje bezkonkurenčné pohodlie a odolnosť. Táto inovatívna pena poskytuje vynikajúcu oporu chrbta a pohodlie pri dlhých hodinách sedenia. Vďaka svojej strednej tvrdosti sa Polyuretánová pena T25 dokonale prispôsobí tvaru tela a poskytuje optimálnu oporu chrbtici. Vďaka jej trvanlivosti a pružnosti si operadlo nábytku zachováva svoj pôvodný tvar po mnoho rokov bez deformácie. Okrem toho je pena T25 odolná voči oderu a poškodeniu, čo zaručuje dlhodobé používanie nábytku.

Sedadlo

Polyuretánová pena T30

Ďalšie informácie
Spoznajte dokonalú kombináciu pohodlia a odolnosti s nábytkom do obývačky so sedadlom z polyuretánovej peny T30. Polyuretánová pena T30 je vysokokvalitný materiál, ktorý ponúka bezkonkurenčnú pružnosť a pohodlie. Polyuretánová pena T30 sa navyše vyznačuje vynikajúcou odolnosťou, čo znamená, že nábytok vám bude slúžiť dlhé roky. Nedeformuje sa a nestráca svoje vlastnosti, čo zaručuje dlhodobé používanie bez straty komfortu. Keď si vyberiete nábytok do obývačky so sedákom z polyuretánovej peny T30, investujete do pohodlia, odolnosti a kvality.

Sedadlo

vlnité pružiny

Ďalšie informácie
Vlnité pružiny sú inovatívnym riešením na vyplnenie sedadiel čalúneného nábytku. Vyznačujú sa výnimočnou pružnosťou a trvanlivosťou, čím poskytujú jedinečné pohodlie a dlhotrvajúcu oporu. Prispôsobujú sa vášmu telu, rovnomerne rozdeľujú hmotnosť a eliminujú tlak na kontaktné body. Okrem toho vlnité pružiny poskytujú vynikajúce vetranie. Vlnité pružiny sú najlepším riešením pre tých, ktorí si cenia pohodlie, odolnosť a relaxačný odpočinok.

Rozkladanie

Áno

DL

úložný priestor

Áno

skriňa

Rozmery

66/20/156 cm

Ďalšie vlastnosti

K dispozícii sú aj produkty z rovnakej kolekcie

áno

Samostatne stojaci nábytok

Áno

Doplňujúce informácie

Maximálne zaťaženie

150 kg/os

výrobca pripúšťa mierne rozdiely v rozmeroch nábytku ± 2-3 cm

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

61,8 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

157 cm x 82 cm x 96 cm

Balenie číslo 2

Hmotnosť:

61,7 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

89 cm x 82 cm x 169 cm

Hodnotenie zákazníkov

/rozkladacia-rohova-sedacia-suprava-vanisa-mini-p-24571-1634-1634.html