Opis výrobku

Hľadáte ideálnu TV skrinku pre váš moderný obývačku? Spoznajte produkt TV skrinka Desin 220 - čierny mat / Dub nagano.

Tento produkt vás okúzli svojím jedinečným dizajnom. Čierna matná farba dodáva skrinke sofistikovaný vzhľad, ktorý sa dokonale hodí do každého moderného interiéru. Dub nagano pridáva prírodný dotyk a zároveň dodáva kontrast k čiernej farbe.

Skrinka je vyrobená z laminovanej dosky o hrúbke 18 mm, ktorá zaručuje jej pevnosť a dlhú životnosť. Kovové nohy dodávajú skrinke stabilitu a zároveň sú esteticky príťažlivé. Oceľové závesy s tichým zatváraním zabezpečujú plynulé a tiché zatváranie dvierok.

TV skrinka Desin 220 je nielen vizuálne príťažlivá, ale aj funkčná. Ponúka štyri dvierka a štyri poličky, čo poskytuje dostatok priestoru na uskladnenie. Systém otvárania dvierok je navrhnutý tak, aby sa predná časť vysunula nahor, čo zabezpečuje jednoduchý prístup k uloženým veciam.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Elegantný dizajn → Táto TV skrinka Desin 220 v čiernej matnej farbe a dub nagano prevedení prinesie do vášho obývacieho priestoru moderný a sofistikovaný vzhľad.
  • Praktické rozmery → S rozmery 220 x 60 x 40 cm sa táto TV skrinka dokonale hodí do každého priestoru. Jej výška nožičiek 20 cm zabezpečuje ideálnu výšku pre pohodlné sledovanie televízie.
  • Kvalitné materiály → Táto TV skrinka je vyrobená z 18 mm laminovanej dosky, čo zaručuje jej dlhú životnosť. Kovové nožičky a oceľové závesy s tichým zatváraním zdôrazňujú jej vysokú kvalitu a robustnosť.
  • Funkčnosť → Systém otvárania dvierok dohora a tiché zatváranie zabezpečujú pohodlné a tiché používanie. Štyri dvierka a štyri poličky ponúkajú dostatok úložného priestoru pre všetky vaše multimediálne zariadenia a príslušenstvo.

Súbory na stiahnutie:

Rozmery a parametre

Rozmery

  • šírka: 220 cm,

  • výška: 60 cm,

  • hĺbka: 40 cm,

  • Výška nožičiek: 20

Viac parametrov

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie korpusu

čierny

Farebné prevedenie korpusu

mat

Farebné prevedenie frontu

čierna

Farebné prevedenie prednej časti

mat

Farebné prevedenie dosky

dub nagano

Farebné prevedenie nožičiek

čierna

Farebné prevedenie nožičiek

mat

Prevedenie

Korpus

laminovaná doska 18 mm

Ďalšie informácie
Laminovaná doska s hrúbkou 18 mm je vynikajúcou surovinou na výrobu nábytku, ktorá ponúka mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškriabaniu, čo zaručuje dlhodobú kvalitu a estetický vzhľad nábytku. Vďaka jeho odolnosti je nábytok robustný a vydrží každodenné používanie mnoho rokov. Okrem toho sa laminovaná doska ľahko udržiava - stačí ju utrieť vlhkou handričkou, aby sa zachoval jej krásny vzhľad. Okrem toho laminátová doska ponúka širokú škálu vzorov a farieb, vďaka čomu môžete nábytok prispôsobiť vlastnému štýlu a interiéru. Vďaka rôznym dekorom môžete vytvoriť moderné aj klasické dizajny nábytku. Je to tiež surovina, s ktorou sa ľahko pracuje, čo vám dáva možnosť prispôsobiť si nábytok na mieru.

predná časť

laminovaná doska 18 mm

Ďalšie informácie
Laminovaná doska s hrúbkou 18 mm je ideálnou voľbou pre prednú stranu nábytku. Laminovaná doska sa vyznačuje mimoriadnou pevnosťou a odolnosťou voči poškodeniu, čo znamená, že váš kus nábytku si dlho zachová svoj krásny vzhľad. Okrem toho sa laminát, ktorý tvorí povrch dosky, ľahko čistí a nevyžaduje si žiadnu špeciálnu údržbu. Vďaka precíznemu spracovaniu bude predná strana vášho nábytku z laminovanej dosky vyzerať elegantne a moderne. Investíciou do tejto suroviny investujete do kvality, trvanlivosti a estetiky.

Druh prednej časti

hladký

Ďalšie informácie
Spoznajte eleganciu a funkčnosť nábytku s hladkou prednou časťou. Jeho nevšedný dizajn dodá vášmu interiéru noblesu a estetiku. Hladká predná strana je tiež praktická - ľahko sa čistí a udržiava v perfektnom stave. Bez viditeľných úchytiek alebo ozdobných prvkov poskytuje nábytok s hladkou prednou časťou minimalistický a harmonický vzhľad, ktorý sa dokonale hodí k rôznym dizajnovým štýlom. Či už dávate prednosť modernému alebo klasickému interiéru, hladká predná časť nábytku bude tou správnou voľbou.

Doska

laminovaná doska 18 mm

Ďalšie informácie
Zažite spoľahlivosť a štýl s 18 mm hrubou laminovanou doskou. Je ideálnym riešením ako vrchná časť nábytku. Laminovaná doska s hrúbkou 18 mm sa vyznačuje trvanlivosťou a odolnosťou voči poškodeniu, takže bez problémov obstojí pri každodennom používaní. Jej odolný povrch je odolný voči poškriabaniu, škvrnám a vlhkosti, vďaka čomu je ľahké udržať dosku vo výbornom stave po mnoho rokov. Okrem toho sa laminovaná doska ľahko čistí, čo vám ušetrí čas a námahu. Je k dispozícii v širokej škále vzorov a farieb, takže dosku môžete prispôsobiť svojmu interiéru a preferenciám.

nožičky

kovové

Ďalšie informácie
Pozrite si spoľahlivosť a moderný dizajn nábytku s kovovými nohami. Tieto pevné a štýlové nohy dodajú vášmu interiéru jedinečný nádych. Poskytujú stabilitu a odolnosť, takže sa z nábytku môžete tešiť dlhé roky. Kovové nohy sa tiež ľahko čistia a udržiavajú hygienu okolo nábytku - stačí ich utrieť vlhkou handričkou. Okrem toho sa ich minimalistický dizajn dokonale kombinuje s rôznymi štýlmi interiéru, od moderného až po industriálny.

Typ nožičky

jednoduché

Ďalšie informácie
Spoznajte eleganciu a minimalizmus s nábytkom s jednoduchými nožičkami. Tento štýlový dizajn poskytuje nielen estetický vzhľad, ale aj praktickosť. Nábytok s jednoduchými nožičkami dokonale zapadne do každého interiéru a dodá mu moderný a harmonický charakter. Vďaka svojej jednoduchosti sa tento nábytok ľahko čistí a udržiava vo výbornom stave. Výberom nábytku s jednoduchými nožičkami investujete do trvanlivosti a všestrannosti.

Prevedenie

Hrany

ABS

Rúčka

nie

zadná časť

doska HDF 3 mm

Pánty

oceľové s tichým zatváraním

Systém otvárania dvierok

predná časť vysunutá dohora

Systém zatvárania dvierok

tiché dovieranie

Výbava

Počet dvierok

4

Počet poličiek

4

Osvetlenie

Nie

Ďalšie vlastnosti

dodatočná piata podperná noha

áno

Montáž

samostatná - vyžaduje sa

nábytok v balení

Ďalšie informácie
Nábytok dodávaný v baleniach vrátane návodu na montáž.

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

18 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

64 cm x 17 cm x 48 cm

Balenie číslo 2

Hmotnosť:

20 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

66 cm x 20 cm x 43 cm

Balenie číslo 3

Hmotnosť:

28 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

226 cm x 11 cm x 47 cm

Hodnotenie zákazníkov

/tv-stolik-desin-220-cm---cierny-mat---dub-nagano-p-151262-1061-1061.html