Opis výrobku

Moderný taburet s úložným priestorom Annabelle - BOGART.


Taburet Annabelle je odpoveďou na moderné trendy interiérového dizajnu. Vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu sa hodí do väčšiny usporiadaní, ktoré obohatí svojimi estetickými hodnotami. Tento model má navyše priestranný kontajner pod sedadlom, ktorý generuje ďalší priestor na uloženie predmetov každodennej potreby.  

Model Annabelle je k dispozícii v širokej škále farieb na výber, čo zaručuje, že jeho konečný vzhľad sa prispôsobí individuálnym preferenciám kupujúcich. Odolná konštrukcia navyše zaisťuje dlhé roky používania.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • moderný dizajn
  • vysoká kvalita spracovania
  • taburet s úložným priestorom
  • rozmery sú uvedené s toleranciou +/- 5 cm

Prevedenie produktu:

  • nábytková doska + prvky masívneho dreva
  • možnosť konfigurácie kusu nábytku vďaka výberu poťahovej látky (dostupná v možnostiach "vyberte si farebné prevedenie"). Upozorňujeme, že v závislosti od druhu materiálu sa účtujú príplatky,
  • výplň sedadla - polyuretánová pena T30 + vlnité pružiny. Viac podrobností o výplniach v čalúnenom nábytku nájdete na našom .

Pozrite si celú kolekciu Annabelle od BOGART.


Rozmery a parametre

Rozmery

  • šírka: 100 cm,

  • výška: 44 cm,

  • hĺbka: 60 cm,

Viac parametrov

Poťahová látka

Farebné prevedenie

možnosť voľby

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie nožičiek

strieborná

Prevedenie

Konštrukcia

drevo

Konštrukcia

drevotrieska

nožičky

chrómové

Ďalšie informácie
Spoznajte novú úroveň elegancie a štýlu s nábytkom s chrómovými nožičkami. Náš nábytok vyžaruje sofistikovaný pôvab, ktorý dodá vášmu interiéru šmrnc. chrómové nohy sú znakom prestíže a modernosti, ktoré obohatia váš priestor o jedinečný dizajn. Okrem toho sa chrómový povrch nožičiek ľahko čistí, takže váš nábytok bude vždy žiariť. Ich pevná konštrukcia zaručuje stabilitu a robustnosť, čo zaručuje dlhodobú spokojnosť s používaním. Výberom nábytku s chrómovými nohami si vyberáte nielen estetiku, ale aj odolnosť a funkčnosť.

Sedadlo

vlnité pružiny

Ďalšie informácie
Vlnité pružiny sú inovatívnym riešením na vyplnenie sedadiel čalúneného nábytku. Vyznačujú sa výnimočnou pružnosťou a trvanlivosťou, čím poskytujú jedinečné pohodlie a dlhotrvajúcu oporu. Prispôsobujú sa vášmu telu, rovnomerne rozdeľujú hmotnosť a eliminujú tlak na kontaktné body. Okrem toho vlnité pružiny poskytujú vynikajúce vetranie. Vlnité pružiny sú najlepším riešením pre tých, ktorí si cenia pohodlie, odolnosť a relaxačný odpočinok.

Sedadlo

Polyuretánová pena T30

Ďalšie informácie
Spoznajte dokonalú kombináciu pohodlia a odolnosti s nábytkom do obývačky so sedadlom z polyuretánovej peny T30. Polyuretánová pena T30 je vysokokvalitný materiál, ktorý ponúka bezkonkurenčnú pružnosť a pohodlie. Polyuretánová pena T30 sa navyše vyznačuje vynikajúcou odolnosťou, čo znamená, že nábytok vám bude slúžiť dlhé roky. Nedeformuje sa a nestráca svoje vlastnosti, čo zaručuje dlhodobé používanie bez straty komfortu. Keď si vyberiete nábytok do obývačky so sedákom z polyuretánovej peny T30, investujete do pohodlia, odolnosti a kvality.

úložný priestor

áno

Doplňujúce informácie

Maximálne zaťaženie

150 kg/os

výrobca pripúšťa mierne rozdiely v rozmeroch nábytku ± 2-3 cm

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

17,1 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

106 cm x 66 cm x 49 cm

Hodnotenie zákazníkov

/moderny-taburet-s-uloznym-priestorom-annabelle-p-53981-1634-1634.html