Opis v├Żrobku

Nadstavec Kora KN4

N├ístavec - jeden z prvkov exkluz├şvnej kolekcie Kora je ide├ílny sp├┤sob tvorenia modulov├Żch kompletov. N├íbytok je vybaven├Ż dvomi kr├ísnymi expozi─Źn├Żmi skrinkami, a tie┼ż otvoren├Żmi policami, na ktor├Żch m├┤┼żete umiestni┼ą ob─ż├║bené predmety alebo kolekcia.

N├ístavec Kora m├┤┼że tie┼ż plni┼ą funkciu elegantnej kni┼żnice. Modul kr├ísne harmonizuje s komodami z kolekcie Kora, s ktor├Żmi m├┤┼żete stvori┼ą v├Żnimo─Źne efektné kompoz├şcie. N├íbytok sa hod├ş ako vybavenie kancel├írie, ob├Żvacej izby alebo sp├ílne. Je ve─żmi praktick├Ż a vybaven├Ż kr├ísnymi dvoma vitr├şnami. Ide├ílne harmonizuje s ostatn├Żmi prvkami z kolekcie.

Vlastnosti systému:

 • sol├şdne prevedenie
 • tri farebné varianty
 • klasick├Ż dizajn
 • systémov├Ż n├íbytok
 • dekorat├şvne ├║chyty
 • stabiln├Ż n├┤┼żky
 • origin├ílne ryhovanie
 • n├íbytok ur─Źen├Ż na samostatn├║ mont├í┼ż
 • prvok dod├ívan├Ż v bal├şkoch
 • priestranné vn├║torné ─Źasti n├íbytku
 • 2 roky z├íruky


    

             stabiln├Ż z├íklad                                 priestranné police                             elegantné ├║chytky

 

     

         

 

           reprezentat├şvne vitr├şny                      pevné vyhotovenie                              klasick├í forma


 

 Kolekcia Kora sa vyzna─Źuje elegantnou estetikou v klasickom ┼ít├Żle. Jednotlivé ─Źasti systému obohatia va┼íu miestnos┼ą a uchv├ítia v├ís nielen svojou variabilitou, ale tie┼ż svojou praktickou a estetickou str├ínkou. V├Ą─Ź┼íie ─Źasti tohto systému s├║ ozdobené ryhovan├şm a tie┼ż ├║chytkami, ktoré dop─║┼łaj├║ cel├║ kompoz├şciu. N├íbytok systému Kora je dostupn├Ż v troch farebn├Żch odtie┼łoch na v├Żber: samoa king, canyon a borovica andersen. Kolekcia Kora je ekvivalent najvy┼í┼íej kvality odr├í┼żaj├║cej sa v prec├şznom preveden├ş, starostlivosti a v estetick├Żch detailoch a tie┼ż v klasickom dizajne.

Ponuka sa t├Żka n├íbytku vo farebnom preveden├ş - Samoa King:

                                              
Kolekcia Kora je znázornená na nasledujúcom videu!

 

Pozrite sa tie┼ż na komplety Kora v in├Żch verzi├ích. Mnoho z nich je dostupné v ┼íirokej ponuke n├í┼ího obchodu.

 

Te┼í├şme sa na V├í┼í n├íkup!

 Rozmery a parametre

Rozmery

 • szeroko┼Ť─ç

  ┼í├şrka: 128 cm,

 • wysoko┼Ť─ç

  v├Ż┼íka: 97 cm,

 • g┼é─Öboko┼Ť─ç

  h─║bka: 40 cm,

Viac parametrov

Farebn├ę prevedenie

Farebn├ę prevedenie korpusu

samoa king

Farebn├ę prevedenie prednej ─Źasti

samoa king

Prevedenie

Korpus

laminovaná doska

Ďalšie informácie
Laminovan├í doska - jedine─Źn├ę rie┼íenie pre v├í┼í n├íbytok! Predstavte si odolnos┼ą, ┼ít├Żl a jednoduch├║ starostlivos┼ą v jednom. Laminovan├í doska je materi├íl, ktor├Ż nielen dod├íva eleganciu, ale poskytuje aj v├Żnimo─Źn├║ odolnos┼ą. Jej ochrann├í vrstva chr├íni pred po┼íkriaban├şm, ┼íkvrnami a po┼íkoden├şm, v─Ćaka ─Źomu udr┼ż├ş v├í┼í n├íbytok vo v├Żbornom stave dlh├ę roky. A nielen to! Lamin├ítov├í doska sa ─żahko ─Źist├ş - na odstr├ínenie ak├Żchko─żvek ne─Źist├┤t sta─Ź├ş vlhk├í handri─Źka. Dostupnos┼ą r├┤znych vzorov, farieb a text├║r v├ím navy┼íe umo┼żn├ş prisp├┤sobi┼ą n├íbytok v├í┼ímu ┼ít├Żlu a interi├ęru.

Front

laminovaná doska

Ďalšie informácie
Laminovan├í doska je univerz├ílna surovina, ktor├í dod├íva n├íbytku jedine─Źn├Ż vzh─żad a odolnos┼ą. Pomocou technol├│gie laminovania t├íto jedine─Źn├í doska sp├íja estetiku a funk─Źnos┼ą. Jej hladk├Ż povrch sa ─żahko udr┼żiava a je odoln├Ż vo─Źi po┼íkriabaniu a ┼íkvrn├ím. To znamen├í, ┼że va┼ía predn├í ─Źas┼ą n├íbytku bude vyzera┼ą skvele dlh├ę roky. Lamin├ítov├í doska pon├║ka aj ┼íirok├║ ┼ík├ílu vzorov, farieb a text├║r, ─Źo v├ím umo┼żn├ş prisp├┤sobi┼ą n├íbytok v├í┼ímu individu├ílnemu ┼ít├Żlu.

predn├í ─Źas┼ą

sklo

Ďalšie informácie
Spoznajte jedine─Źn├║ eleganciu a funk─Źnos┼ą skla ako suroviny na v├Żrobu n├íbytkov├Żch predn├Żch ─Źast├ş. Sklenen├ę ─Źel├í s├║ synonymom modern├ęho dizajnu a vysokej kvality. Sklo je nielen mimoriadne estetick├ę, ale aj odoln├ę a ─żahko sa ─Źist├ş. V─Ćaka svojmu hladk├ęmu povrchu sa ─żahko ─Źist├ş a je odoln├ę vo─Źi ┼íkvrn├ím alebo po┼íkriabaniu. Je ide├ílnym rie┼íen├şm pre t├Żch, ktor├ş oce┼łuj├║ jednoduchos┼ą a kr├ísu svojho interi├ęru. Okrem toho sklo opticky zv├Ą─Ź┼íuje priestor, ─Ź├şm dod├íva miestnosti ─żahkos┼ą a jas. Mo┼żno ho pou┼żi┼ą aj na podsvietenie, ktor├ę vytv├íra jedine─Źn├Ż vizu├ílny efekt.

Typ no┼żi─Źky

nie - mo┼żnos┼ą zavesenia

Ďalšie informácie
Objavte revolu─Źn├ę rie┼íenie pre svoj priestor - z├ívesn├Ż n├íbytok bez no┼żi─Źiek. Zabudnite na tradi─Źn├ę no┼żi─Źky, tento inovat├şvny dizajn dod├í v├í┼ímu interi├ęru modern├Ż a minimalistick├Ż ┼ít├Żl. Z├ívesn├Ż n├íbytok v├ím poskytne vo─żnos┼ą pri zaria─Ćovan├ş, u┼íetr├ş miesto a dod├í miestnosti ─żahkos┼ą. Objavte pocit priestrannosti bez ┼ąa┼żkost├ş s upratovan├şm pod n├íbytkom. Toto funk─Źn├ę rie┼íenie je nielen estetick├ę, ale aj praktick├ę - z├şskate viac ├║lo┼żn├ęho priestoru bez kompromisov. Vytvorte si jedine─Źn├Ż priestor pomocou z├ívesn├ęho n├íbytku - je to pre v├ís to najlep┼íie rie┼íenie.

Druh prednej ─Źasti

fr├ęzovan├Ż

Ďalšie informácie
Spoznajte jedine─Źn├║ eleganciu a ┼ít├Żl n├íbytku s fr├ęzovan├Żm n├íbytkov├Żm predn├Żm dielom. Tento jedine─Źn├Ż detail dod├í v├í┼ímu interi├ęru nielen estetick├Ż ┼íarm, ale aj praktick├║ funk─Źnos┼ą. Fr├ęzovan├ę ─Źelo n├íbytku je nielen kr├ísne, ale taktie┼ż vytv├íra zauj├şmav├║ ┼ítrukt├║ru, ktor├í dod├íva n├íbytku charakter a jedine─Źnos┼ą. N├í┼í n├íbytok s fr├ęzovan├Żm n├íbytkov├Żm predn├Żm dielom je starostlivo vyroben├Ż z vysokokvalitn├Żch materi├ílov, ─Źo zaru─Źuje odolnos┼ą a dlhodob├║ spokojnos┼ą s pou┼ż├şvan├şm.

Prevedenie

Police

laminovaná doska

R├║─Źka

kov

V├Żbava

Po─Źet dvierok

2

Po─Źet poli─Źiek

6

Mont├í┼ż

samostatn├í - vy┼żaduje sa

n├íbytok v balen├ş

Ďalšie informácie
N├íbytok dod├ívan├Ż v baleniach vr├ítane n├ívodu na mont├í┼ż.

Balenie v├Żrobku

Balenie ─Ź├şslo 1

Hmotnos┼ą:

25 kg

Rozmery balenia (┼í├şr. x v├Ż┼í. x h─║b.):

39 cm x 13 cm x 95 cm

Balenie ─Ź├şslo 2

Hmotnos┼ą:

7 kg

Rozmery balenia (┼í├şr. x v├Ż┼í. x h─║b.):

42 cm x 7 cm x 89 cm

Balenie ─Ź├şslo 3

Hmotnos┼ą:

12 kg

Rozmery balenia (┼í├şr. x v├Ż┼í. x h─║b.):

43 cm x 12 cm x 131 cm

Hodnotenie z├íkazn├şkov

Recenzie z├íkazn├şkov na dan├Ż produkt

Nadstavec Kora KN4 - Samoa King

0,00

star star star star star

0 recenzi├ş


Overujeme, ktor├ę recenzie s├║ od z├íkazn├şkov, ktor├ş si dan├Ż produkt k├║pili. Po overen├ş sa zobrazia pozit├şvne aj negat├şvne recenzie

Podobn├ę v├Żrobky

Nadstavec Kora KN4 - Borovica andersen

Nadstavec Kora KN4 - Borovica andersen

rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star rating_star

green_car Doru─Źenie 50%
189 ÔéČ

Kolekcia Kora - Samoa King

/nadstavec-kora-kn4---samoa-king-p-17224-1092-1064.1092.html