Police

nájdených produktov: 247
   1    z    9   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

10
120cm     3cm     25cm    
85 €
10
60cm     3cm     25cm    
65 €
ZĽAVA
10
10
40cm     3cm     25cm    
59 €
NOVINKA
90cm     20cm     15cm    
24 €
NOVINKA
90cm     20cm     15cm    
24 €
110cm     24cm     21cm    
29 €
120cm     23cm     22cm    
59 €
AKCIA
10
126cm     25cm     22cm    
53 €
59 €
117cm     15cm     20cm    
51 €
135cm     20cm     11,6cm    
23 €
106cm     28cm     20cm    
52 €
63cm     26cm     17cm    
67 €
98cm     26cm     17cm    
88 €
179cm     30cm     29,5cm    
85 €
120cm     20cm     18cm    
51 €
60cm     20cm     18cm    
36 €
150cm     32cm     24cm    
51 €
150cm     26cm     23cm    
106 €
149cm     30cm     23cm    
48 €
169cm     21cm     19cm    
52 €
147cm     22cm     24cm    
38 €
180cm     20cm     21cm    
36 €
73cm     2cm     46cm    
30 €
88cm     2cm     46cm    
31 €

   1    z    9   
výsledkov na stránku:
Voľný priestor na stenách našich interiérov veľmi často vypĺňajú rôzne dekorácie ako sú fotografie, zrkadlá, alebo rámy na fotografie. Keď necháme tieto miesta prázdne a bez povšimnutia, interiér sa stáva neútulným. Ale ako vyplniť povrch stien tak, aby bol dosiahnutý nádherný efekt a zároveň zvýšená funkčnosť miestnosti? Je to celkom jednoduché – štýlové závesné police.
 
Praktická ideálne zladená s interiérom nástenná polica to vyrieši za Vás. Podčiarkne príťažlivý charakter interiéru a zároveň vytvorí veľmi praktické skladovacie miesto. Vďaka našej ponuke políc si môžete vystaviť atraktívne ozdobné prvky, rodinné fotografie, alebo knihy. Závesné police je vynikajúci nápad na zaujímavé usporiadanie, bez ohľadu na to, či je interiér navrhnutý v modernom alebo klasickým štýle. Ponúkame štandardné moduly závesných políc, stenové panely s policami, nadstavce. Naše závesné police sú vyrobené v rôznych tvaroch a farbách, otvorené, alebo sklenené. Praktická a veľmi odolná polica na knihy, či ozdobná polica. Svoje miesto iste nájdu v obývacej izbe, detskej izbe alebo v kancelárii.
 
Naše výrobky sú vytvorené s maximálnou starostlivosťou, takže sa vyznačujú nielen originálnym a atraktívnym štýlom, ale tiež extrémne dlhou životnosťou. Zoznámte sa so širokou ponukou políc dostupných v našom obchode. Závesné police, polica na knihy, ozdobná polica, stenové panely s policami, nadstavce.  

Závesné police

Voľný priestor na stenách našich interiérov veľmi často vypĺňajú rôzne dekorácie ako sú fotografie, zrkadlá, alebo rámy na fotografie. Keď necháme tieto miesta prázdne a bez povšimnutia, interiér sa stáva neútulným. Ak chcete dosiahnuť unikátny efekt, môžete kombinovať dekoratívny vzhľad steny s funkčnosťou. Stačí si len vybrať vhodné modely políc, aby ste si mohli vychutnať pohodlný a praktický interiér, v ktorom sa stane segregácia všetkých najdôležitejších predmetov oveľa jednoduchšia.
 
Závesné police zdôraznia jedinečný charakter Vášho interiéru a okrem toho budú praktickým prvkom vo Vašej miestnosti. V našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk nájdete výnimočne širokú ponuku políc, ktoré Vám umožnia atraktívnu expozíciu všetkých dekoratívnych prvkov, obľúbených pamiatok, rodinných fotografií alebo kníh. Pozrite si všetky naše modely – nástenná polica, polica na knihy, ozdobná polica, sklenená polica, určite oslovia aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Funkčné nástenné police

Každý interiér si vyžaduje použitie vhodného usporiadania pozostávajúceho zo zodpovedajúcich prvkov. Jedným z typov nábytku, vďaka ktorému je možné nielen doplniť zariadenie miestnosti, ale aj dodať mu jedinečný charakter je práve nástenná polica. Je to skvelý nápad na originálny dizajn Vašej izby bez ohľadu na to, či je interiér zariadený v modernom alebo klasickom štýle. Ponúkame štandardné moduly závesných políc, stenové panely s policami, nadstavce, s rožnými tvarmi, otvorené alebo presklené.
 
U nás nájdete len najkvalitnejšie kúsky – priestorná polica na knihy, či ozdobná polica na všetky dekoračné prvky. Svoje miesto iste nájdu v obývacej izbe, detskej izbe alebo v kancelárii. Naše výrobky sú vytvorené s maximálnou starostlivosťou, a preto sa vyznačujú nielen originálnym a atraktívnym štýlom, ale aj extrémne dlhou životnosťou.

Police na knihy

Ponuka internetového obchodu Nabytok-Bogart.sk ponúka výnimočne široký výber rôznych typov políc na knihy. Môžete si vybrať spomedzi produktov vyrobených z rozmanitých materiálov (okrem iného, drevených alebo lakovaných), udržiavaných v rôznorodých farebných odtieňoch, štýloch či veľkostiach. V našom obchode ponúkame tiež police na knihy, ktoré si určite zaslúžia osobitnú pozornosť a to vďaka svojej kvalite a vynikajúcemu dizajnu.
 
Umiestnené na stene poličky sú skvelým spôsobom na uskladnenie mnohých veci, pretože ich dizajn a rozmery optický nezmenšujú miestnosť. Umiestnené na stene nezaberajú miesto na podlahe, vďaka čomu sa priestor miestnosti zdá väčší. Polica na knihy dodá usporiadaniu ľahkosť a priestranný výraz, a preto poslúži všetkým členom domácnosti nielen svojím estetickým vzhľadom, ale aj praktickým charakterom.
 
Okrem toho závesné police majú mnoho výhod, ale práve vďaka veľkej skladovacej kapacite, možnosti efektnej expozície najobľúbenejších predmetov, ako aj vzdušnému dizajnu tak ochotne ich inštalujeme vo svojich domovoch či pracovných miestach. Zoznámte sa ešte dnes s celou atraktívnou ponukou nášho obchodu. Polica na knihy od Nábytok-Bogart.sk bude zárukou pohodlia a vysokej kvality.  

Nástenné police a ich využitie

Bez ohľadu na to, aký štýl v interiérovom dizajne preferujete, nástenná polica je prvkom vybavenia, bez ktorého sa pri vytváraní estetický a funkčné spracovaného interiéru určite nezaobídete. Závesné police môžeme využiť mnohými spôsobmi, ale v skutočnosti každý si ich musí vybrať podľa vlastných očakávaní a potrieb. Veľmi dôležitý je aj charakter miestnosti, v ktorej chcete nábytok umiestniť.
 
V niektorých miestnostiach budú sa oveľa lepšie prezentovať masívne a viac zabudované závesné police, zatiaľ čo v iných, subtílne a nie veľmi priťahujúce pozornosť, otvorené police vyrobené pomocou len jednej dosky. Základnou funkciou nástennej police je možnosť skladovať na nej rôzne predmety. Zvyčajne umiestňujeme na nej ozdôbky, dekorácie, vázy, rodinné pamiatky či fotografie, môžeme ich využiť aj na vytvorenie malej domácej knižnici. Polica na knihy môže byť stojaca alebo aj závesná. Pri výbere správneho typu polici na knihy, je dôležité zistiť či výška výklenkov je dostatočná na uloženie kníh v rôznych rozmeroch, ale aj či usporiadanie priehradiek bude sa hodiť k estetike usporiadania Vašich knižných zbierok.

Drevené police

Štýl nábytku, ktorý sa bude nachádzať vo Vašom interiéri, má kľúčový význam pre celkový vzhľad usporiadania, ale aj pre to, ako sa v ňom každý deň budeme cítiť. Je dobré vybrať nábytok založený predovšetkým na vkuse členov domácnosti, a až potom zamyslieť sa nad dodržiavaním súčasných dizajnových trendov, len vtedy sa budete cítiť v miestností ako doma. Aj pri výbere nástenných políc je dobré venovať pozornosť ich štýlu a či svojím dizajnom zapadajú do prevedenia celej miestnosti.
 
Drevená polica by mala doplniť celú kompozíciu. Drevené police sú neuveriteľné univerzálne a nadčasové, a vďaka tomu dokonale zapadnú do miestnosti v klasickom aj modernom štýle. Okrem toho sa vyznačujú minimalistickým a zdobenia zbaveným štýlom, a všetkých milovníkov moderných dizajnových riešení potešia veľmi ľahkou a vzdušnou formou. Polica na knihy a všetky ostatné v tomto štýle majú jednoduché, geometrické tvary a vizuálne nenápadnú štruktúru.
 
Niektoré verzie tohto nábytku, ako je ozdobná polica, sú doplnené sklenenými detailmi alebo LED osvetlením, ktoré krásne zvýrazňuje exponované predmety. Absolútnym hitom posledných období sa stali drevené police s nepravidelne rozmiestnenými oddeleniami, ktoré vytvárajú dojem asymetrie. Klasické závesné police sú zvyčajne vyrobené z dreva alebo pokryté prírodnou dyhou, ktorá krásne zdôrazňuje farby a vzory.
 
Klasický štýl je nadčasový, a vďaka tomu drevené police budú sa dlhé roky prezentovať pekne a to napriek meniacim sa trendom. Najväčšími výhodami sú masívna konštrukcia, pôsobivé farby v prírodných odtieňoch, ako aj dostatočný úložný priestor. Naše výrobky sú vytvorené s maximálnou starostlivosťou, takže sa vyznačujú nielen originálnym a atraktívnym štýlom, ale tiež extrémne dlhou životnosťou. Zoznámte sa so širokou ponukou políc dostupných v našom obchode. Závesné police, polica na knihy, ozdobná polica, stenové panely s policami, nadstavce. 
 
Kancelária či pracovňa si vyžaduje špeciálne usporiadanie, ktoré zabezpečí jej správnu funkčnosť. Zároveň sa veľmi často vynakladá úsilie na maximalizáciu dostupnosti voľného priestoru, najmä v kanceláriách určených pre reprezentatívne priestory, t. j. také, ktorých úlohou nie je len vytvorenie pracoviska pre zamestnancov, ale aj priestor pre kontakt s klientom a nadväzovanie vzťahov s dodávateľmi.

Z tohto dôvodu je dôležité použiť také prvky, ktoré zabezpečia funkčnosť kancelárie bez toho, aby odoberali jej priestor. Na tento účel sú ideálne police, ktoré zaberajú iba povrch steny a zväčšujú množstvo úžitkového priestoru.

Kancelárske police

Polica je neoddeliteľným prvkom väčšiny úžitkových interiérov vrátane kancelárií či pracovní. Kancelárske police nielen efektívne dopĺňajú usporiadanie z hľadiska estetiky, umožňujú tiež efektívne vystavenie niektorých predmetov, ale tiež zvyšujú funkčnosť miestnosti.

Kancelária je miestnosťou, v ktorej je najdôležitejšia funkčnosť usporiadania a komfort práce zabezpečený dobrým dizajnom interiéru a kvalitným nábytkom. Dôležitá je však aj premyslená estetika tvorená detailmi.

Police na dokumenty

Kancelárske miestnosti si vyžadujú zvláštne usporiadanie, čo sa týka vzhľadu, ako aj praktického prístupu k používaniu interiéru a jeho vybavenia. Okrem toho je dôležité vytvoriť efekt priestrannosti zvýšením dostupnosti voľného priestoru, čo je obzvlášť dôležité v reprezentatívnych kanceláriách, nielen pre zamestnancov.
 
Kancelárske miestnosti, ktoré súčasne fungujú ako pracovisko pre zamestnancov, ako aj ako miesto stretnutí so zákazníkmi a nadväzovanie vzťahov s dodávateľmi, si vyžadujú osobitné zariadenie. Z tohto dôvodu je obzvlášť dôležité zaviesť prvky, ktoré poskytnú funkčnosť aj úložný priestor, ale zároveň nezaberú príliš veľa miesta.

Ideálnym riešením sú kancelárske police, ktoré zaberajú iba časť steny, zväčšujú úžitkový priestor a navyše vizuálne nepreťažujú interiér a jeho usporiadanie.

Police na pisací stôl - naša ponuka

V našej ponuke nájdete jedinečné kancelárske police, ktoré zvýšia funkčnosť interiéru a esteticky ho doplnia. Police pre kancelárske priestory, ktoré sú k dispozícii v našom obchode s nábytkom, sú jedinečné svojim štýlom a rozmanitosťou.
 
Ponúkame klasické, jednoduché police, predĺžené a systémové modely, vstavané police, panely s praktickými výklenkami a police so skrinkami. Určite sa do nich zmestia všetky kancelárske potreby a ušetria veľa miesta pre praktické potreby.

Zaujímavým riešením pre kancelárie sú police na dokumenty, ktoré svojou vhodnou formou uľahčujú segregáciu a skladovanie kancelárskych materiálov a dokumentácie. Polica na dokumenty uľahčí prístup k potrebným materiálom, čo je obzvlášť dôležité, keď pri práci nemáme čas prehľadávať uzavreté a preplnené skrinky.

 Náš sortiment zahŕňa klasické a moderné police, ale aj inovatívne dizajnové riešenia, vďaka ktorým vaša kancelária získa jedinečný výraz. Jedným z príkladov sú štvorcové police, ktoré sú nielen veľmi praktické, ale plnia tiež dekoratívnu funkciu. Môžu byť usporiadané jednotlivo alebo v rôznych kolážach. Bez ohľadu na to, aké usporiadanie políc si vyberiete, budú pôsobiť mimoriadne efektívne a dopĺňať usporiadanie.

Funkčné kancelárske police

Kancelária je zvyčajne úžitkovým miestom, preto musí byť nábytok v nej funkčný, praktický a kompaktný, aby práca prebiehala hladko a neboli narušené komunikačné ťahy v miestnosti. Skladovanie kancelárskych materiálov a dokumentov je často skutočnou nočnou morou, pretože v zhone sa ľahko robí neporiadok a hľadanie potrebných materiálov môže byť časovo náročné a frustrujúce.

Preto pri plánovaní usporiadania pracovne stojí za výber nábytok, ktorý uľahčí triedenie uložených vecí, bude mať veľkú úložnú kapacitu a uľahčí aj udržiavanie poriadku vďaka vhodnej štruktúre a veľkosti jednotlivých úložných priestorov.
 
Polica na stôl je mimoriadne funkčné riešenie, ktoré uľahčí segregáciu a skladovanie. Jedná sa o univerzálny kus nábytku, ktorý je možné spájať s akýmkoľvek typom stola, pretože jej forma a rozmery boli vykonané tak, aby ladili s akýmkoľvek typom a štýlom nábytku.

Polica na písací stôl môže mať formu knižnice alebo malého nadstavca umiestneného na vrchnej doske stola. Bez ohľadu na to, ktorú verziu si vyberiete, budete sa môcť tešiť zvýšenou funkčnosťou stola a získate ľahký prístup k materiálom, ktoré budete mať na dosah ruky.

Závesné police na knihy

Kancelária je miesto, kde musíme mať veľa priestoru na ukladanie rôznych vecí. Potrebujeme sem uložiť ako dokumenty, kancelárske materiály a príslušenstvo, tak aj drobnosti potrebné pre každodennú prácu. V kanceláriách sa často nachádzajú aj knihy, učebnice, priemyselná literatúra a projektové albumy. Takéto materiály by mali byť správne vystavené, aby pôsobili atraktívne a boli na dosah ruky.

Knihy sa najlepšie prezentujú na policiach a závesných policiach. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou, v ktorej nájdete okrem iného mimoriadne efektívne a praktické závesné police na knihy, ktoré uľahčujú triedenie zhromaždenej literatúry a efektívne exponujú zbierky. Police sú neoddeliteľnými prvkami kancelárií a pracovní, pretože umožňujú praktické využitie potenciálu stien na ukladanie dokumentov alebo iných predmetov a zároveň nezaberajú cenný priestor na podlahe.

Police pre kancelárske priestory dostupné v našej ponuke sú jedinečné z hľadiska štýlu a rozmanitosti, môžete ich využiť v mimoriadne priestranných kanceláriách, alebo v malých interiéroch. Ponúkame klasické, jednoduché police, predĺžené a systémové modely, vstavané police, panely s praktickými výklenkami a police so skrinkami. Určite sa do nich zmestia všetky kancelárske potreby a ušetria veľa miesta pre každodenné potreby.


"dobrá komunikácia dobrá kvalita vzhľadom na cenu"
Slabiny: "dlhšia doba dodania"
Ověřený zákazník, 2023-02-03
"kvalita"
Ověřený zákazník, 2023-01-15
"vlastny kurier"
Ověřený zákazník, 2022-12-19
/police-c-1066.html