Jednolôžkové postele

nájdených produktov: 130
   1    z    5   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List Categories List
10
224cm     80cm     114cm    
321 €
Categories List
224cm     80cm     144cm    
361 €
Categories List
NOVINKA
90cm     120cm     210cm    
464 €
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List
NOVINKA
90cm     120cm     190cm    
441 €
Categories List Categories List
NOVINKA
90cm     120cm     170cm    
424 €
Categories List
NOVINKA
Categories List
NOVINKA
149cm     72cm     208cm    
269 €
Categories List
NOVINKA
149cm     72cm     208cm    
269 €
Categories List
NOVINKA
Categories List
NOVINKA
Categories List
NOVINKA
Categories List
NOVINKA
149cm     72cm     208cm    
269 €
Categories List
NOVINKA
139 - 149cm     72cm     190 - 208cm    
230 €
Categories List
NOVINKA
89 cm     72cm     190 cm    
225 €
Categories List
NOVINKA
99 cm     72cm     208cm    
259 €
Categories List
NOVINKA
89cm     72cm     190 cm    
225 €
Categories List
NOVINKA
99cm     72cm     208cm    
259 €
Categories List
NOVINKA
Categories List
NOVINKA
Categories List
NOVINKA

   1    z    5   
výsledkov na stránku:

Postele pre 1 osobu - objavte krásny interiér a pohodlný spánok

Postele pre jednu osobu sú obľúbeným riešením do spálne, tínedžerskej izby, ako aj do izby pre hostí. V našom online obchode s nábytkom nájdete perfektnú posteľ, ktorá splní všetky vaše individuálne očakávania. Bohatý výber, široká škála cien a dizajnové návrhy uľahčujú hľadanie samostatnej postele, ktorá bude dokonalá z hľadiska rozmerov, ceny, dizajnu aj materiálu, z ktorého bola vyrobená. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou postelí pre jednu osobu.

Postele pre jednu osobu v našej ponuke

Pri výbere nábytku do spálne, detskej izby alebo hosťovskej izby dbáme na aspekty spojené s estetickým výrazom a dizajnom jednotlivých modelov. Veľký význam majú aj úžitkové a praktické otázky. Pretože to práve ony určujú, či bude jednoosobová posteľ pohodlná pri každodennom používaní a zabezpečí zdravý odpočinok počas noci. Preto je náš sortiment vybraný s ohľadom na tieto očakávania jednotlivých postelí a skutočnosť, že každý používateľ chce, aby boli odolné a pevne vyrobené.
 
Preto pri výbere návrhov na posteľ pre jednu osobu dbáme na to, aby sme našim zákazníkom zabezpečili vysokú kvalitu od osvedčených a spoľahlivých výrobcov a aby naše postele zodpovedali rôznym vkusom. Moderné, klasické, drevené alebo kovové - to sú len niektoré z našich návrhov. Okrem toho neustále rozširujeme našu ponuku postelí pre jednu osobu, aby sme mohli ponúkať najnovšie a najmodernejšie modely, ktoré zapadajú do moderných trendov nábytku a interiérového dizajnu.
 
Postele pre jednu osobu v našej ponuke:
 
    • drevené postele pre jednu osobu
    • kovové postele pre jednu osobu
    • postele pre jednu osobu so zásuvkami
    • postele pre jednu osobu s matracom
    • rozkladacie postele pre jednu osobu
    • postele pre jednu osobu s úl. priestorom
    • postele pre jednu osobu s boxom

Posteľ pre jednu osobu s ďalšími funkciami

Pri výbere postele pre jednu osobu môžete ísť ešte o krok ďalej a rozhodnúť sa pre model, ktorý ponúka viac funkcií než len tú základnú - teda spaciu plochu. Pretože práve takéto postele umožňujú funkčne využiť potenciál interiéru, napríklad čo sa týka skladovania. V tejto kategórii si zaslúžia osobitnú pozornosť postele pre jednu osobu so zásuvkami. Posteľ s efektívnymi a priestrannými zásuvkami ponúka ďalší úložný priestor. A toho nikdy nie je príliš veľa.
 
Do takýchto zásuviek môžete skryť náhradnú posteľnú bielizeň alebo akékoľvek iné predmety, ktoré nechcete mať na očiach. Ďalším príkladom je tiež funkčná posteľ pre jednu osobu s úložným priestorom. Rovnako ako v prípade zásuviek, získavame ďalší úložný priestor, ale namiesto vytiahnutia prvkov stačí iba nadvihnúť spaciu plochu, aby ste sa dostali k svojim veciam.
 
Takáto samostatná posteľ s úloižným priestorom umožňuje maximálne využitie potenciálu nábytku. Okrem toho odporúčame aj posteľ pre jednu osobu s matracom. Výberom takýchto modelov si môžete uľahčiť nakupovanie, pretože získate hotovú sadu a nemusíte sa báť výberu správneho typu matraca či roštu. Rozkladacie postele pre jednu osobu sú tiež dobrým funkčným riešením, pretože sa ľahko používajú.

Populárne modely postelí pre jednu osobu

Náš sortiment zahŕňa široký výber postelí pre jednu osobu, takže tu ľahko nájdete modely, ktoré budú spĺňať všetky druhy úžitkových alebo dizajnových očakávaní. Existujú však aj modely, ktoré sú mimoriadne zaujímavé. Z hľadiska estetiky treba v prvom rade spomenúť biele postele pre jednu osobu. Postele pre jednu osobu v tomto odtieni ladia s akýmkoľvek usporiadaním, pretože sú univerzálne a nadčasové.
 
Biele samostatné postele sú ideálne pre klasický aj moderný dizajn. Nemusíme sa preto báť, že sa pri výbere postele pre jednu osobu do hotovej spálne ukáže ako nevhodná pre dané vnútorné vybavenie. Z hľadiska úžitku odporúčame najmä drevené postele pre jednu osobu. Mnoho ľudí si tiež kladie otázku, aké rozmery jednotlivých postelí sú najuniverzálnejšie. Odpoveďou na tieto pochybnosti je jednolôžko, 90x200 cm. Táto veľkosť bude vhodná pre deti, dospievajúcich a dospelých. Zaistí pohodlie počas spánku a odpočinku a tiež vám umožní pohodlne zmeniť polohu. Jednolôžkové rozkladacie postele sú tiež veľmi obľúbené, pretože ponúkajú zaujímavé estetické a funkčné možnosti.

Postele pre jednu osobu v našej ponuke sú starostlivo vyberané návrhy, vďaka ktorým si každý kupujúci môže byť istý, že získa dobrý a kvalitný výrobok. Ponúkame lacné postele pre jednu osobu, ako aj luxusné postele. Bohaté vzory, farby a funkčné riešenia znamenajú, že aj tí najnáročnejší ľudia nájdu model, ktorý bude ideálne vyhovovať ich očakávaniam.

"Spolahlivost a serioznost"
Ověřený zákazník, 2023-10-01
"Rýchle dodanie."
Ověřený zákazník, 2023-09-30
Ověřený zákazník, 2023-09-30
/postele-pre-jednu-osobu-c-1028.html