Opis výrobku

Hľadáte dokonalú presklenú vitrínu do svojej modernej obývačky? Spoznajte Marine 01 s dvoma zásuvkami - tmavomodrá / zlatá.

Prečo by ste mali kúpiť tento produkt kvôli jeho dizajnu? Táto vitrína v tmavomodrom prevedení s kovovými, zlatými nožičkami je dokonalým doplnkom pre akýkoľvek interiér. Jej moderný a elegantný dizajn vás určite zaujme.

Prečo by ste mali kúpiť tento produkt kvôli jeho rozmerom? Táto vitrína má rozmery 55 x 190 x 40, čo znamená, že poskytuje dostatok priestoru na všetky vaše dekorácie a osobné predmety. Je vyrobená z laminovanej dosky o hrúbke 16 mm, čo zaručuje jej pevnosť a dlhú životnosť. Navyše, zásuvky na guľôčkových výsuvoch zaručujú hladké a tiché otváranie.

Prečo by ste mali kúpiť tento produkt kvôli jeho funkcionalite, praktickosti? Táto vitrína je nielen krásna, ale aj veľmi praktická. S dvoma zásuvkami a jednými dvierkami ponúka dostatok úložného priestoru. Navyše, má možnosť dokúpenia LED osvetlenia, čo znamená, že vaše obľúbené predmety budú vždy dokonale osvetlené.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Praktické rozmery → s rozmermi 55 x 190 x 40 cm sa vitrína Marine 01 bez problémov zmestí do vašej modernej obývačky. Jej výška 190 cm umožňuje vystavenie množstva dekorácií a predmetov.
  • Tmavomodré prevedenie → farebné prevedenie korpusu a prednej časti dodá priestoru eleganciu a štýl. Tento odtieň je ideálny pre tých, ktorí hľadajú niečo výnimočné a odlišné.
  • Zlaté nožičky a rúčky → kovové nožičky a rúčky v zlatej farbe dodávajú vitríne luxusný vzhľad. Tento kontrast farieb dodáva nábytku jedinečný a atraktívny vzhľad.
  • Možnosť dokúpenia LED osvetlenia → LED osvetlenie nie je súčasťou balenia, ale je možné ho dokúpiť. Svetlo zvýrazní vystavené predmety a dodá im ešte viac lesku a elegancie.

Rozmery a parametre

Rozmery

  • šírka: 55 cm,

  • výška: 190 cm,

  • hĺbka: 40 cm,

  • Výška nožičiek: 18

Viac parametrov

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie korpusu

tmavomodrá

Farebné prevedenie prednej časti

tmavomodrá

Farebné prevedenie nožičiek

zlatá

Prevedenie

Korpus

laminovaná doska 16 mm

Ďalšie informácie
Laminovaná doska s hrúbkou 16 mm je vynikajúcou surovinou na výrobu nábytku, ktorá ponúka mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškriabaniu, čo zaručuje dlhodobú kvalitu a estetický vzhľad nábytku. Vďaka jeho odolnosti je nábytok robustný a vydrží každodenné používanie mnoho rokov. Okrem toho sa laminovaná doska ľahko udržiava - stačí ju utrieť vlhkou handričkou, aby sa zachoval jej krásny vzhľad. Okrem toho laminátová doska ponúka širokú škálu vzorov a farieb, vďaka čomu môžete nábytok prispôsobiť vlastnému štýlu a interiéru. Vďaka rôznym dekorom môžete vytvoriť moderné aj klasické dizajny nábytku. Je to tiež surovina, s ktorou sa ľahko pracuje, čo vám dáva možnosť prispôsobiť si nábytok na mieru.

predná časť

laminovaná doska 16 mm

Ďalšie informácie
Laminovaná doska s hrúbkou 16 mm je ideálnou surovinou na výrobu nábytkových čiel. Jej viacvrstvová konštrukcia poskytuje pevnosť a odolnosť potrebnú na každodenné používanie. Laminát, ktorý dosku pokrýva, je odolný voči poškriabaniu, nárazom a škvrnám, čo znamená, že nábytkové čelá budú dlho vyzerať skvele. Vďaka širokej škále vzorov a farieb laminátu ponúkajú nábytkové čelá zo 16 mm laminovanej dosky nielen pevnú konštrukciu, ale aj estetický vzhľad. Ďalšou výhodou laminátovej dosky je jednoduché čistenie a starostlivosť. Na odstránenie akýchkoľvek nečistôt stačí vlhká handrička, takže čelá vášho nábytku budú vždy vyzerať sviežo a čisto.

predná časť

sklo

Ďalšie informácie
Spoznajte jedinečnú eleganciu a funkčnosť skla ako suroviny na výrobu nábytkových predných častí. Sklenené čelá sú synonymom moderného dizajnu a vysokej kvality. Sklo je nielen mimoriadne estetické, ale aj odolné a ľahko sa čistí. Vďaka svojmu hladkému povrchu sa ľahko čistí a je odolné voči škvrnám alebo poškriabaniu. Je ideálnym riešením pre tých, ktorí oceňujú jednoduchosť a krásu svojho interiéru. Okrem toho sklo opticky zväčšuje priestor, čím dodáva miestnosti ľahkosť a jas. Možno ho použiť aj na podsvietenie, ktoré vytvára jedinečný vizuálny efekt.

nožičky

kovové

Ďalšie informácie
Pozrite si spoľahlivosť a moderný dizajn nábytku s kovovými nohami. Tieto pevné a štýlové nohy dodajú vášmu interiéru jedinečný nádych. Poskytujú stabilitu a odolnosť, takže sa z nábytku môžete tešiť dlhé roky. Kovové nohy sa tiež ľahko čistia a udržiavajú hygienu okolo nábytku - stačí ich utrieť vlhkou handričkou. Okrem toho sa ich minimalistický dizajn dokonale kombinuje s rôznymi štýlmi interiéru, od moderného až po industriálny.

Prevedenie

Rúčka

kov

Výsuvy zásuviek

guľôčkové klzáky

Pánty

GTV

Výbava

Počet dvierok

1

Počet zásuviek

2

Osvetlenie

Možnosť dokúpenia

LED

Montáž

samostatná - vyžaduje sa

nábytok v balení

Ďalšie informácie
Nábytok dodávaný v baleniach vrátane návodu na montáž.

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

23 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

48 cm x 13 cm x 87 cm

Balenie číslo 2

Hmotnosť:

24 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

46 cm x 7 cm x 182 cm

Hodnotenie zákazníkov

/vitrina-marine-01---tmavomodra---zlata---55-cm-p-152888-1092-1064.1092.html