Moderné, tradičné, veľmi praktické vitríny do Vašej obývačky. | nabytok-bogart.sk

Moderné, tradičné, veľmi praktické vitríny do Vašej obývačky.

 
Vitrína je veľmi cennou súčasťou interiéru, ktorá sa hodí do salónu, obývačky, spálne, kancelárie, či už ordinácie. Má jedinečný charakter a je praktická, má dekoračné funkcie a perfektne ladí s interiérmi s rôznymi štýlmi. Poukazuje na inovatívne riešenia v segregácii každodenných elementov a pridáva nádych vkusu a elegancie exkluzívnym interiérom.

Svoju atraktivitu vitrína do obývačky vďačí nielen dokonalým detailom, ale predovšetkým kvalitou komponentov, z ktorých je vyrobená. Naše produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov - vysokokvalitné drevo, dosky MDF, dvierka s vysokým leskom, tvrdené sklo, kovové úchyty, kvalitné lamino... Presklené vitríny bývajú pre maximálny efekt veľmi často podsvietené LED osvetlením rôznych farieb. Vitríny s LED osvetlením ako súčasť moderných obývačiek, dodajú miestnosti úplne nový zaujímavý vzhľad, nádych útulnosti a zároveň vkusu. 

Vďaka dobre umiestnenej vitríne si môžete vystaviť Váš obľúbený porcelán, dôležité predmety, alebo knihy. Produkty, ktoré ponúkame sú vitríny rôzneho štýlu a farieb. K dispozícii máme klasické, moderné a dizajnové návrhy. Ponúkame krásne, moderné aj klasické vitríny do obývačky, vitríny s LED osvetlením, presklené vitríny,  nízke alebo vysoké vitríny. 

Vitríny do obývacej izby, ktoré obohatia Váš interiér

Vďaka vhodne prispôsobenej vitríne je možné atraktívne exponovať Vaše obľúbené dekoratívne prvky, porcelánový set či rodinné fotografie alebo organizovať a segregovať cenné knihy. Nábytok, ktorý ponúkame, sú modely s rôznorodým štýlom. K dispozícii sú klasické riešenia, ako aj moderné a dizajnérske návrhy, ideálne pre obývacie izby a jedálne, ktoré sa stanú centrom spoločenského života a voľného času pre všetkých členov domácností ako aj pre pozvaných hostí. Vitríny do obývačky sú veľmi multifunkčný nábytok, ktorého pôsobivá výzdoba obohatí interiér a zároveň zapôsobí na používateľov svojim praktickým charakterom. Vitríny sa zvyčajne používajú pri vytváraní usporiadania interiéru so sofistikovaným dizajnom, obývacích izieb, kancelárii, jedální alebo kuchyni. Budú tiež ideálne ako príborník vhodný na uloženie riadu, čajových servisov alebo iných predmetov, ktoré chceme usporiadať efektným spôsobom. Hlavnou funkciou vitrín je expozícia všetkých uložených položiek tak, aby sa prezentovali štýlovo a ladili s Vašim nábytkom.  Zoznámte sa s bohatou ponukou nábytku v našom internetovom obchode Nábytok-Bogart.sk a vyberte si spomedzi fantastických kúskov do Vašej domácnosti. U nás nájdete štýlové vitríny do obývačky, vitríny s LED osvetlením, presklené vitríny, či vysoké vitríny... 

Presklené vitríny

Vitríny či príborníky sa začali používať už pred niekoľkými storočiami. Vďaka svojej univerzálnej forme, bolí veľmi obľúbeným kusom nábytku tak v kaštieľoch bohatých pánov či palácoch, ako aj v skromných, chudobných príbytkoch. Funkčný charakter nábytku nielenže dodá Vašej miestnosti nádherný vzhľad exponujúc krásny porcelán, knihy, sklenené dekorácie alebo kryštály, ale poslúži aj ako praktický nábytok na skladovanie všetkých najdôležitejších predmetov. Veľká skladovacia kapacita je jednou zo základných výhod tohto skleneného nábytku. Vďaka priestranným skrinkám, zásuvkám a policiam ľahko zmestite veľa veľkých aj malých položiek, ktoré jednoducho usporiadate. A preto nie je prekvapením, že aj dnes, veľmi často sa zákazníci rozhodnú vybrať si presklené vitríny bez ohľadu na to, či preferujú moderné alebo klasické usporiadanie interiéru. Sklo krásne harmonizuje s drevom a modernou nábytkovou doskou s matným alebo lesklým povrchom. V moderných presklených  vitrínach je možné využiť veľmi módne LED osvetlenie vnútorných políc, ktoré umožní vyniknúť všetkým najkrajším dekoráciám alebo rodinným pamiatkam, ktoré sa rozhodnete vo svojej vitríne umiestniť. Vďaka čomu nábytok získa vkusný štýl a unikátny charakter. Vyberte si spomedzi atraktívnej ponuky - vitríny s LED osvetlením, presklené vitríny, ktoré skrášlia Váš interiér.  

Vitríny do obývacej izby

V našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk nájdete široký výber vitrín, z ktorých si určite niečo vyberiete. Bez ohľadu na to aký máte rozpočet alebo aký je Váš obľúbený štýl – sme si istí, že určite nájdete ideálny model vitríny do obývačky pre seba a pre Váš interiér. V našom obchode ponúkame vitríny do obývačky, elegantné zariadeného salónu, ale aj miestností ako sú kuchyne, jedálne, kancelárie, či už izby pre deti a mládež. Môžete si vybrať spomedzi pôsobivých a zároveň elegantných druhov udržiavaných v klasickom štýle alebo minimalistických či originálnych v modernom prevedení. Ponúkame Vám presklené vitríny ako aj s otvorenými prednými časťami, či už aj unikátne rohové vitríny. Vaša vitrína môže byť kontrapunktom k celému usporiadaniu, ale môže byť aj súčasťou celej súpravy. Vtedy sa stane len delikátnym prvkom celej kompozície. Skrašlíte svoj interiér pomocou štýlovej vitríny s LED osvetlením. Alebo obohatťe svoju miestnosť praktickým prvkom, ktorý Vám úlahči segregáciu najdôležitejších položiek - pozríte si funkčné vysoké vitríny.

Rohové vitríny

Presklené vitríny nepochybne dodajú Vašej miestnosti mimoriadny výraz. Je to unikátny kus nábytku, ktorý pritiahne oko svojou originálnosťou a dekoratívnosťou povrchových úprav, alebo splynie so štýlom celého usporiadania a zvýši jeho funkčnú hodnotu. Konečný efekt, ktorý získate, závisí len od Vašich predstav a nápadov na zariadenie interiéru. Rohové vitríny sú ideálne z hľadiska vysokej úložnej kapacity, pričom zachovávajú dostatok voľného priestoru v miestnosti. Vitríny do obývačky dokonale zapadnú do každej miestnosti hlavne kvôli svojmu multifunkčnému charakteru. Vystavovať okázalé ozdoby či kolekcie môžete tak v jedálni, obývacej izbe alebo dokonca aj v predsieni. Presklené vitríny budú takisto dokonale fungovať ako malé elegantné knižnice. Ideálnym riešením budú vysoké vitríny, ktoré zabezpečia dostatok praktického úložného priestoru. Môžete ich umiestniť vo svojej domácej knižnici, na chodbe, v spálni či obývacej izbe. Umiestnením kníh vo vitríne Váš interiér nielen získa nádych elegancie a útulnosti zároveň, ale aj zabezpečíte uložené knihy pred negatívnym vplyvom prachu, pohybu vzduchu alebo vlhkosti. Presklené vitríny poskytujú ochranu uložených predmetov. A preto tak ochotné skladujeme v nich všetky najcennejšie predmety – pamiatky, kolekcie, rodinné relikvie porcelán či starožitný riad. Perfektným riešením napríklad do jedálne, alebo obývačky bude aj rohová vitrína. Vitrína má zaujímavý tvar, čím Vám poskytuje možnosť ľubovoľnej aranžacie v rohu miestnosti, vďaka čomu ušetríte priestor aj na veľmi nepraktických miestach.

Moderné a klasické vitríny

Prevedenie vitríny do obývačky môže byť udržiavané v rôznych štýloch. Klasické presklené vitríny sú masívne, ťažké a priťahujú pozornosť svojou dekoratívnosťou. Zvyčajne sú vyrobené z dreva alebo pokryté prírodnou nábytkovou dyhou, ktorá predstavuje autentické línie a farby tohto materiálu. Zdobenia sa môžu vyskytnúť na okrajoch korpusu, vložkách, v povrchových úpravách, ako aj na predných častiach nábytku. Niekedy môžete vidieť skvelé presklené vitríny, v ktorých je dodatočne zdobené aj sklo. Takéto tradičné vitríny s ozdobným dizajnom sa budú ideálne komponovať s eklektickým nábytkom aj ako súčasť celej sady v klasickom štýle. V súčasnosti si môžete vybrať spomedzi moderných verzií tohto nadčasového nábytku. Moderné vitríny nadobúdajú jednoduché geometrické tvary, ale sú zbavené nadmernej dekoratívnosti predných častí či korpusov. Jedinou výzdobou je tu jednoduchá, minimalistická forma, lakovaný alebo matný, ale určite hladký povrch a harmonické farebné prevedenie. V moderných sklenených vitrínach dekoráciou môžu byť aj police s dodatočným osvetlením. V moderných presklených vitrínach je možné využiť veľmi módne LED osvetlenie vnútorných políc, ktoré umožní vyniknúť všetkým najkrajším dekoráciám alebo rodinným pamiatkam, ktoré sa rozhodnete vo svojej vitríne umiestniť. Vďaka čomu nábytok získa vkusný štýl a unikátny charakter. Vyberte si spomedzi atraktívnej ponuky - vitríny s LED osvetlením, presklené vitríny, ktoré skrášlia Váš interiér.  

Presklená vitrína - krásne riešenie pre Váš interiér

Presklené vitríny do obývačky majú dve základné funkcie: exponovať a uskladňovať. Žiadny iný kus nábytku tak výrazné a zároveň harmonicky nekladie dôraz na tieto dve funkcie, rovnako ako presklené vitríny. Dnes máme možnosť vybrať si z mnohých druhov vitrín, ktoré sa dajú úspešne prispôsobiť potrebám akéhokoľvek interiéru. Rozlišujeme predovšetkým vysoké vitríny, veľké dvojkrídlové vitríny, úzke či s jednou prednou časťou a rohové vitríny. Rohové vitríny sú ideálne z hľadiska vysokej úložnej kapacity, pričom zachovávajú dostatok voľného priestoru v miestnosti. Vyberte so širokej ponuky dostupnej v našom internetovom obchode. S nami si vyberiete tie najvhodnejšie vitríny do obývačky. Ponúkame vysoké vitríny, nízke, rohové, presklené vitríny aj vitríny s LED osvetlením.   

 

Ďalšie funkcie:

Komplety do kancelárie - Kancelárske kreslá - Písacie stoly - Skrinky - Komody - Regály - Vitríny - Police - StolyČítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 588