Vitríny pre deti a mládež | nabytok-bogart.sk

Vitríny pre deti a mládež

Vitríny pre deti a mládež

Jednotlivé prvky a komponenty nábytku v detskej a študentskej izbe, hrajú dôležitú úlohu vo funkčnosti miestnosti. Dôležitý je nielen nábytok, ale aj ďalšie prvky, ako sú ozdoby a predmety každodenného života. Mali by byť úzko spojené so záľubami dieťaťa a riadne vystavené na čestnom mieste. Ideálnym miestom pre tento účel sú vitríny, ktoré vďaka svojmu špecifickému a atraktívnemu štýlu umožňujú vystavenie obľúbených predmetov a suvenírov.
 
Mnoho nami navrhovaných vitrín je kombináciou praktických sklenených skriniek a zásuviek, ktoré dávajú vitríne jedinečnosť. Vitríny sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, čo zaisťuje dlhú životnosť. Ponúkame vitríny rôznych farieb a vzorov, vyrobených z rôznych materiálov, čo Vám umožní vybrať si zo širokého sortimentu nábytku, ktorý dokonale ladí so štýlom izby Vášho dieťaťa.

Nábytok-Bogart.sk ponúka vitríny do detskej izby, moderné vitríny pre mládež, bezpečné vitríny, vitríny pre deti navrhnuté v rozmanitých štýloch, vzoroch a prevedeniach. 
Tak neváhajte už a zoznámte sa s našou ponukou a v prípade otázok neváhajte a skontaktujte sa s našimi poradcami.

Vitríny do detských izieb a mládež

Jednotlivé prvky a komponenty nábytku v detskej a študentskej izbe, hrajú dôležitú úlohu vo funkčnosti miestnosti. Dôležitý je nielen nábytok, ale aj ďalšie prvky, ako sú ozdoby a predmety každodenného života. Mali by byť úzko spojené so záľubami dieťaťa a riadne vystavené na čestnom mieste. Ideálnym miestom pre tento účel sú vitríny, ktoré vďaka svojmu špecifickému a atraktívnemu štýlu umožňujú vystavenie obľúbených predmetov a suvenírov.

Vďaka vhodne prispôsobenej vitríne je možné veľmi atraktívnym spôsobom exponovať všetky najobľúbenejšie dekoratívne prvky, rodinné fotografie, či pamiatky alebo organizovať a segregovať cenné detské knihy. Nábytok, ktorý ponúkame, sú modely s rôznorodým štýlom. K dispozícii sú klasické riešenia, ako aj moderné a dizajnérske návrhy, v atraktívnych farebných prevedeniach, ako stvorené pre zariadenie módnej a funkčnej detskej izby. Mnohé, ponúkané nami vitríny pre deti, sú unikátnou kombináciou pohodlných a praktických skriniek a zásuviek s výstavným povrchom, ktorý okrem toho, že zabezpečuje dostatok úložného priestoru, krásne zdobí miestnosť a dodáva jej nádych vkusu a útulnosti. Všetky naše výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov, ktoré zaručujú dlhodobú životnosť. Navrhujeme vitríny v rôznych farbách a vzoroch, z rôznych materiálov, čo Vám umožní vybrať si zo širokého sortimentu nábytku, ktorý dokonale zapadne do detskej, či už študentskej izby zariadenej v takmer každom štýle. Vitríny do detskej izby sú predovšetkým modely s jemnými tvarmi a farbami. Vzory v kombinácii so zaujímavou povrchovou úpravou zdôrazňujú jedinečnosť interiéru. Naše vitríny sú klasické, moderné a expresívne - záleží na preferenciách zákazníka. Ponúkame praktické vitríny, vitríny pre deti, moderné vitríny pre mládež, bezpečné vitríny. V Nábytok-Bogart.sk si každý nájde ten jedinečný kus nábytku. Vyberte si ideálne vitríny do detskej izby s našim obchodom, a v prípade otázok neváhajte a skontaktujte sa s našimi skúsenými poradcami.
 

Vitríny pre deti 

Vitríny sú veľmi multifunkčný nábytok , ktorého pôsobivá výzdoba obohatí interiér a zároveň zapôsobí na používateľov svojim praktickým charakterom. Vitríny pre deti pozostávajú z otvorenej časti, určenej na expozíciu tj otvoreného výklenku s presklením alebo jednoducho bez prednej časti. A z časti, kde môžete uschovávať všetky veci, ktoré nechcete ponechávať na viditeľnom mieste. Otvorené miesto pre expozíciu predmetov hrá dekoratívnu úlohu. Môžete úspešne umiestniť tam rôzne dekorácie, rodinné fotografie, rozmanité zbierky, pamiatky, fotorámiky a ceny či pohary, ktoré Váš teenager získal.

Vitríny do detskej izby sa môžu pre Vaše dieťa stať mimoriadnym kusom nábytku, vďaka ktorému môže prezentovať svoje záujmy alebo úspechy. Náš internetový obchod s nábytkom ponúka širokú škálu modelov určených pre najmladších členov Vašej domácnosti, ktoré sú k dispozícii ako samostatné kusy, ako aj v súpravách dokonalé zladené s ďalším nábytkom určeným pre detské izby. Štýlové vitríny pre deti a moderné vitríny pre mládež, priťahujú pozornosť originálnym dizajnom a najvyššou kvalitou spracovania. Základným kritériom pre výber správnej detskej vitríny je materiál. Materiál by mal byť zdravotne nezávadný, bezpečný aj funkčný. V našej ponuke nájdete modely pokryté zdravotne nezávadnými farbami a lakmi, ktoré prešli príslušnými, bezpečnostnými testami. Takisto dizajn nášho nábytku bol navrhnutý predovšetkým s ohľadom na bezpečnosť najmladšieho zákazníka, takže nábytok nemá žiadne vyčnievajúce ostré prvky, alebo skrutky, ktoré by mohli akýmkoľvek spôsobom ohroziť bezpečnosť Vášho dieťaťa. 
 

Vitríny na knihy 

Knihy sú jedným z najdôležitejších predmetov v živote každého mladého človeka. Deti a tínedžeri sa môžu pochváliť značnými zbierkami školských učebníc, albumov a obľúbenej literatúry. Jedna vec je istá – behom času, knihy určite budú pribúdať. Preto je veľmi dôležite pripraviť vhodné miesto pre všetky detské knihy, v ktorom budú predovšetkým chránené pred možným zničením. Knihy okrem zábavy dokážu vytvoriť spolu s kusom nábytku príjemný dekoratívny prvok. Či už hodláte knižnicu umiestniť do obývačky alebo pracovne, vždy pridá na útulnosti miestnosti. Presklené vitríny sú skvelým úložným priestorom s možnosťou prezentácie Vami obľúbených predmetov. Presklená vitrína ponúka predovšetkým úložný priestor, ktorý poskytuje miesto pre všetky vaše obľúbené predmety, ktoré chcete mať denne na očiach. 

Vitrína na knihy bude ideálnym riešením pre každého knihomoľa. Tento typ nábytku pomôže praktickým spôsobom oddeliť uložené zbierky a navyše uľahčí udržanie poriadku v miestnosti, pretože všetky knihy budú mať svoje miesto a budú vždy poruke. Vďaka sklu sa bude všetko vystavovať na obdiv a zároveň budú všetky predmety chránené pred prachom, pohybom vzduchu alebo vlhkosťou. Vitríny do detskej izby budú perfektným riešením ako domáca knižnica v izbe Vášho batoľaťa. Okrem možnosti atraktívnej expozície kníh a albumov vo Vašej štýlovej vitríne si môžete vychutnať aj dodatočný priestor na ukladanie ďalších vecí, ako je oblečenie alebo hračky, ktoré sa dajú ľahko skryť do zásuviek alebo skriniek.

Moderné vitríny pre mládež

Mladí ľudia ktorí si začínajú uvedomovať svoje vlastné potreby a pritom si začínajú vytvárať svoj vlastný svet, podľa vlastných predstav, a majú stále rastúce potreby, čo sa odráža aj v usporiadaní vlastného obytného priestoru. Pre splnenie týchto požiadaviek sme vytvorili širokú škálu nábytku pre študentské izby. Naše moderné vitríny pre mládež sú jedinečné modely, ktoré určite ocení každý tínedžer. Bohatá ponuka zaujímavých vitrín venovaných hlavne deťom a mladým ľuďom, ktorú nájdete v našom internetovom obchode Nábytok-Bogart.sk, určite zaujme aj tých najnáročnejších klientov. Navrhujeme vitríny v rôznych farbách a vzoroch, z rôznych materiálov, čo Vám umožní vybrať si zo širokého sortimentu nábytku, ktorý dokonale zapadne do detskej, či už študentskej izby zariadenej v takmer každom štýle.

Študentská izba by mala predovšetkým zabezpečiť dostatok úložného priestoru na knihy, učebnice, zošity a ostatné školské pomôcky. Veľmi dôležitú úlohu hrajú rozličné skrinky a zásuvky, ktoré zabezpečia priestor ako stvorený na odkladanie všetkých detských pokladov. Veľmi dobre vieme, že nábytok venovaný tejto vekovej skupine musí nielen plniť svoju praktickú úlohu, ale mal by aj pritiahnuť pozornosť budúcich používateľov svojím zaujímavým a sviežim dizajnom, ktorý samozrejme ostane v súlade s preferenciami a vkusom mladších zákazníkov. V našej ponuke nájdete atraktívny nábytok do študentskej izby. Moderné vitríny pre mládež, vďaka ktorým deťa môže prezentovať svoje záujmy alebo úspechy.

Prevedenie vitríny do detskej izby môže byť udržiavané v rôznych štýloch. Klasické presklené vitríny sú masívne, ťažké a priťahujú pozornosť svojou dekoratívnosťou. Zvyčajne sú vyrobené z dreva alebo pokryté prírodnou nábytkovou dyhou, ktorá predstavuje autentické línie a farby tohto materiálu. Zdobenia sa môžu vyskytnúť na okrajoch korpusu, vložkách, v povrchových úpravách, ako aj na predných častiach nábytku. Niekedy môžete vidieť skvelé presklené vitríny, v ktorých je dodatočne zdobené aj sklo. Takéto tradičné vitríny s ozdobným dizajnom sa budú ideálne komponovať s interiérom v klasickom štýle. Môžete si vybrať aj spomedzi moderných verzií tohto nadčasového nábytku. Moderné vitríny nadobúdajú jednoduché geometrické tvary, ale sú zbavené nadmernej dekoratívnosti predných častí či korpusov. Jedinou výzdobou je tu jednoduchá, minimalistická forma, lakovaný alebo matný, ale určite hladký povrch a harmonické farebné prevedenie. V moderných sklenených vitrínach dekoráciou môžu byť aj police s dodatočným osvetlením. V moderných presklených vitrínach je možné využiť veľmi módne LED osvetlenie vnútorných políc, ktoré umožní vyniknúť všetkým najkrajším dekoráciám alebo obľúbeným fotografiám, ktoré sa Vaše dieťa rozhodnete vo svojej vitríne umiestniť. Vyberte si spomedzi atraktívnej ponuky detského nábytku - vitríny pre deti, moderné vitríny pre mládež, bezpečné vitríny. Všetky vitríny do detskej izby sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov, ktoré zaručujú dlhodobú životnosť.

Vitríny v aranžácii detských a študentských izieb

Každý rodič chce, aby sa jeho deti cítili vo svojej izbe príjemne, a pritom aby bola zariadená funkčným  a praktickým spôsobom. Na druhej strane všetci dobre vieme, že práve najmladší klienti sú najväčšími kritikmi - a preto v našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk nájdete naozaj široký a premyslený výber nábytku určeného pre detí a študentov. Ponúkame obrovský výber rozmanitých druhov nábytku, navrhnutých špeciálne pre túto skupinu príjemcov.

Vitríny sú mimoriadne dôležitým prvkom celého usporiadania detskej alebo študentskej izby. Budú nielen atraktívnym elementom zariadenia, ale predovšetkým funkčným. Mladí ľudia potrebujú veľa miesta na uskladnenie všetkých najdôležitejších predmetov – cenných pokladov, pamiatok, aj školských položiek, musia mať pohodlné miesto vyhradené na ich uloženie. Početné zásuvky a priehradky s vhodnými rozmermi dokonale splnia tieto očakávania. Presklené vitríny do detskej izby majú dve základné funkcie: exponovať a uskladňovať. Žiadny iný kus nábytku tak výrazné a zároveň harmonicky nekladie dôraz na tieto dve funkcie, rovnako ako presklené vitríny.

Mnoho z nami navrhovaných vitrín je kombináciou praktických sklenených skriniek a zásuviek, ktoré dávajú vitríne jedinečnosť. Vitríny sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, čo zaisťuje dlhú životnosť. Ponúkame vitríny rôznych farieb a vzorov, vyrobených z rôznych materiálov, čo Vám umožní vybrať si zo širokého sortimentu nábytku, ktorý dokonale ladí so štýlom izby Vášho dieťaťa. Aké by mali byť vitríny pre deti a moderné vitríny pre mládež? Predovšetkým by mali upútať pozornosť nezvyklou formou a sfarbením, mali by byť tiež ergonomické a bezpečné pre mladších používateľov. Navyše detský nábytok by mal byť funkčný a praktický.

Všetky tieto typy modelov sa dajú ľahko nájsť v našom obchode. Široká škála produktov s vysokou kvalitou umožňuje zariadiť detskú izbu alebo miestnosť pre mládež tým najlepším spôsobom, v súlade s našimi osobnými preferenciami a samozrejme aj vkusom našich ratolesti. Nábytok-Bogart.sk ponúka vitríny do detskej izby, moderné vitríny pre mládež, bezpečné vitríny, vitríny pre deti navrhnuté v rozmanitých štýloch, vzoroch a prevedeniach. 
Tak neváhajte už a zoznámte sa s našou ponukou a v prípade otázok neváhajte a skontaktujte sa s našimi poradcami.


Oboznámte sa s ponukou nášho obchodu ešte dnes! 

 
Ďalšie kategórie:
Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 38