Opis výrobku

Boxspring posteľ s úložným priestorom na posteľnú bielizeň Fabrice - BOGART.

Boxspring posteľ Fabrice je ideálnym riešením do spální alebo hotelových izieb, kde bude zároveň jedinečnou dekoráciou. Ponuka zahŕňa matrac a vrchný matrac (topper). Úložný priestor na posteľnú bielizeň navyše umožní skryť veci každodennej potreby. Ponuka priťahuje pohľady aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

Možnosť výberu farebného prevedenia v možnostiach produktu znamená, že posteľ možno prispôsobiť k individuálnym potrebám a vkusu kupujúcich. 

Charakteristické vlastnosti:

 • elegantné prevedenie
 • moderný štýl
 • vysoká boxspring posteľ
 • matrac vo výške - 60 cm
 • ponuka zahŕňa bonelový matrac
 • úložný priestor
 • možnosť výberu farebného prevedenia poťahovej látky

solídna konštrukcia

mäkký matrac
atraktívny dizajn

Prevedenie:

 • výplň spacej plochy - bonelové pružiny + pena T25 + topper
 • je možné zostaviť nábytok podľa vlastného vkusu vďaka možnosti výberu farebného prevedenia (možnosť je k dispozícii v konfigurátore "vyberte si farebné prevedenie"). Upozorňujeme, že v závislosti od druhu materiálu sa účtujú príplatky.
 • výrobca pripúšťa mierne rozdiely v rozmeroch prezentovaného nábytku ± 2-3 cm.

 


Rozmery a parametre

Rozmery

 • szerokość

  šírka: 90 cm,

 • wysokość

  výška: 126 cm,

 • głębokość

  hĺbka: 205 cm,

 • Vhodný matrac: 90 x 200

Viac parametrov

Druh postele

Ľavá

Boxspring

Poťahová látka

Farba

sivá

Skupina

pletenka

Druh

Sawana 21

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie nožičiek

strieborná

Prevedenie

Konštrukcia

drevo

Konštrukcia

drevotrieska

Opierka

Polyuretánová pena T25

Ďalšie informácie
Polyuretánová pena T25 - ideálny materiál používaný na výplň operadiel čalúneného nábytku, ktorý poskytuje bezkonkurenčné pohodlie a odolnosť. Táto inovatívna pena poskytuje vynikajúcu oporu chrbta a pohodlie pri dlhých hodinách sedenia. Vďaka svojej strednej tvrdosti sa Polyuretánová pena T25 dokonale prispôsobí tvaru tela a poskytuje optimálnu oporu chrbtici. Vďaka jej trvanlivosti a pružnosti si operadlo nábytku zachováva svoj pôvodný tvar po mnoho rokov bez deformácie. Okrem toho je pena T25 odolná voči oderu a poškodeniu, čo zaručuje dlhodobé používanie nábytku.

Sedadlo

preglejka

Ďalšie informácie
Overte si spoľahlivosť a odolnosť sedadla z preglejky. Naše sedadlo poskytuje pevnú a stabilnú základňu, ktorá odolá aj tým najnáročnejším podmienkam. Preglejka je materiál s viacvrstvovou štruktúrou, ktorá zaručuje výnimočnú pevnosť a odolnosť voči deformácii. Výsledkom je, že sedadlo z preglejky poskytuje vášmu telu trvalo pevnú oporu bez ohľadu na dlhodobé používanie. Preglejka je navyše ľahká a ľahko sa udržiava, vďaka čomu je ľahké udržať sedadlo v perfektnom stave.

nožičky

chrómové

Ďalšie informácie
Spoznajte novú úroveň elegancie a štýlu s nábytkom s chrómovými nožičkami. Náš nábytok vyžaruje sofistikovaný pôvab, ktorý dodá vášmu interiéru šmrnc. chrómové nohy sú znakom prestíže a modernosti, ktoré obohatia váš priestor o jedinečný dizajn. Okrem toho sa chrómový povrch nožičiek ľahko čistí, takže váš nábytok bude vždy žiariť. Ich pevná konštrukcia zaručuje stabilitu a robustnosť, čo zaručuje dlhodobú spokojnosť s používaním. Výberom nábytku s chrómovými nohami si vyberáte nielen estetiku, ale aj odolnosť a funkčnosť.

Sedadlo

drevené dosky 4 cm

Prevedenie

Systém otvárania

plynový zdvihák

úložný priestor

Áno

skriňa

Druh matraca

Bonellový

Doplňujúce informácie

výrobca pripúšťa mierne rozdiely v rozmeroch nábytku ± 2-3 cm

Maximálne zaťaženie

150 kg/os

Hodnotenie zákazníkov

Recenzie zákazníkov na daný produkt

Boxspring posteľ Fabrice - 90x200 cm - šedá Sawana 21

0,00

star star star star star

0 recenzií


Overujeme, ktoré recenzie sú od zákazníkov, ktorí si daný produkt kúpili. Po overení sa zobrazia pozitívne aj negatívne recenzie
/boxspring-postel-mlodziezowe-fabrice-90x200-sawana-21--vypredaj---skladom-p-147701-1023-1023-opt--conf-66076.html