Komody do salónu a obývacej izby. | nabytok-bogart.sk

Komody do salónu a obývacej izby.

Komoda, alebo tiež skrinka je unikátny kus nábytku zdobiaci izby ako spálňa, obývacia alebo detská izba. Je to atraktívna a praktická súčasť interiéru. Je neoddeliteľnou súčasťou mnohých aranžácií, ktorých funkciou je praktickosť v kombinácii so zaujímavým a netradičným štýlom. Výrobky tohto typu nábytku sú v rôznych prevedeniach a štýloch, takže môžete jasne zdôrazniť charakter interiéru a jeho špecifické vlastnosti. Voľba komody do obývacej izby je závislá na individuálnych preferenciách, vkusu a možnostiach, ktoré ponúka priestor miestnosti. Nami ponúkané komody sa líšia štýlom a aj veľkosťou. Máme klasické, ale aj exkluzívne a inovatívne produkty, ktoré môžu byť kombinované so zásuvkami rôznych veľkostí, poličkami alebo podsvietenými vitrínami. Tieto produkty sú v dokonalej harmónii s rôznymi štýlmi interiérov. Komody sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré Vám zabezpečia dlhú životnosť a užívanie. 

Komody do salónu

Komody, ktoré Vám ponúkame, sú modely navrhnuté  v rôznorodých štýloch a s rožnými veľkosťami. Medzi naše návrhy patria klasické a exkluzívne či moderné výrobky, zásuvkové komody so zásuvkami rôznych veľkostí, alebo policami a dokonca aj komody vo forme vitrín s LED osvetlením. Tieto výrobky dokonale harmonizujú s rôznorodým dizajnom interiéru a dopĺňajú ho unikátnym a originálnym spôsobom. Komody do obývacej izby vďaka vysokokvalitným komponentom, z ktorých boli vyrobené, zaručujú dlhodobú životnosť a vizuálnu príťažlivosť aj po dlhých rokoch intenzívneho používania. V každej domácnosti sa nájde veľa drobnosti, ozdôb, rodinných pamiatok, pre ktoré je potrebné nájsť vhodné miesto, aby ste sa vyhli neporiadku. Komody sú ideálnym miestom na uloženie týchto vecí a okrem toho sú pre Váš interiér pôsobivým prvkom. V posledných rokoch sa tento nábytok veľmi často vyberá nielen pri zariaďovaní spálne, ale aj do obývacích izieb, detských izieb či predsiene. Okrem toho sa komoda niekedy používa aj ako konzola alebo toaletný stolík, čo svedčí o funkčností tohto unikátneho nábytku. Pri výbere správnej komody treba zvážiť, aké by mala spĺňať funkcie vo Vašej izbe, a v ktorej miestnosti by ste chceli nábytok umiestniť. Výberom funkčnej a zároveň nadčasovej komody získate kus nábytku, ktorý Vám bude slúžiť dlhé roky.

Komody do obývačky

Komoda je multifunkčný nábytok, ktorý sa najlepšie bude vynímať v elegantnej obývacej izbe, tichej spálni alebo v farebnej detskej izbe. Univerzálne komody dokonale zapadnú do interiéru predsiene alebo jedálne. Výberom správnej veľkosti a počtu zásuviek môžete si zabezpečiť mimoriadne praktické miesto na uloženie a segregáciu menších alebo väčších predmetov. Dokonalá komoda sa vyznačuje funkčnosťou, dobrým štýlom a rozmermi, ktoré budú prispôsobené potrebám konkrétneho interiéru. Ich funkčné a moderné riešenia, uľahčujú používanie nábytku. Okrem toho je možné doplniť komodu ďalšími priehradkami, vďaka čomu bude udržiavanie poriadku výnimočne jednoduché a veľmi príjemné.

Komoda drevená - tri najdôležitejšie vlastnosti

Bez ohľadu na to, či si vyberiete lacnejší model drevenej komody či už drahšiu verziu, mali by ste zistiť, či komoda, ktorú si chcete kúpiť  stojí za to venovať pozornosť tomu, či spĺňajú tri najdôležitejšie vlastnosti .

A to sú: funkčná konštrukcia, štýlový dizajn a vhodné rozmery, ideálne pre konkrétny interiér. Funkčné, drevené komody sú vybavené priestrannými zásuvkami, ktoré mali by byť správne usporiadané. Vďaka tomu je možné uskladniť veľké množstvo dôležitých predmetov, ale aj zabezpečiť ich jednoduchú segregáciu a tým udržiavať poriadok v byte. Mechanizmus, ktorý zaručuje ľahké vysunutie a zatváranie zásuviek, ako aj praktické úchyty, sú takisto nesmierne dôležité. Pokiaľ ide o štýl drevenej komody mal by zodpovedať celej kompozície bez ohľadu na to, či je súčasťou celej súpravy alebo nie. V našom obchode si môžete vybrať z mnohých ponúk, od tradičných - klasických, cez moderné až po eklektické riešenia. 

Drevené komody, v barokovom štýle, rovnako ako nábytok s jednoduchými minimalistickými  tvarmi, sa prezentujú nádherne. Všetko závisí od vkusu jednotlivých členov domácnosti, ako aj od predispozícií konkrétneho interiéru. Tretím faktorom, ktorý ovplyvňuje to, či komoda zapadá do daného interiéru, je jeho veľkosť a konštrukcia. Rozmer drevenej komody musí byť prispôsobený miestu, kde sa má nachádzať. Preto je dobré skôr, než sa rozhodnete kúpiť si drevenú komodu alebo sadu nábytku určiť, kde svoj nový nábytok umiestnite. Ak chcete aby sa Vaša komoda nachádzala na úzkej chodbe, musíte si zapamätať, že nesmie byť príliš hlboká, pretože stratíte veľa voľného priestoru v miestnosti, ktorá aj tak je už veľmi malá. Moderné drevené komody si môžete vyberať podľa individuálnych predstáv tak aby vyhovovali potrebám interiéru.

Moderné komody 

Moderné komody sa vyznačujú minimalistickým dizajnom. Jednoduché tvary sú zbavené zbytočnej dekoratívnosti vo forme rezby, farebných grafik či sofistikovaných tvarov. Najlepšou dekoráciou je tu jednoduchý, harmonický štýl prevedenia komody. Niektoré moderné modely boli vybavené praktickým bezúchytovým systémom otvárania, čim sú podčiarknuté ich ľahkosť a delikátne spracovanie. Prirodzené farebné prevedenie dodá salónu mimoriadny nadčasový charakter. Naši zákazníci čoraz častejšie oceňujú komody s vnútorným, alebo zadným LED osvetlením. Moderné komody môžu byť lesklé alebo matné - všetko závisí od individuálnych potrieb a vkusu klientov. Klasické komody sú zvyčajne vyrobené z dreva alebo pokryté prírodnou dýhou. Sú zdobené rezbami a majú ozdobne spracovane predné častí a okraje. Celá kompozícia je doplnená krásnymi úchytmi, vďaka ktorým nábytok získava majestátny a veľmi reprezentatívny vzhľad. Moderná komoda s jednoduchými, ale masívnymi tvarmi dokonale zapadane do interiéru v rustikálnom alebo starožitnom štýle. Milovníkov vintage štýlu určite potešia ťažké drevené komody s dekoratívnymi úchytmi. Moderné komody do salónu poskytnú nielen dostatok úložného priestoru, ale dodávajú interiéru jedinečný štýl a pôvab.

Lacné komody

V našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk nájdete široký výber komôd v rôznych cenových variantoch, vďaka ktorým si každý dokáže vybrať ideálny model pre seba.
Naša ponuka zahŕňa luxusné návrhy vyrobené z drahších komponentov, ako aj lacnejšie, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a pôsobivým dizajnom v akomkoľvek štýle. A preto výber efektného, a pritom lacného nábytku prispôsobeného potrebám konkrétneho interiéru je možný bez ohľadu na rozpočet pridelený na tento nákup. Navštívte, prosím podkategóriu „komody" v kategóriách „obývacia izba", „spálňa", „jedáleň" či „detský nábytok" aby ste sa mohli zoznámiť so širokú ponukou kvalitných komôd v rôznych štýloch. Vďaka špeciálne vybraným návrhom v našom obchode si môžete vybrať komodu v prístupnej cene, ktorá určite splní Vaše očakávania.
 
 

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do: