Police vhodné do obývačky a salónu. | nabytok-bogart.sk

Police vhodné do obývačky a salónu.

Voľný priestor na stenách našich interiérov veľmi často vypĺňajú rôzne dekorácie ako sú fotografie, zrkadlá, alebo rámy na fotografie. Keď necháme tieto miesta prázdne a bez povšimnutia, interiér sa stáva neútulným. Ale ako vyplniť povrch stien tak, aby bol dosiahnutý nádherný efekt a zároveň zvýšená funkčnosť miestnosti? Je to celkom jednoduché – štýlové závesné police. Praktická ideálne zladená s interiérom nástenná polica to vyrieši za Vás. Podčiarkne príťažlivý charakter interiéru a zároveň vytvorí veľmi praktické skladovacie miesto. Vďaka našej ponuke políc si môžete vystaviť atraktívne ozdobné prvky, rodinné fotografie, alebo knihy. Závesné police je vynikajúci nápad na zaujímavé usporiadanie, bez ohľadu na to, či je interiér navrhnutý v modernom alebo klasickým štýle. Ponúkame štandardné moduly závesných políc, stenové panely s policami, nadstavce. Naše závesné police sú vyrobené v rôznych tvaroch a farbách, otvorené, alebo sklenené. Praktická a veľmi odolná polica na knihy, či ozdobná polica. Svoje miesto iste nájdu v obývacej izbe, detskej izbe alebo v kancelárii.
Naše výrobky sú vytvorené s maximálnou starostlivosťou, takže sa vyznačujú nielen originálnym a atraktívnym štýlom, ale tiež extrémne dlhou životnosťou. Zoznámte sa so širokou ponukou políc dostupných v našom obchode. Závesné police, polica na knihy, ozdobná polica, stenové panely s policami, nadstavce.  

Závesné police

Voľný priestor na stenách našich interiérov veľmi často vypĺňajú rôzne dekorácie ako sú fotografie, zrkadlá, alebo rámy na fotografie. Keď necháme tieto miesta prázdne a bez povšimnutia, interiér sa stáva neútulným. Ak chcete dosiahnuť unikátny efekt, môžete kombinovať dekoratívny vzhľad steny s funkčnosťou. Stačí si len vybrať vhodné modely políc, aby ste si mohli vychutnať pohodlný a praktický interiér, v ktorom sa stane segregácia všetkých najdôležitejších predmetov oveľa jednoduchšia. Závesné police zdôraznia jedinečný charakter Vášho interiéru a okrem toho budú praktickým prvkom vo Vašej miestnosti. V našom internetovom obchode Nabytok-Bogart.sk nájdete výnimočne širokú ponuku políc, ktoré Vám umožnia atraktívnu expozíciu všetkých dekoratívnych prvkov, obľúbených pamiatok, rodinných fotografií alebo kníh. Pozrite si všetky naše modely – nástenná polica, polica na knihy, ozdobná polica, sklenená polica, určite oslovia aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

Funkčné nástenné police 

Každý interiér si vyžaduje použitie vhodného usporiadania pozostávajúceho zo zodpovedajúcich prvkov. Jedným z typov nábytku, vďaka ktorému je možné nielen doplniť zariadenie miestnosti, ale aj dodať mu jedinečný charakter je práve nástenná polica. Je to skvelý nápad na originálny dizajn Vašej izby bez ohľadu na to, či je interiér zariadený v modernom alebo klasickom štýle. Ponúkame štandardné moduly závesných políc, stenové panely s policami, nadstavce, s rožnými tvarmi, otvorené alebo presklené. U nás nájdete len najkvalitnejšie kúsky – priestorná polica na knihy, či ozdobná polica na všetky dekoračné prvky. Svoje miesto iste nájdu v obývacej izbe, detskej izbe alebo v kancelárii. Naše výrobky sú vytvorené s maximálnou starostlivosťou, a preto sa vyznačujú nielen originálnym a atraktívnym štýlom, ale aj extrémne dlhou životnosťou.

Police na knihy

Ponuka internetového obchodu Nabytok-Bogart.sk ponúka výnimočne široký výber rôznych typov políc na knihy. Môžete si vybrať spomedzi produktov vyrobených z rozmanitých materiálov (okrem iného, drevených alebo lakovaných), udržiavaných v rôznorodých farebných odtieňoch, štýloch či veľkostiach. V našom obchode ponúkame tiež police na knihy, ktoré si určite zaslúžia osobitnú pozornosť a to vďaka svojej kvalite a vynikajúcemu dizajnu. Umiestnené na stene poličky sú skvelým spôsobom na uskladnenie mnohých veci, pretože ich dizajn a rozmery optický nezmenšujú miestnosť. Umiestnené na stene nezaberajú miesto na podlahe, vďaka čomu sa priestor miestnosti zdá väčší. Polica na knihy dodá usporiadaniu ľahkosť a priestranný výraz, a preto poslúži všetkým členom domácnosti nielen svojím estetickým vzhľadom, ale aj praktickým charakterom. Okrem toho závesné police majú mnoho výhod, ale práve vďaka veľkej skladovacej kapacite, možnosti efektnej expozície najobľúbenejších predmetov, ako aj vzdušnému dizajnu tak ochotne ich inštalujeme vo svojich domovoch či pracovných miestach. Zoznámte sa ešte dnes s celou atraktívnou ponukou nášho obchodu. Polica na knihy od Nábytok-Bogart.sk bude zárukou pohodlia a vysokej kvality.  

Nástenné police a ich využitie

Bez ohľadu na to, aký štýl v interiérovom dizajne preferujete, nástenná polica je prvkom vybavenia, bez ktorého sa pri vytváraní estetický a funkčné spracovaného interiéru určite nezaobídete. Závesné police môžeme využiť mnohými spôsobmi, ale v skutočnosti každý si ich musí vybrať podľa vlastných očakávaní a potrieb. Veľmi dôležitý je aj charakter miestnosti, v ktorej chcete nábytok umiestniť. V niektorých miestnostiach budú sa oveľa lepšie prezentovať masívne a viac zabudované závesné police, zatiaľ čo v iných, subtílne a nie veľmi priťahujúce pozornosť, otvorené police vyrobené pomocou len jednej dosky. Základnou funkciou nástennej police je možnosť skladovať na nej rôzne predmety. Zvyčajne umiestňujeme na nej ozdôbky, dekorácie, vázy, rodinné pamiatky či fotografie, môžeme ich využiť aj na vytvorenie malej domácej knižnici. Polica na knihy môže byť stojaca alebo aj závesná. Pri výbere správneho typu polici na knihy, je dôležité zistiť či výška výklenkov je dostatočná na uloženie kníh v rôznych rozmeroch, ale aj či usporiadanie priehradiek bude sa hodiť k estetike usporiadania Vašich knižných zbierok.

Drevené police 

Štýl nábytku, ktorý sa bude nachádzať vo Vašom interiéri, má kľúčový význam pre celkový vzhľad usporiadania, ale aj pre to, ako sa v ňom každý deň budeme cítiť. Je dobré vybrať nábytok založený predovšetkým na vkuse členov domácnosti, a až potom zamyslieť sa nad dodržiavaním súčasných dizajnových trendov, len vtedy sa budete cítiť v miestností ako doma. Aj pri výbere nástenných políc je dobré venovať pozornosť ich štýlu a či svojím dizajnom zapadajú do prevedenia celej miestnosti. Drevená polica by mala doplniť celú kompozíciu. Drevené police sú neuveriteľné univerzálne a nadčasové, a vďaka tomu dokonale zapadnú do miestnosti v klasickom aj modernom štýle. Okrem toho sa vyznačujú minimalistickým a zdobenia zbaveným štýlom, a všetkých milovníkov moderných dizajnových riešení potešia veľmi ľahkou a vzdušnou formou. Polica na knihy a všetky ostatné v tomto štýle majú jednoduché, geometrické tvary a vizuálne nenápadnú štruktúru. Niektoré verzie tohto nábytku, ako je ozdobná polica, sú doplnené sklenenými detailmi alebo LED osvetlením, ktoré krásne zvýrazňuje exponované predmety. Absolútnym hitom posledných období sa stali drevené police s nepravidelne rozmiestnenými oddeleniami, ktoré vytvárajú dojem asymetrie. Klasické závesné police sú zvyčajne vyrobené z dreva alebo pokryté prírodnou dyhou, ktorá krásne zdôrazňuje farby a vzory. Klasický štýl je nadčasový, a vďaka tomu drevené police budú sa dlhé roky prezentovať pekne a to napriek meniacim sa trendom. Najväčšími výhodami sú masívna konštrukcia, pôsobivé farby v prírodných odtieňoch, ako aj dostatočný úložný priestor. Naše výrobky sú vytvorené s maximálnou starostlivosťou, takže sa vyznačujú nielen originálnym a atraktívnym štýlom, ale tiež extrémne dlhou životnosťou. Zoznámte sa so širokou ponukou políc dostupných v našom obchode. Závesné police, polica na knihy, ozdobná polica, stenové panely s policami, nadstavce.  
 
 
Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 384