Police do salónu a do obývacej izby. | nabytok-bogart.sk

Police do salónu a do obývacej izby.

Voľný priestor na stenách našich interiérov veľmi často plnia rôzne dekorácie ako sú fotografie, zrkadlá, alebo rámy na fotografie. Keď necháme tieto miesta prázdne a bez povšimnutia, interiér sa stáva neútulným. Ale ako vyplniť povrch stien tak, aby bol dosiahnutý nádherný efekt a zároveň zvýšená funkčnosť miestnosti? Je to celkom jednoduché - štýlové police to vyriešia za Vás. Podčiarkujú príťažlivý charakter interiéru a zároveň sú veľmi praktické. Vďaka našej ponuke políc si môžete vystaviť atraktívne ozdobné prvky, rodinné fotografie, alebo knihy.
 
Použitie nástenných políc je vynikajúci nápad na zaujímavé usporiadanie, bez ohľadu na to, či je interiér navrhnutý v modernom alebo klasickým štýle. Ponúkame štandardné moduly závesných políc, stenové panely s policami, nadstavce. Police sú vyrobené v rôznych tvaroch a farbách, otvorené, alebo sklenené. Svoje miesto iste nájdu v obývacej izbe, detskej izbe alebo v kancelárii.
 
Naše výrobky sú vytvorené s maximálnou starostlivosťou, takže sa vyznačujú nielen originálnym a atraktívnym štýlom, ale tiež extrémne dlhou životnosťou.
Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 245