Skrine do obývacej izby | nabytok-bogart.sk

Skrine do obývacej izby

Skriňa je nábytok natoľko univerzálny, že s ním zariadite takmer každú miestnosť. Skrine sú základnou a veľmi potrebnou súčasťou nášho domova. Je ťažké si predstaviť domov bez pohodlnej skrini, v ktorej zmestite všetky najdôležitejšie veci aj veľké množstvo oblečenia. Posuvné skrine ako aj voľne stojace samostatné skrine Vám umožňujú uložiť naozaj veľké množstvo predmetov, a tak pomáhajú udržiavať poriadok v celom byte. Náš internetový obchod Nabytok-Bogart.sk ponúka výnimočne široký výber skríň do takmer každej miestnosti. V našej ponuke skríň nájdete šatníkové, rohové skrine, skrine do spálne, či praktické skrine do obývačky, rovnako ako aj vstavané skrine. Úzke šatníkové skrine jednodverové do menších priestorov z možnosťou doplnenia väčšou skriňou z rovnakej zostavy, ako aj väčšie dvojdverové skrine. Náš sortiment Vás určite zaujme svojou rôznorodosťou, ale i dobrými cenami. V našej ponuke nájdete lacné šatníky a exkluzívnejšie návrhy. Skrine do obývačky a kancelárske skrine vďaka svojej funkčnosti doplní akúkoľvek miestnosť, a dodá jej estetickejší a zároveň praktickejší vzhľad. Zaujímavým riešením do interiéru sú rohové a posuvné skrine, ktoré Vám umožnia maximálne využiť priestor, a pritom ušetriť miesto vo Vašej izbe. Takéto riešenia sú vhodné najmä pre úzke priestory, kde nie je dostatok miesta pre rozsiahlejší nábytok. Skrine sú základnou súčasťou nášho domova. V tejto kategórii nájdete široký výber skríň za výhodnú cenu. Skrine, ktoré tu nájdete sú vybrané z kategórií sektorového nábytku, spální a detských izieb, kde k nim nájdete aj ďalšie prvky v rovnakom dizajne, ako sú komody, skrinky, police... Pozrite si celú našu ponuku a objavte unikátne skrine do obývačky, praktické skrine, dvojdverové skrine, úzke skrine, rohové skrine, skriňa do salónu od Nábytok-Bogart.sk určite Vás očarí. 

Vstavané skrine

Vstavaná skriňa do salónu, vstavané skrine do obývačky, do spálne, či predsiene sú perfektným riešením, ktoré Vám umožní veľmi funkčným spôsobom vyplniť prázdne miesto vo Vašej miestnosti a pritom splynúť s povrchmi stien. Zaujímavým spôsobom je aj použitie modulárneho nábytkového systému, ktorý je kombináciou voľne stojacej skrine a šatníka vyrobeného na mieru. Sadá tohto typu obsahuje hotové prvky rôznych rozmerov, ktoré sa dajú navzájom kombinovať akýmkoľvek spôsobom. Pomocou vstavanej skrine ľahko využijete aj ťažko usporiadateľne miestnosti (napríklad šikmé steny, alebo miesto v rohu izby). Najväčšou výhodou je, že vnútro vstavaných skríň alebo šatníkov na mieru môže byť individuálne Vami navrhnuté. V závislosti od vlastných potrieb a očakávaní, môžete naplánovať správne miesto pre takmer každú položku, ktorú by ste chceli vo Vašej skrini umiestniť. Okrem toho získavate jedinečnú možnosť využiť mnoho moderných a zároveň funkčných technických riešení, ktoré Vám uľahčia používanie vstavaných skríň ponúkaných v našom internetovom obchode. Môžu to byť okrem iného: vysúvateľné a otáčacie koše, profilované vešiaky na obľúbené kúsky oblečenia, koše na spodné prádlo, špeciálne priehradky na menšie elementy – šperky, hodinky alebo aj opasky.

Skrine do obývačky

V našom internetovom obchode nájdete extrémne široký výber skríň a komponentov, vďaka ktorým, Váš interiér bude nielen výnimočne atraktívny, ale aj funkčný. Skriňa je unikátny kus nábytku, ktorý môže byť súčasťou celej súpravy, ale môžete ju využiť pri zariaďovaní Vašej izby aj ako samostatný nábytok, ktorý efektné doplní celé usporiadanie. Naše skrine Vám určite poslúžia aj v obývačke. Dnešné moderné obývacie steny sa skladajú s viacerých kusov nábytku, ktoré vždy zahŕňajú aspoň jednu skriňu. Skrine do obývačky často slúžia ako bar s alkoholickými nápojmi, či už rôznymi sladkosťami pre členov domácnosti alebo pozvaných hostí. Uložené v nej však môžu byť aj ostatné, dôležité predmety, ako sú napríklad dokumenty, obľúbené cédečka, ale i obliečky na periny, deky a rôzne iné veci, ktoré sa ľahko strácajú. Skrine do obývačky môžu byť vybavené posuvnými alebo výkyvnými dverami. Môžu byť dvojdverové skrine, úzke, rohové... V našom obchode nájdete veľký výber skríň v rôznych veľkostiach, a preto sme si istí, že s našim nábytkom zariadite aj tie najmenšie miestnosti. Pre výbavu malých interiérov Vám odporúčame predovšetkým rohové a jednodverové skrine. Rohové skrine sú extrémne funkčné, svojim používateľom poskytujú veľa úložného priestoru, a pritom v interiéri nevyužívajú príliš veľa priestoru. Veríme, že pomocou nášho obchodu nájdete tú vysnívanú skriňu. Pozrite si celú našu ponuku. Praktické skrine do obývačky, skriňa do salónu, skriňa do spálne. 

Lacné skrine

V našej ponuke nájdete široký výber skríň v rôznych cenách. Určite Vás zaujmú efektne spracované a kvalitné lacné šatníky, ktoré ideálne odrážajú súčasné dizajnové trendy. Vďaka tejto jedinečnej ponuke nemusíte mať veľa peňazí, aby ste si mohli dovoliť nádhernú a zároveň kvalitnú skriňu, ktorá bude presne vyhovovať Vašim potrebám a vkusu. Navštívte podkategóriu "skrine" v kategóriách "obývacia izba" alebo "spálňa" a preskúmajte všetky unikátne modely našich skríň. Vyhľadávanie vhodných návrhov nábytku v danom cenovom rozpätí Vám uľahčí použitie špeciálnych posúvačov v hornej časti stránky, kde môžete určiť cenový rozsah. Pamätajte, že lacné skrine sú rovnako funkčné a atraktívne navrhnuté ako ostatné! Všetky rozdiely v použitých komponentoch vôbec neovplyvňujú kvalitu nábytku. Zoznámte sa s bohatým sortimentom dostupnom v Nábytok-Bogart.sk, naše praktické skrine do obývačky, skriňa do salónu, priestranná skriňa do spálne či predsiene Vás oslovia! 

Šatníkové skrine

Veľká a zároveň priestranná skriňa ušetrí miesto v byte, a preto bude unikátnym úsporným riešením najmä v bytoch s priestorovým problémom a nedostatkom miesta na uskladnenie oblečenia, doplnkov, hračiek alebo iných vecí. Šatníkové skrine sa budú ideálne hodiť najmä do predsiene, salónu či spální, ale šatník bude skvelým riešením na odkladanie rôznych predmetov aj do detskej izby či kancelárie. Pre malé interiéry budú najlepšie jednodverové alebo rohové skrine. Zatiaľ čo vo väčších miestnostiach môžete sa pokúsiť o umiestnenie rozľahlejšieho modelu, napríklad skrine s viacerými dvernými krídlami, napríklad dvojdverové skrine. V našej ponuke nájdete aj skrine, ktoré môžete prispôsobiť akémukoľvek štýlu vo Vašom interiéri, a dokonca si vybrať aj rozloženie regálov a priečok vo vnútri. Vďaka vysoko funkčnému a praktickému vnútornému vybaveniu šatníka, môžete nielen zoradiť a roztriediť presne podľa potrieb a ročného obdobia sezónne oblečenie, ale aj v prípade potreby použiť vnútro Vašej skrine ako úložný priestor pre domáce spotrebiče, žehliacu dosku, či vysávač. Keďže každý z nás chce mať istotu, že vypadá dobre pred odchodom z domu či bytu, šatník so zrkadlom, v ktorom mate možnosť vidieť celú Vašu siluetu, bude dokonalým riešením. 

 

Ďalšie kategórie:

Nábytok do kancelárie - Kancelárske kreslá - Písacie stoly - Skrinky -  Komody - Regály - Vitríny -  Police - Stoly
 

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 335