Opis výrobku

Hľadáte ideálny trojdverový šatník pre váš domov? Predstavujeme vám Skriňu trojdverovú Lille 02.

Tento šatník je vizuálne pútavý a elegantný. S jeho bielym prevedením a klasickým dizajnom sa skvele hodí do každej miestnosti a dodáva jej štýl a eleganciu. Jeho rozmery 137 x 200 x 54 cm sú ideálne pre optimalizáciu priestoru.

Skriňa Lille 02 je vyrábaná z kvalitných materiálov - korpus je z laminovanej dosky, predná časť z MDF potiahnutej fóliou a nožičky z MDF. Systém zatvárania zabezpečuje tiché dovieranie a zásuvky sú vybavené guličkovým plným výsuvom pre pohodlné používanie.

Ale to nie je všetko! Skriňa Lille 02 je nielen pekná, ale aj funkčná. Ponúka tri dvere, päť poličiek, sedem otvorených políc a dve zásuvky. Je to ideálny kúsok nábytku pre tých, ktorí hľadajú kvalitu, štýl a funkčnosť v jednom.

Charakteristické vlastnosti produktu:

 • Robustná konštrukcia → Skriňa trojdverová Lille 02 je vyrobená z 16 mm laminovanej dosky a 19 mm MDF potiahnutej fóliou. Toto zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu, čo prináša dlhodobú hodnotu pre váš domov.
 • Optimálna veľkosť → S rozmermi 137 x 200 x 54 cm, táto skriňa ponúka dostatok úložného priestoru bez toho, aby zaberala príliš veľa miesta. Toto optimalizuje priestor vo vašej izbe a umožňuje vám efektívne využívať miesto.
 • Flexibilný úložný priestor → S 5 poličkami, 7 otvorenými poliami a 2 zásuvkami, táto skriňa ponúka mnoho možností na usporiadanie a skladovanie vašich vecí. Toto zvyšuje vašu schopnosť udržiavať poriadok a zjednodušuje prístup k vašim veciam.
 • Tiché zatváranie → Systém tichého zatvárania zabezpečuje, že dvere skrine sa zatvárajú hladko a ticho. Toto znižuje hlučnosť v domácnosti a pridáva k celkovému komfortu používania.

Súbory na stiahnutie:

Rozmery a parametre

Rozmery

 • szerokość

  šírka: 137 cm,

 • wysokość

  výška: 200 cm,

 • głębokość

  hĺbka: 54 cm,

Viac parametrov

Farebné prevedenie

Farebné prevedenie zásuviek - predná časť

biela

Farebné prevedenie - horný panel

dub lefkas

Farebné prevedenie poličiek

biela

Prevedenie

Korpus

laminovaná doska 16 mm

Ďalšie informácie
Laminovaná doska s hrúbkou 16 mm je vynikajúcou surovinou na výrobu nábytku, ktorá ponúka mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškriabaniu, čo zaručuje dlhodobú kvalitu a estetický vzhľad nábytku. Vďaka jeho odolnosti je nábytok robustný a vydrží každodenné používanie mnoho rokov. Okrem toho sa laminovaná doska ľahko udržiava - stačí ju utrieť vlhkou handričkou, aby sa zachoval jej krásny vzhľad. Okrem toho laminátová doska ponúka širokú škálu vzorov a farieb, vďaka čomu môžete nábytok prispôsobiť vlastnému štýlu a interiéru. Vďaka rôznym dekorom môžete vytvoriť moderné aj klasické dizajny nábytku. Je to tiež surovina, s ktorou sa ľahko pracuje, čo vám dáva možnosť prispôsobiť si nábytok na mieru.

Typ nožičky

sokel

Ďalšie informácie
Pozrite sa na eleganciu a funkčnosť nábytku s nožičkami v tvare sokla. Podstavec je pevná a štýlová základňa, ktorá dodáva nábytku jedinečný charakter. Výhody nábytku s nohami v tvare sokla sú početné. Po prvé, poskytujú stabilitu a pevnosť, čím zaručujú dlhodobé používanie bez obáv z posunutia alebo poškodenia. Po druhé, nohy v tvare sokla dodávajú nábytku jedinečný vzhľad, čím mu dodávajú eleganciu a modernosť. Ide o ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú estetické a dizajnové prvky vo svojom interiéri. Okrem toho môže nábytok s nožičkami v tvare sokla uľahčiť aj jeho udržiavanie v čistote.

Typ nožičky

kĺznice / gumové podložky

Ďalšie informácie
Spoznajte inovatívne riešenie pre váš nábytok - nožičky vo forme gumových podložiek. Ich výhody sú mimoriadne presvedčivé. Po prvé, gumové podložky účinne chránia podlahu pred poškriabaním a poškodením, takže váš nábytok a podlaha zostanú vo vynikajúcom stave. Po druhé, poskytujú vynikajúcu stabilitu, čím eliminujú vibrácie a nežiaduci pohyb nábytku. To pre vás znamená väčšie pohodlie a väčšiu bezpečnosť. Zistite, ako jednoducho a účinne môžu gumové podložky zlepšiť kvalitu používania vášho nábytku. Sú najlepším riešením pre tých, ktorí si cenia odolnosť, stabilitu a chcú chrániť podlahu pred poškriabaním.

Druh prednej časti

frézovaný

Ďalšie informácie
Spoznajte jedinečnú eleganciu a štýl nábytku s frézovaným nábytkovým predným dielom. Tento jedinečný detail dodá vášmu interiéru nielen estetický šarm, ale aj praktickú funkčnosť. Frézované čelo nábytku je nielen krásne, ale taktiež vytvára zaujímavú štruktúru, ktorá dodáva nábytku charakter a jedinečnosť. Náš nábytok s frézovaným nábytkovým predným dielom je starostlivo vyrobený z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje odolnosť a dlhodobú spokojnosť s používaním.

nožičky

MDF

Doska

laminovaná doska 22 mm

predná časť

MDF potiahnutá fóliou 19 mm

Prevedenie

Rúčka

kov

Police

laminovaná doska

Systém zatvárania

tiché dovieranie

Výsuvy zásuviek

guličkové, plný výsuv

Výbava

Počet dvierok

3

Počet zásuviek

2

Počet poličiek

5

tyč na oblečenie

1

počet priehĺbní

7

Montáž

samostatná - vyžaduje sa

nábytok v balení

Ďalšie informácie
Nábytok dodávaný v baleniach vrátane návodu na montáž.

Balenie výrobku

Balenie číslo 1

Hmotnosť:

45 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

60 cm x 10 cm x 154 cm

Balenie číslo 2

Hmotnosť:

41 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

57 cm x 7 cm x 210 cm

Balenie číslo 3

Hmotnosť:

45,5 kg

Rozmery balenia (šír. x výš. x hĺb.):

57 cm x 8 cm x 184 cm

Hodnotenie zákazníkov

Recenzie zákazníkov na daný produkt

Skriňa Lille 02

0,00

star star star star star

0 recenzií


Overujeme, ktoré recenzie sú od zákazníkov, ktorí si daný produkt kúpili. Po overení sa zobrazia pozitívne aj negatívne recenzie
/skrina-lille-02-p-56164-1085-1085.html