Komody do pracovne

nájdených produktov: 804
   1    z    27   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

Categories List Categories List Categories List
NOVINKA
98cm     85cm     42cm    
222 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
104cm     83cm     39cm    
166 €
175 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
104cm     125cm     39cm    
194 €
204 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
154cm     83cm     39cm    
194 €
204 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
154cm     83cm     39cm    
225 €
237 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
Categories List
AKCIA
NOVINKA
Categories List
AKCIA
NOVINKA
106cm     80cm     38cm    
170 €
179 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
Categories List
AKCIA
NOVINKA
Categories List
AKCIA
NOVINKA
106cm     80cm     38cm    
171 €
180 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
140cm     84cm     40cm    
167 €
185 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
110cm     84cm     40cm    
144 €
160 €
Categories List
NOVINKA
132cm     93cm     38cm    
177 €
Categories List
NOVINKA
Categories List Categories List
NOVINKA
90cm     86cm     46cm    
228 €
Categories List
NOVINKA
90cm     86cm     46cm    
383 €
Categories List Categories List Categories List
NOVINKA
Categories List
AKCIA
NOVINKA
92cm     85cm     40cm    
146 €
154 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
120cm     85cm     40cm    
214 €
225 €
Categories List
AKCIA
NOVINKA
120cm     85cm     40cm    
227 €
239 €
Categories List
AKCIA
100cm     91cm     40cm    
177 €
197 €
Categories List
AKCIA
Categories List Categories List

   1    z    27   
výsledkov na stránku:
Aj keď sa komoda veľmi nespája s vnútrom kancelárie, aj tak sa veľmi často používa v takýchto miestnostiach vzhľadom k svojej jedinečnej funkčnosti. Populárne sú komody, ktoré svojou formou a štýlom pripomínajú kancelárske usporiadanie, a splývajú tak s interiérom. Preto sme sa postarali o to, že v našej ponuke sú len komoda, ktoré perfektne splnia Vaše očakávania a úplne sa vkomponujú do vybavenia kancelárskych priestorov. Naše výrobky sú veľmi kvalitné vďaka použitým materiálom použitým pri ich výrobe. Okrem toho sa vyznačujú jedinečným objemom, sú veľmi priestranné, čo umožňuje pohodlné usporiadanie a oddelenie všetkých kancelárskych potrieb, dokumentov a podobných potrebných predmetov.

Ponúkame komody rozmanitých tvarov, veľkostí, malé, ktoré si môžete rozšíriť vhodnými doplnkami - vysoké skrinky, či malé zásuvky vhodné pre jednoduché triedenie predmetov. Naše komody sú klasické, predstavujú štýlovú formu kancelárskeho nábytku, no máme tiež veľa moderných, inovačných a novodobých riešení, ktoré sú určené pre výnimočné interiéry kancelárií s jedinečnou atmosférou.
 
Napriek tomu, že komoda zjavne nie je spojená s kancelárskym interiérom, napriek tomu ju veľmi často nájdeme v takýchto priestoroch kvôli svojej výnimočnej funkčnosti. Komody sú veľmi obľúbené, vďaka svojmu tvaru a štýlu plne zodpovedajú usporiadaniu kancelárií a ladia s prijatým interiérom.

Preto sme sa tiaž snažili, aby aj v našej ponuke boli presne také komody, ktoré dokonale splnia vaše očakávania a budú zodpovedať interiéru kancelárskeho usporiadania. Vyrábame vysoko kvalitný nábytok s vynikajúcou trvanlivosťou, ktorú dosahujeme používaním vynikajúcich komponentov. Okrem toho sa vyznačujú výnimočnou kapacitou, vďaka ktorej umožňujú pohodlne organizovať a triediť všetky kancelárske potreby, dokumenty a podobné predmety používané vo vašej práci.

Kancelárske komody

Komoda so zásuvkami je natoľko multifunkčný a dostatočne univerzálny typ nábytku, že ju môžeme umiestniť do rôznych miestností. Jedným z takýchto priestorov je kancelária, kde je absolútne neoceniteľná. Či už zariaďujete kanceláriu pre jednu osobu v pohodlí vášho domova, alebo sa jedná o kancelárske priestory pre viacerých zamestnancov, komoda sa stane základným prvkom vybavenia, ktoré bude vysoko cenené pri každodennom používaní.

Ponúkame komody so zásuvkami rôznych konfigurácií, od nábytku s neveľkými rozmermi až po mimoriadne prešpekulované kúsky vybavené vysokými skrinkami a malými zásuvkami, ktoré uľahčujú segregáciu predmetov. Komody do kancelárie nášho autorstva sú klasické vo svojom štýle, rovnako ako modernejšie a inovatívne riešenia určené pre jedinečné a nezvyčajné kancelárske interiéry s jedinečným vzhľadom.

Kancelárska komoda - použitia

Komody do kancelárií sú nábytkom so špeciálnou funkčnosťou a praktickosťou, ktoré premenia obyčajný kancelársky priestor na dobre organizované a esteticky prepracované miesto. Komoda sa môže stať mimoriadne pohodlným kancelárskym nábytkom, pretože do jej zásuviek sa o. i. zmestia aj potrebné zložky s dokumentmi, výtlačky, zakladače a kancelárske doplnky.

Komoda nám môže slúžiť ako nábytok na uloženie predmetov každodennej potreby, alebo ako archív, do ktorého sa budú na určitý čas ukladať materiály.

Osobitným uľahčením bude označenie jednotlivých zásuviek, čo ešte viac uľahčí hľadanie potrebných dokumentov alebo príslušenstva, a tým ušetrí drahocenný čas bez toho, aby sme ho museli tráviť dlhým a frustrujúcim hľadaním. Komoda so zásuvkami uľahčí segregáciu uloženého príslušenstva alebo dokumentov, ako aj pravidelné udržiavanie poriadku, čo je často namáhavé aj pri použití zakladačov a organizérov.

Zaujímavým riešením sú tiež komody, ktoré sú okrem priestranných a praktických zásuviek vybavené aj skrinkami alebo úložnými priestormi s dvierkami, do ktorých môžeme uložiť aj väčšie predmety a udržiavať tak poriadok v interiéri.

Funkčné komody do kancelárie

Mali by sme si uvedomiť, že usporiadané a minimalistické pracoviská zefektívňujú zamestnancov a zlepšuje výsledky ich práce. Je to preto, lebo ich nič nerozptyľuje a nemusia strácať drahocenný čas hľadaním potrebných materiálov a predmetov.

Pri plánovaní usporiadania kancelárie a jej vybavenia konkrétnym kancelárskym nábytkom preto stojí za zváženie aj kúpa funkčnej komody so zásuvkami. Skladovanie predmetov a dokumentov v zásuvkách s plným výsuvom bude mimoriadne pohodlné a praktické, a umožní tiež ľahkú segregáciu a jednoduchý prístup.

Mimoriadne obľúbenými sú komody, ktoré svojou formou a štýlom plne zodpovedajú kancelárskemu zariadeniu a ladia s interiérom takýchto miestností. Preto sme sa postarali o to, aby naša ponuka obsahovala modely, ktoré dokonale splnia vaše očakávania a perfektne sa hodia ku každému kancelárskemu interiéru. Ponúkame veľmi kvalitný nábytok, ktorý tvoríme z tých najlepších surovín a materiálov.

Sme si vedomí skutočnosti, že kancelársky nábytok musí byť obzvlášť odolný vzhľadom na jeho typický úžitkový charakter a multifunkčnosť. Preto sa náš nábytok odlišuje od ostatných vysokou kvalitou a dôrazom na detail, pokiaľ ide o dizajn a spracovanie. Okrem toho sa náš nábytok vyznačuje veľkým úložným priestorom, ktorý využijete na pohodlné usporiadanie a segregáciu všetkých kancelárskych materiálov, dokumentov a podobných predmetov používaných v práci.

Komoda so zásuvkami

Priestranná komoda je kus nábytku, bez ktorého si nedokážeme predstaviť funkčne zariadenú kanceláriu. Uľahčuje skladovanie a prístup k drobným predmetom, kancelárskym materiálom či dokumentom. Ich funkčný charakter dopĺňa zaujímavý dizajn a nenápadná konštrukcia, vďaka ktorej sa kancelárske komody skvele hodia do každého typu kancelárskej miestnosti bez ohľadu na jej veľkosť či možnosti usporiadania.

V našom obchode s nábytkom ponúkame úžasné komody so zásuvkami rôznych konfigurácií, od nábytku s neveľkými rozmermi až po mimoriadne prešpekulované kúsky vybavené vysokými skrinkami a malými zásuvkami, ktoré uľahčujú segregáciu predmetov.

Naše komody sú klasické vo svojom štýle, rovnako ako modernejšie a inovatívne riešenia určené pre jedinečné a nezvyčajné kancelárske interiéry alebo pracovne s jedinečným vzhľadom.

Priestranné kancelárske komody

Komody do kancelárie sú nábytkom, ktorý je k dispozícii v rôznych dizajnových štýloch, vďaka čomu si každý môže úspešne vybrať ten najlepší kus nábytku z nášho sortimentu pre potreby akéhokoľvek usporiadania alebo štýlu interiéru. V našej ponuke nájdete okrem iného priestranné, masívne komody s dekoratívnym charakterom, ktoré sa stanú rafinovanou a pútavou ozdobou kancelárie alebo pracovne.

Okrem toho máme k dispozícii široký výber klasického kancelárskeho nábytku a komôd v tradičnej, klasickej podobe, ktoré vďaka univerzálnemu dizajnu dokonale zapadnú do každého interiéru, kde budú slúžiť jednoduchou štruktúrou a vysokou funkčnosťou.

Môžete si tiež vybrať z mimoriadne bohatej ponuky moderných komôd, ktoré okúzľujú svojou minimalistickou dekoratívnosťou a zvýrazňujú svoju praktickú formu. Azda najobľúbenejšími sú moderné biele komody do kancelárie, ktoré sú nadčasové a mimoriadne efektívne.

"Široký sortiment obchodu Skvelá komunikácia"
Slabiny: "Dlhšia dodacia lehota"
Ověřený zákazník, 2023-09-13
"Výborná komunikácia od mail cez telefonát až po doručenie kuriérom"
Ověřený zákazník, 2023-09-06
Ověřený zákazník, 2023-09-03
/komody-do-pracovne-c-1013.html