Nábytok do jedálne

nájdených produktov: 50
   1    z    2   
výsledkov na stránku:
zoradiť :
FILTRE

AKCIA
AKCIA
2421 €
2632 €
AKCIA
1665 €
1810 €
AKCIA
42cm     92cm     48cm    
88 €
42cm     92cm     48cm    
88 €
45cm     85-105cm     49cm    
105 €
47cm     84cm     43cm    
125 €

   1    z    2   
výsledkov na stránku:
Jedáleň je mimoriadne dôležitá miestnosť v každom dome. Je to miesto, kde sa členovia rodiny stretávajú pri každodennom jedle a pri rôznych príležitostiach, organizovaných večierkoch alebo tu slobodne trávia voľný čas.

Jedáleň by preto mala byť vybavená funkčným aj esteticky premysleným spôsobom. Potom bude jeho použitie pohodlné a usporiadanie bude nádherné. Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, je zvoliť si jedálenský nábytok, ktorý bude praktický, ale zároveň vás očarí atraktívnym dizajnom.

Jedálenská súprava - naša ponuka

Srdcom každej nábytkovej jedálenskej zostavy sú samozrejme stôl a súprava stoličiek. V našom obchode s nábytkom nájdete mimoriadne veľkú ponuku nábytku venovanú jedálenským interiérom, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, stabilnou a odolnou konštrukciou a prepracovaným dizajnom.

K dispozícii sú zostavy pozostávajúce iba zo stola a stoličiek, ako aj rozsiahle zostavy do jedálne, ktoré môžu obsahovať aj komody, vitríny, police, zrkadlá a ďalšie skrinky. Vďaka tomu si každý ľahko nájde set, ktorá splní jeho očakávania čo sa týka veľkosti, počtu prvkov a dizajnu. Naša ponuka zahŕňa jedálenské súpravy navrhnuté v súlade s rôznymi interiérovými štýlmi, aby si aj tí najnáročnejší ľudia našli vzory, ktoré budú zodpovedať ich estetickému vkusu.

Klasické jedálenské sety upútajú pozornosť svojou dekoratívnosťou a elegantným, nadčasovým dizajnom.

Zaujímavým dizajnovým riešením je tiež jedálenský nábytok navrhnutý v súlade s provensálskym, anglickým, škandinávskym alebo modernistickým štýlom. Veľký výber a prijateľné ceny, ako aj pozornosť venovaná detailom sú najväčšími determinantmi jedálenského nábytku, ktorý nájdete v ponuke Nábytok-Bogart.sk.

Jedálenské sety na Nábytok-Bogart.sk

Jedálne môžu byť zdobené rovnako efektívne a funkčne ako obývacia izba alebo salón. Pretože na vytvorenie ideálneho miesta pre rodinné stretnutia a s blízkymi nestačí jednoducho postaviť jedálenský stôl a niekoľko stoličiek.

V moderných jedálňach je často priestor aj pre priestranné komody, pútavé vitríny a dokonca aj nástenné police. Takto navrhnuté sady potešia nielen svojim dizajnom, ale hlavne skvelou funkčnosťou. Takmer vždy je však v jedálni najdôležitejší rozkladací stôl.

Počas každodenného používania jedálne prostredníctvom domovníkov, môže byť stôl v základnej podobe, vďaka čomu nezaberá príliš veľa miesta, a umožňuje tak pohodlnejší pohyb po miestnosti. V prípade pozvania hostí však stačí ľahko a rýchlo zväčšiť povrch jeho rozložením, čím získame pohodlné miesto pre ďalších ľudí.

Jedálenské sety dostupné v našom obchode sú veľmi praktické a pohodlné na používanie a ich dizajn je tak prepracovaný, aby nepreťažil usporiadanie interiéru. Zrkadlo, ktoré vizuálne zväčší priestor, môže tiež rozumným doplnkom do modernej jedálne.

Moderné jedálenské zostavy

Jedálenské programy môžu byť navrhnuté v rôznych štýloch, aby vyhovovali osobám s rôznymi potrebami a očakávaniami. Moderné jedálenské zostavy sa vyznačujú nielen vzhľadom odrážajúcim súčasné nábytkárske trendy, ale aj osobitnou funkčnosťou.

Moderná jedáleň zaujme dojmom priestrannosti a poriadku. Koherentný nábytok a doplnky vytvárajú efektnú kompozíciu. Jedálenský nábytok v modernom štýle má zvyčajne geometrické tvary a dekoratívnu formu.

Moderné jedálenské skrinky môžu byť vybavené LED osvetlením v ľubovoľnej farbe, vďaka čomu vystavené predmety získajú jedinečný výraz a celý interiér sa stane zaujímavejším. Zásuvky v jedálenských komodách s tichým zatváraním sa dajú sa úplne vysunúť, čo uľahčuje prístup k uloženému príslušenstvu.

Klasické jedálenské programy

Nábytok do jedálne zariadený v súlade s klasickým štýlom sa vyznačuje prirodzeným vzhľadom, masívnou formou a nadčasovým výrazom. Ich formy sú veľmi univerzálne, vďaka čomu vyzerajú dobre bez ohľadu na meniace sa trendy v dizajne nábytku. Klasické jedálenské zostavy potešia svojou dekoratívnou formou a detailmi. Zvyčajne sú vyrobené z dreva alebo potiahnuté prírodnou dyhou, vďaka čomu pôsobia mimoriadne štýlovo a originálne.

Klasický štýl sa perfektne hodí do reprezentatívneho interiéru jedálne, ktorý má očariť nielen členov domácnosti, ale najmä hostí. Zostava nábytku do jedálne poteší svojou triedou a štýlovým prejavom dekoratívnych povrchových úprav, prírodným vzhľadom povrchu a teplými farbami s nadčasovým charakterom.

Jedálenská zostava a funkčnosť

Nábytok do jedálne by mal nielen vyzerať skvele, ale mal by byť aj funkčný. Jeho použitie je zvyčajne úžitkové, takže musí spĺňať požiadavky na pohodlie a skladovanie. Pri výbere danej jedálenskej súpravy dbajte na praktický rozmer nábytku. Jedálenské sety by mali byť priestranné, ale zároveň by nemali dominovať v interiéry svojimi veľkými rozmermi. Mali by obsahovať dvierka a zásuvky, aby do nich bolo možné uložiť predmety rôznych veľkostí a tvarov.

Vitríny by mali mať efektne odkrytú zasklenú časť, ktorá spĺňa dekoratívnu a praktickú funkciu. Jedálenský stôl má byť pevný a stabilný a stoličky by mali byť vyberané tak, aby sme na nich mohli pohodlne sedieť po dlhú dobu.

"S tovarom sme spokojní, komoda je veľmi pekná aj dobre prevedenie"
Slabiny: "Napriek tovaru na sklade sme čakali 2 týždne na dodanie. Bolo by vhodne riešiť rozvoz viackrát týždenne, nie iba 2 dni v týždni"
Ověřený zákazník, 2023-03-19
Ověřený zákazník, 2023-03-14
"Rýchlosť dodania, kvalita"
Ověřený zákazník, 2023-03-14
/nabytok-do-jedalne-c-1100.html