Pohovky pre deti a mládež s úložným priestorom | nabytok-bogart.sk

Pohovky pre deti a mládež s úložným priestorom

Pohodlie a komfort sú veľmi dôležité prvky nielen pri odpočinku, ale sú tiež rozhodujúcimi faktormi, ktoré do značnej miery určujú zariadenie nábytku v spálni, v detskej izbe alebo v študentskej izbe. Správny výber nábytku a jeho správne zaradenie v miestnosti môže výrazne zlepšiť kvalitu spánku a ovplyvniť regeneráciu tela a organizmu. Z týchto dôvodov sú modely tohto nábytku vybrané s náležitou starostlivosťou. Staráme sa nielen o ich vizuálnu stránku, ale predovšetkým o pohodlie, kvalitu, odolnosť a výdrž.

Naše pohovky pre deti sú skvelou kombináciou pohodlia, komfortu, dizajnu a funkčnosti. V zloženej forme nezaberajú veľa miesta, no zároveň po rozložení poskytujú veľkú a pohodlnú spaciu plochu. Sú navrhnuté v rôznych tvaroch a štýloch a tak dobre ladia s akýmkoľvek typom usporiadania. Ponúkame pohovky pre deti, obývacích izieb a spoločenských miestností. Prezentované modely sú v rôznych farebných odtieňoch, alebo na požiadanie potiahnuté akoukoľvek poťahovou látkou. Naše výrobky sa vyznačujú presnosťou a jedinečnosťou, sú zárukou najvyššieho komfortu, odolnosti a trvanlivosti. Rozkladacie pohovky, detské pohovky s úložným priestorom, detské pohovky na spanie – sme si istí, že každý nájde ten vysnívaný nábytok, ktorý by mal zodpovedať Vášmu osobnému štýlu. 

Pohovky so spacou plochou

 
Pohodlie a komfort sú veľmi dôležité nielen počas odpočinku, ale sú aj rozhodujúcimi faktormi, ktoré do značnej miery určujú zariadenie nábytku či už v  spálni, v detskej izbe alebo v študentskej izbe. Správny výber nábytku a jeho správne zaradenie v miestnosti môže výrazne zlepšiť kvalitu spánku a ovplyvniť regeneráciu tela a organizmu. Z týchto dôvodov sú modely tohto nábytku vybrané s náležitou starostlivosťou. Staráme sa nielen o ich vizuálnu stránku, ale predovšetkým o pohodlie, kvalitu, odolnosť a výdrž.

Naše detské pohovky sú skvelou kombináciou pohodlia, komfortu, dizajnu a funkčnosti. V zloženej forme nezaberajú veľa miesta, no zároveň po rozložení poskytujú veľkú a pohodlnú spaciu plochu. Sú navrhnuté v rôznych tvaroch a štýloch a tak dobre ladia s akýmkoľvek typom usporiadania. Ponúkame rozkladacie pohovky do detských izieb, obývacích izieb a spoločenských miestností. Odporúčame Vám aj praktické detské pohovky s úložným priestorom, ktoré skvele padnú do každej miestnosti. Navyše vyriešia problém s nedostatkom úložného priestoru, s ktorým sa potýka takmer každá, nielen detská izba. 

Prezentované modely sú v rôznych farebných odtieňoch, alebo na požiadanie potiahnuté akoukoľvek poťahovou látkou. Naše výrobky sa vyznačujú starostlivým spracovaním a jedinečnosťou, sú zárukou najvyššieho komfortu, odolnosti a trvanlivosti. 

Pohovky jednoosobové

Jednoosobové detské pohovky na spanie je špecifická podkategória produktov, ktorá je neustále veľmi obľúbená medzi zákazníkmi. Najpopulárnejšie sú jednoosobové rozkladacie pohovky, ktoré budú perfektným riešením najmä pre menšie miestnosti alebo aj izby pre mládež, či deti. Tento jednoduchý a pritom veľmi funkčný a očarujúci nábytok už dlhé roky je súčasťou zariadenia mnohých interiérov dokonale plniac svoju úlohu. Pohovky pre deti dostupné v našom obchode môžete jednoducho prispôsobiť individuálnym potrebám a vkusu, vyberajúc ľubovoľný druh poťahovej látky. Takúto možnosť poskytuje Vám konfigurátor produktu dostupný pri každom výrobku v našom internetovom obchode. Navyše v mnohých prípadoch môžeme kombinovať rôzne materiály, čo nám dáva ešte viac možností prevedenia, a vytvorenia návrhu v jedinečnom štýle. Vďaka tomu sa aj obyčajná pohovka môže stať skutočnou dekoráciou Vášho interiéru.

Pohovky dvojosobové

Ďalšou veľmi obľúbenou skupinou tohto druhu sedacieho nábytku sú pohovky pre deti určené pre dve osoby. Tento typ nábytku Vám poskytuje väčšiu spaciu plochu v podobe rozkladacej pohovky, za atraktívnu nízku cenu. Množstvo výhod tohto druhu nábytku ovplyvňuje jeho popularitu, a tým aj neustály záujem zákazníkov o dvojosobové pohovky pre deti. V našom obchode Nábytok-Bogart.sk sa snažíme spĺňať očakávania všetkých našich zákazníkov - preto sme vytvorili naozaj širokú škálu jedno- a dvojosobových detských pohoviek na spanie v rôznych variantoch a cenách. Rozkladacie pohovky pre dve osoby, takisto môžu byť prispôsobené Vašim preferenciám vďaka množstvu poťahových látok, z ktorých si môžete vybrať tu najvhodnejšiu. V poslednom čase, veľmi častým výberom sa stali ľahko čistiteľné materiály, ktoré výrazne uľahčia intenzívne používanie Vášho čalúneného nábytku. Okrem toho dvojosobové detské pohovky na spanie, ktoré sú k dispozícii v našom obchode, sa vyznačujú jedinečným spracovaním, ktoré garantujú len dôveryhodní subdodávatelia.

Lacné pohovky

Vďaka vysokému stupňu špecializácie na čalúnený nábytok, ktorý sme dosiahli a aj napriek silnej konkurencii na trhu, sa nám podarilo dosiahnuť optimálne ceny našich výrobkov. A tak Vám môžeme poskytnúť naozaj bohatú ponuku lacnejších pohoviek pre deti, dostupných v našom internetovom obchode Nábytok-Bogart.sk.
Ak si chcete vybrať štýlovú pohovku pre výbavu Vašej domácnosti, vôbec nemusíte vyhadzovať veľa peňazí. Široká škála možností konfigurácie vám umožňuje vybrať si pohovku, ktorá určite nezaťaží Váš rodinný rozpočet. Ponúkame širokú škálu materiálov bez dodatočných príplatkov, takže si môžete ľubovoľne skomponovať lacnú a pritom stále mimoriadne štýlovú pohovku pre deti. 

Pozývame Vás, aby ste sa oboznámili s podkategóriou detské pohovky v kategórii čalúnený nábytok.
 
 
 Ďalšie kategórie:

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 40