Detské pohovky - Rozkladacie jednolôžkové pohovky | nabytok-bogart.sk

Detské pohovky - Rozkladacie jednolôžkové pohovky

Detské pohovky - Rozkladacie jednolôžkové pohovky

Pohodlie a komfort sú veľmi dôležité prvky nielen pri odpočinku, ktorý do značnej miery ovplyvňuje usporiadanie nábytku v detskej alebo študentskej izbe. Správny výber nábytku a jeho správne usporiadanie v miestnosti môže výrazne zlepšiť kvalitu spánku, ktorý naši najmladší potrebujú najviac - ovplyvňujú tak regeneráciu mladého organizmu. Z týchto dôvodov sú modely tohto nábytku vybrané s náležitú starostlivosť. Staráme sa nielen o ich vizuálnu stránku, ale predovšetkým o pohodlie, kvalitu, prevedenie a výdrž.

Naše detské rozkladacie pohovky sú skvelou kombináciou pohodlia, komfortu, dizajnu a funkčnosti. V zloženom stave, nezaberajú veľa miesta, ale zároveň po rozložení poskytujú veľkú a pohodlnú spaciu plochu. Sú navrhnuté v rôznych tvaroch a štýloch, a tak dobre ladia s akýmkoľvek typom interiéru. Prezentované modely sú v rôznych farebných odtieňoch, alebo na požiadanie potiahnuté akoukoľvek poťahovou látkou. Naše výrobky sa vyznačujú presnosťou a jedinečnosťou, sú zárukou najvyššieho komfortu a trvanlivosti.

Detské rozkladacie pohovky, pohovky na každodenné spanie, pohovky pre deti, rozkladacie pohovky do detskej izby, pohovky s úložným priestorom, pohodlná detská pohovka - sme si istí, že každý nájde ten vysnívaný nábytok, ktorý by mal zodpovedať Vášmu osobnému štýlu. 

Pohovky pre deti 

Pohodlie a komfort sú veľmi dôležité nielen počas odpočinku, ale sú aj rozhodujúcimi faktormi, ktoré do značnej miery určujú zariadenie nábytku či už v spálni, v detskej izbe alebo v študentskej izbe. Výber nábytku a jeho správne zaradenie v miestnosti môže výrazne zlepšiť kvalitu spánku a ovplyvniť regeneráciu tela a organizmu. Z týchto dôvodov sú pohovky pre deti vybrané s náležitou starostlivosťou. Staráme sa nielen o ich vizuálnu stránku, ale predovšetkým o pohodlie, kvalitu, odolnosť a výdrž.

Naše detské pohovky sú skvelou kombináciou pohodlia, komfortu, dizajnu a funkčnosti. V zloženej forme nezaberajú veľa miesta, no zároveň po rozložení poskytujú veľkú a pohodlnú spaciu plochu. Sú navrhnuté v rôznych tvaroch a štýloch a tak dobre ladia s akýmkoľvek typom usporiadania. Ponúkame rozkladacie pohovky do detských izieb, obývacích izieb a spoločenských miestností. Odporúčame Vám aj praktické detské pohovky s úložným priestorom, ktoré skvele padnú do každej miestnosti. Navyše vyriešia problém s nedostatkom úložného priestoru, s ktorým sa potyká takmer každá, nielen detská izba. 

Detské rozkladacie pohovky na každodenné spanie, rozkladacie pohovky do detskej izby, pohovky s úložným priestorom, sme si isti, že každý si u nás vyberie ten najlepší nábytok. Prezentované modely sú dostupné v rôznych farebných odtieňoch, alebo na požiadanie potiahnuté akoukoľvek poťahovou látkou. Naše výrobky sa vyznačujú starostlivým spracovaním a jedinečnosťou, sú zárukou najvyššieho komfortu, odolnosti a trvanlivosti. Do detských izieb a študentských izieb Vám ponúkame pohodlné a funkčné pohovky ktoré Vám ušetria veľa priestoru, okrem toho Vám pomôžu značne zvýšiť počet miest na sedenie a oživiť interiér živými farbami.

Ponúkame tiež veľa jedinečných modelov, ktoré sú určené len pre detské izby pre dievčatá, alebo detské izby pre chlapcov. Detské izby pre dievčatá sa vyznačujú predovšetkým svojou farebnosťou a charakteristikou nábytku, ktorý je zameraný na potreby dievčat. Ak zariadite svojej Vašej malej princeznej izbičku v motíve jej obľúbené rozprávky, určite bude veľmi rada. Vo všeobecnosti v obchodoch s nábytkom detské izby pre chlapcov nemajú takú širokú ponuku nábytku ako detské izby pre dievčatá. V našom internetovom obchode nájdete rôznorodé modely do detských izieb pre chlapcov, a tak si každý bez problémov vyberie niečo pre seba. Detské izby pre chlapcov sa od detskej izby pre dievčatá líšia predovšetkým farebnosťou a motívmi. Detské izby pre chlapcov mávajú napríklad veľmi atraktívne postele v podobe auta alebo rakety. Tak zariadenú izbu si Vaše deti určite zamilujú! Detský nábytok v detskej izbe pre dievčatá je prevažne v bielej farbe. Nábytok je často v kombinácii s ružovou alebo fialovou farbou, čo dodáva nábytku pre dievčatá romantický vzhľad. Ale vďaka našej bohatej ponuke nábytku do detskej izby môžete zariadiť tuto miestnosť v akejkoľvek farbe.

Deti rastú a čo sa im páči dnes, nemusí platiť za rok. Aby pre vás zariadenie detskej izby nebolo finančne náročné, ale napriek tomu ste splnili želania Vašich deti, zamerajte sa hlavne na farby stien a obstaranie dekorácií. To môžete kedykoľvek zmeniť, bez toho aby ste museli kupovať nový nábytok. S nami detské izba môžu byť zariadené presne podľa Vašich potrieb. Detský nábytok je obohatený o krásne pestrofarebné vzory, ktoré oživia interiér a dodajú potrebnú energiu a život, ktorú si vyžadujú detské izby či študentská izba. S maximálnou starostlivosťou sa staráme o pohodlie, bezpečie a spokojnosť našich zákazníkov a preto sú naše produkty vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a technológií na základe najnovších trendov. Vhodné zvolený detský nábytok alebo nábytok do študentskej izby je základom zariadenia interiéru, vďaka ktorému Vaši najmladší získajú pohodlné miesto na učenie, ale aj relaxáciu, či zábavu.

Pohovka pre deti - prečo sa oplatí 

Detské izby zvyčajne nie sú príliš veľké, preto je veľmi dôležité ušetriť čo najviac miesta. Mladí ľudia potrebujú veľa miesta na uskladnenie všetkých najdôležitejších predmetov – cenných pokladov, pamiatok, aj školských položiek, musia mať pohodlné miesto vyhradené na ich uloženie. 

Aby sa deti cítili v izbe , musí z nej totiž vyžarovať určitá usporiadanosť a harmónia. Od tohto či je v miestnosti poriadok veľmi závisí ich pocit pokoja a bezpečia. V praxi to znamená, že izba by nemalá pôsobiť preplnené, ako aj to že každá vec v nej musí mať svoje miesto a dieťa presne vie, kde čo nájde. Rozkladacie pohovky pre deti, budú perfektným riešením najmä pre menšie miestnosti, malé detské izby, či garsónky. Pohovky na každodenné spanie vďaka efektnej forme a vzhľadu zdobia interiér a vďaka rozkladacej funkcii Vám počas dňa zabezpečí pohodlné sedenie, zatiaľ čo večer ju ľahko rozložíte na pohodlnú posteľ.

Tento jednoduchý a pritom veľmi funkčný a očarujúci nábytok už dlhé roky je súčasťou zariadenia mnohých interiérov a dokonale plní svoju úlohu. Pohovky pre deti dostupné v našom obchode môžete jednoducho prispôsobiť individuálnym potrebám a vkusu, vyberajúc ľubovoľný druh poťahovej látky. Takúto možnosť poskytuje Vám konfigurátor produktu dostupný pri každom výrobku v našom internetovom obchode. Navyše v mnohých prípadoch môžeme kombinovať rôzne materiály, čo nám dáva ešte viac možností prevedenia, a vytvorenia návrhu v jedinečnom štýle. Vďaka tomu sa aj obyčajná pohovka môže stať skutočnou dekoráciou Vášho interiéru.

Výhody detských pohoviek v kocke: 

  • pohodlie – pohovky pre deti sú veľmi pohodlný nábytok, ktorý zabezpečí Vašim deťom zdravý a pokojný spánok
  • trvanlivosť - naše rozkladacie pohovky do detskej izby sú vyrobené z pevných materiálov, odolných a vhodných pre každodenné používanie
  • praktickosť - vďaka svojim rozmerom a rozkladacej funkcii pohovky pre deti nezaberajú veľa miesta a budú perfektným riešením aj pre neveľké miestnosti

Pripravili sme pre Vás bohatú ponuku pohoviek pre deti, ktoré sú skvelou kombináciou pohodlia, komfortu, dizajnu a funkčnosti. V zloženej forme nezaberajú veľa miesta, no zároveň po rozložení poskytujú veľkú a pohodlnú spaciu plochu. Sú navrhnuté v rôznych tvaroch a štýloch a tak dobre ladia s akýmkoľvek typom usporiadania. Odporúčame Vám aj praktické detské pohovky s úložným priestorom, ktoré skvele padnú do každej miestnosti. Navyše vyriešia problém s nedostatkom úložného priestoru, s ktorým sa potyká takmer každá, nielen detská izba. 

Dizajn nášho nábytku bol navrhnutý predovšetkým s ohľadom na bezpečnosť najmladšieho zákazníka, takže nábytok nemá žiadne vyčnievajúce ostré prvky, alebo skrutky, ktoré by mohli akýmkoľvek spôsobom ohroziť bezpečnosť Vášho dieťaťa. Naše pohovky sú ergonomické a bezpečné pre mladších používateľov a ich hlavnou úlohou je zabezpečiť Vašim deťom zdravý a pokojný spánok. 

Prezentované modely sú v rôznych farebných odtieňoch, alebo na požiadanie potiahnuté akoukoľvek poťahovou látkou. Naše výrobky sa vyznačujú starostlivým spracovaním a jedinečnosťou, sú zárukou najvyššieho komfortu, odolnosti a trvanlivosti. Detské rozkladacie pohovky na každodenné spanie, rozkladacie pohovky do detskej izby, pohovky s úložným priestorom, sme si isti, že každý si u nás vyberie ten najlepší nábytok.

 

Funkčná rozkladacia pohovka

Pohovky pre deti a mládež sa vyznačujú multifunkčným charakterom. Nami ponúkane pohovky sú vhodné predovšetkým do menších detských izieb, v ktorých zároveň potrebujete zmestiť všetko potrebné pre Vaše dieťa. Multifunkčné pohovky ponúkajú všetko, čo dieťa do svojej detskej izbičky potrebuje! Naše detské rozkladacie pohovky sú skvelou kombináciou pohodlia, komfortu, dizajnu a funkčnosti. V zloženom stave, nezaberajú veľa miesta, ale zároveň po rozložení poskytujú veľkú a pohodlnú spaciu plochu. 

Detskú pohovku môžete využiť mnohými spôsobmi: počas dňa pôsobí ako pohodlné miesto na odpočinok, zatiaľ čo v noci slúži ako pohodlná posteľ. Okrem toho umožňuje praktické skladovanie posteľnej bielizne v praktickom úložnom priestore umiestnenom pod spacím povrchom.
Tento unikátny nábytok je ideálny nielen pre malé interiéry, v ktorých chceme ušetriť čo najviac voľného priestoru, ale aj pre interiéry, ktoré chceme urobiť viac praktickými a pohodlnými.

Naše detské pohovky sú k dispozícii v dvoch variantoch. Rozoznávame skladacie sedacie súpravy pre deti, ktoré po rozložení poskytujú väčšiu plochu na spanie, ako aj rozkladacie pohovky, ktoré majú spací a sedací povrch rovnakej veľkosti ako kontajner na posteľnú bielizeň umiestnený pod ním. Výber konkrétneho variantu samozrejme závisí od podmienok interiéru, ako aj individuálnych potrieb užívateľov. Úložný priestor na posteľnú bielizeň bude určite neoceniteľný. Umožní Vám skryť posteľnú bielizeň alebo iné predmety, detské hračky, oblečenie, čo zaručene Vám pomôže udržať poriadok v miestnosti.

Správne zvolený nábytok bude zabezpečením komfortu a pohodlného sedenia Vášho dieťaťa, čo je veľmi dôležité nie len pre zdravý vývoj, ale hlavne pre spokojnosť detí. V našej ponuke nájdete široký sortiment detských pohoviek. Prezentované modely sú v rôznych farebných odtieňoch, alebo na požiadanie potiahnuté akoukoľvek poťahovou látkou. Naše výrobky sa vyznačujú starostlivým spracovaním a jedinečnosťou, sú zárukou najvyššieho komfortu, odolnosti a trvanlivosti. Detské rozkladacie pohovky na každodenné spanie, rozkladacie pohovky do detskej izby, pohovky s úložným priestorom, sme si isti, že každý si u nás vyberie ten najlepší nábytok. Garantujeme Vám úsmev na tvári Vašich ratolesti. 

 

Pohovky pre deti a mládež 

V našom internetovom obchode Nábytok-Bogart.sk, ponúkame široký sortiment nábytku, ktorý je určený pre najmladších zákazníkov, ako aj mladých ľudí. K Vašej dispozícii sú aj atraktívne univerzálne modely, ktoré rastú spolu s dieťaťom a pritom perfektne ladia s detským interiérom navrhnutom v takmer každom štýle, a ich dizajn je nadčasový. Ak neradí prerábate a meníte vybavenie domácnosti, mali by ste venovať tejto zaujímavej voľbe osobitnú pozornosť, pretože tento univerzálny model umožní Vám a Vášmu dieťaťu používať len jeden kus nábytku dlhší čas bez toho, aby ste ho museli meniť kvôli rastu dieťaťa.

Detské pohovky sú neveľký nábytok, ktorý je k dispozícii vo výnimočne atraktívnych, veselých vzoroch a farbách. Všetky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali predovšetkým potrebám a očakávania najmladších užívateľov. Komponenty, z ktorých boli vyrobené, sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vďaka ktorej bude náš nábytok slúžiť roky bez straty komfortu používania a  vzhľadu.

Ponúkame tiež veľa jedinečných modelov, ktoré sú určené len pre detské izby pre dievčatá, alebo detské izby pre chlapcov. Určite nájdete u nás ideálny návrh pre Vaše dieťa. Praktická rozkladacia pohovka bude ideálnym riešením pre študentskú izbu. Vďaka sklápacej konštrukcii dieťa môže používať väčšiu plochu na spanie a získať tak ešte väčší komfort. Zatiaľ čo počas dňa získava pohodlný, relaxačný nábytok kde môže v pokoji oddychovať, čítať knihy, počúvať hudbu, ale aj ktorý zabezpečí dodatočné miesto na sedenie pre hosti, čítať obľúbenú knihu alebo komiks a relaxovať pri zvukoch hudby.

Naše pohovky pre mládež boli premyslené a navrhnuté tak, aby vyhovovali vkusu a očakávaniam dnešných tínedžerov. Módne tvary, univerzálne farby a zaujímavý dizajn sú skvelou kombináciou, ktorú si Vaši tínedžeri obľúbia. Detské a študentské pohovky sú funkčným riešením, ktoré Vám umožní pohodlne používanie cez deň ako aj v noci, a pritom zabezpečí atraktívny vzhľad aranžacie. Naše detské rozkladacie pohovky sú skvelou kombináciou pohodlia, komfortu, dizajnu a funkčnosti. V zloženom stave, nezaberajú veľa miesta, ale zároveň po rozložení poskytujú veľkú a pohodlnú spaciu plochu. Sú navrhnuté v rôznych tvaroch a štýloch, a tak dobre ladia s akýmkoľvek typom interiéru. Prezentované modely sú v rôznych farebných odtieňoch, alebo na požiadanie potiahnuté akoukoľvek poťahovou látkou. Naše výrobky sa vyznačujú presnosťou a jedinečnosťou, sú zárukou najvyššieho komfortu a trvanlivosti.

Detské rozkladacie pohovky, pohovky na každodenné spanie, pohovky pre deti, rozkladacie pohovky do detskej izby, pohovky s úložným priestorom, pohodlná detská pohovka - sme si istí, že každý nájde ten vysnívaný nábytok, ktorý by mal zodpovedať Vášmu osobnému štýlu.  

Ďalšie kategórie:


 

Čítaj ďalej >

Upresni výsledky

Cena    od:    do:    
šírka Určite hodnotu
výška Určite hodnotu
hĺbka Určite hodnotu
nájdených produktov: 16