Nábytkárske trhy 2020 z pohľadu Bogart Group

Nábytkarské veľtrhy v Poľsku 2020 sú každoročným podujatím, ktoré je mimoriadne dôležité pre nábytkársky priemysel u nás a v zahraničí. Sú tu prezentované nové kolekcie nábytku od svetových výrobcov a debutových spoločností. Aj tento rok sa na tejto akcii zúčastnili zástupcovia značky Bogart Group, aby sa mohli inšpirovať, obdivovať nábytkárske novinky, ktoré budú prevládať v nadchádzajúcich sezónach, a aby ich mohli zaradiť do sortimentu internetového obchodu. Pripravili sme krátke zhrnutie z veľtrhov a prezentujeme nábytok, ktorý nás najviac oslovil.

Nábytkárske veľtrhy Poznaň 2020

Každý rok sa v Poznani konajú veľtrhy s nábytkom, ktoré sú plné dokonalého dizajnu, početných inšpirácií a návrhov nového nábytku, ktorý sa objaví v ponuke obchodov s nábytkom v nadchádzajúcich sezónach. Tohtoročný veľtrh nábytku prilákal rekordný počet návštevníkov až zo 69 krajín. Tak ako každý rok, pavilóny MTP boli naplnené mimoriadne atraktívnymi prezentáciami nábytku a dekoráciami, ktoré zapadajú nielen do súčasných trendov v dizajne, ale dokonca ich určujú aj v nasledujúcich sezónach. V priebehu troch dní predložili kľúčoví výrobcovia nábytku z celého Poľska i mimo neho návrhy nábytku a dekorácií. Na tohotročných veľtrhoch nás čakali nielen veľké inšpirácie a trendy nábytku, ale najmä jedinečný estetický zážitok.

 

kanapa z wysuwanym siedziskiem 


Tiga Bigsofa značky Wersal s elektricky nastaviteľným sedadlom

Dizajnový nábytok určený na chvíle plné pohody, ktorý je reakciou na moderné trendy v interiéri a svojím spôsobom ich formuje. Masívna pohovka v odtieni classic blue (farba roku 2020 podľa Pantone) zabezpečí maximálne pohodlie pri používaní. Jej estetické vlastnosti sú obohatené o funkčné a praktické hodnoty, pretože má dve elektricky nastaviteľné sedadlá, ktoré fungujú nezávisle od seba.

 

 targi meble polska

 

Kreslo z podnožkou Hawk od firmy Wersal

Kreslo Hawk je nábytok, ktorý sa vám určite zapáči. Je spojením módneho škandinávskeho štýlu a novodobého dizajnu. Vysoké, predĺžené operadlo pohodlne obkolesuje osobu, ktorá sedí v kresle a vytvára dojem intimity. Kreslo má tiež praktickú opierku na nohy, na ktorú si môžete vyložiť nohy a pohodlne oddychovať.

 

 meble do sypialni


Novinky od Helvetie

Značka Helvetia predstavila počas veľtrhov pôsobivú expozíciu plnú jedinečných nábytkárskych noviniek. Krásne, rafinované kolekcie nábytku určené do obývacích izieb a spální sú tiež veľmi funkčné. Veľkému záumu sa tešil nábytok do spálne s LED osvetlením, ako aj štylizovaný nábytok do obývacej izby v odtieni fľaškovej zelene. V našom obchode je navyše k dispozícii náš kúzelný konfigurátor Moore, v ktorom si môžete v niekoľkých krokoch navrhnúť a objednať dokonalú skriňu s posuvnými dverami od výrobcu Helvetia.


"Vyborna komunikácia Možnosť prispôsobenia si dátumu dovozu"
Ověřený zákazník, 2021-09-23
"rýchle dodanie kvalitné prevedenie"
Ověřený zákazník, 2021-09-22
"Rýchle dodanie Milý prístup dopravcu"
Ověřený zákazník, 2021-09-22
/index.php?site=news&id=591