Nové kolekcie ľahko čistiacich materiálov!


V našej ponuke nájdete teraz ešte viacej kolekcií ľahko čistiacich materiálov! Tento typ materiálov je stále viac a viac populárny medzi našimi zákazníkmi, a preto sme sa rozhodli obohatiť našu ponuku.


1. Aspen – hydrofóbny materiál (nevpíja kvapaliny)

Veľmi kvalitná tkanina, ktorá neabsorbuje rozliate tekutiny. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti oderu - až 40 000 cyklov podľa testu Martindale. Tento materiál je veľmi príjemný na dotyk, má tlmenú škálu farieb, ktorá je obohatená tromi výraznejšími farbami: malina, mäta a horčicovo žltá.


2. Novel – hydrofóbny materiál (nevpíja kvapaliny)

Kolekcia Novel je látkou, ktorá nám poukazuje aktuálne trendy, no zároveň delikátne prezentuje ich netradičnú formu. Tkanina inšpirovaná prírodnou vlnou spôsobuje, že nábytok z tohto materiálu pridáva na efekte a elegancii. Materiál bol vyrobený pomocou špeciálnej laserovej technológie, ktorá zaručuje neuveriteľnú trvanlivosť jeho štruktúry. Tkanina je certifikovaná v súlade s európskym nariadením REACH, ktorý zaručuje ochranu ľudského zdravia a životného prostredia. 45 000 cyklov oteru zabezpečuje jeho dlhodobé používanie.


3. Sofia - ľahko-čistiaci materiál

Ženilová tkanina sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti oderu a svetlu. Vysoký ukazovateľ až 100 000 cyklov oderu, špeciálna vrstva easy life zabraňujúca absorbácii tekutín a certifikát OEKO-TEX, ktorý je zárukou, že materiál neobsahuje chemické látky, sú len niektorými z výhod tejto tkaniny. Treba tiež zdôrazniť, že tkanina Sofia získala ocenenie Diamant nábytkárskeho priemyslu v prémiovej kategórii: zóna komfortu - základom pohodlia počas 10. ročníka "Diamant nábytku 2016".


4- Focus – ľahko-čistiaci materiál


Veľmi príjemná tkanina na dotyk s charakteristickou štruktúrou, pripomínajúcou už dobre známu pre Vás tkaninu Penta. Tkanina je certifikovaná v súlade s európskym nariadením REACH, ktorý zaručuje ochranu ľudského zdravia a životného prostredia. 50 000 cyklov oteru je ukazovateľ, ktorý stavia tento materiál vysoko v čele najlepších tkanín z našej ponuky.


Tu sa dozviete ako správne používať spomínané materiály!


 Detailnejšiu charakteristiku vybraných kolekcií si pozriete kliknutím na miniatúry (momentálne sú dostupné len v poľskom jazyku, v prípade potreby informácií o konkrétnych látkach nás informujte prosím):


          


  Neváhajte a využite našu službu objednania bezplatných vzoriek materiálov!


Pozrite sa na video, ktoré prezentuje ľahko-čistiace materiály!

Slabiny: "4 sroby k suplikom mi nepasovali a doteraz ich nemam lebo som ich nezohnala."
Ověřený zákazník, 2021-06-11
"Výborná komunikácia"
Slabiny: "Skrinka stojaca bola dodaná mierne poškodená počas dopravy ale reklamácia bola vyriešená k našej spokojnosti. Dodacie lehoty sú pomerne dlhé."
Ověřený zákazník, 2021-06-11
"Spokojná, dobrá komunikácia, rýchle dodanie, šofér ochotný pomôcť"
Ověřený zákazník, 2021-06-08
/index.php?site=news&id=25