TEST STIERATEĽNOSTI MARTIDALE

Test stierateľnosti Martindale - presvedč sa o vysokej kvalite materiálov.

 

 

Test stierateľnosti Martindale je v podstate skúškou odolnosti materiálu proti oderu či stieraniu. Jeho výsledok ukazuje, ako je materiál schopný odolávať intenzívnemu treniu pred tým, než bude zodretý a zničený. Preto by ste mali pri výbere čalúneného nábytku venovať pozornosť týmto výsledkom skúšky, aby ste spoznali jeho kvalitu a trvanlivosť pre každodenné použitie. Princíp je jednoduchý - čím vyššie je číslo, tým viac je odolný materiál!

Často pri nákupe čalúneného nábytku dbáme hlavne na estetiku, kvalitu prevedenia a materiály, z ktorých je nábytok vyrobený. Tu treba pamätať o ďalšom veľmi dôležitom faktore - teste Martindale. Vďaka nemu vieme, že máme kvalitný čalúnený nábytok.

Odporúčame Vám, aby ste zamerali svoju pozornosť na ľahkočistiacich materiáloch Magic Home Fargotex, ktorých predstaviteľku pozná snáď každý, je to pani Malgorzata Rozenek.

 

           

 

To sú presne tie látky, ktoré majú najvyššiu odolnosť proti oteru. Nájdete ich v našom obchode pri väčšine čalúnených výrobkov. Použitie týchto materiálov na zvolenom modeli zaisťuje dlhú životnosť a krásny vzhľad nábytku po dlhú dobu.

                                      

Ľahkočistiace materiály Magic Home firmy Fargotex sú založené na najnovších technológiách vo výrobe čalúnenia a poťahov. Vďaka využitiu vrstvy Easy Clean či Easy Life sa táto skupina vyznačuje veľmi jednoduchým a účinným spôsobom čistenia. Vzhľadom k tejto výhode je nábytok viac odolný voči škvrnám, udržiavajúc čistotu po veľmi dlhú dobu. Od tejto chvíle nebudete musieť kontrolovať svoje deti. Budete sa cítiť pohodlne vo svojom vlastnom dome bez strachu o hrozné škvrny na čalúnení. Priam magické zmiznutie škvrny poukazuje na vynikajúcu kvalitu predložených materiálov, ktoré ponúkame so starostlivosťou o komfort všetkých zákazníkov!


Aby sme Vám uľahčili výber poťahovej látky, tak si prosím pozrite video ukazujúce výhody ľahkočistiacich materiálov Magic Home Fargotex. Dúfame, že to rozptýli všetky Vaše pochybnosti!

 

                                                

 

Ľahkočistiace tkaniny Magic Home Fargotex predstavuje ľahkú starostlivosť a čistotu dlhý čas - Vyskúšaj ich na svojom novom nábytku!

 


Slabiny: "4 sroby k suplikom mi nepasovali a doteraz ich nemam lebo som ich nezohnala."
Ověřený zákazník, 2021-06-11
"Výborná komunikácia"
Slabiny: "Skrinka stojaca bola dodaná mierne poškodená počas dopravy ale reklamácia bola vyriešená k našej spokojnosti. Dodacie lehoty sú pomerne dlhé."
Ověřený zákazník, 2021-06-11
"Spokojná, dobrá komunikácia, rýchle dodanie, šofér ochotný pomôcť"
Ověřený zákazník, 2021-06-08
/index.php?site=news&id=75