Vonkajšia kuchyňa môže byť skvelou príležitosťou

Aj v prípade vonkajšej kuchyne platí, že nič nie je zadarmo. Ak máme veľa možností na výber, potom nášmu luxusnému zámeru nestojí nič v ceste. V prípade letnej kuchyne postavené na mieru si môžeme dopriať skutočne moderné zariadenie.

Komplet do jedálne Tanvir II


Do vonkajšej kuchyne sa vyplatí investovať nielen z dôvodov príjemného varenia, ale tiež kvôli tomu, že rozšírime na záhrade priestor pre posedenie a prípadnú relaxáciu. Veď kde inde sa tak dobre rozpráva než v kuchyni u jedálneho stola!

Kam s ňou

Záhradnú kuchyňu umiestňujeme čo najbližšie k domu. Máme tak možnosť si kedykoľvek odskočiť pre suroviny a pomôcky na varenie, odpadá starosť kupovať si všetko dvakrát. Jednu stenu kuchyne ideálne tvorí už stojaca stavba, stena domu alebo garáže. Otvorená časť kuchyne potom smeruje dovnútra nášho pozemku.

Kuchyňa svedčí závetrí, a to kvôli dymu, ktorý môže vadiť nám alebo susedom. Vonkajšia kuchyňa by tiež mala byť chránená pred priamym slnkom a dažďom. Čiastočne ju je možné ukryť pod strechu terasy alebo v altánu, nikdy ale nie v blízkosti horľavých materiálov.

Vonkajšia kuchyňa staviame výhradne na spevnenoú rovnú plochu, najlepšie vydláždenú alebo vybetónovanú vždy s protiskĺzovou ochranou. Použiť môžeme ale tiež drevo, linoleum, prírodný kameň alebo živica. Podlaha by mala byť proti vonkajšiemu okoliu posadená aspoň o10 cm vyššie, aby sme zamedzili zaplavovaniu plochy dažďovými zrážkami.

 


"široký výber skvelé ceny dobrá komunikácia s obchodom výborná kvalita dopravy a balenia"
Ověřený zákazník, 2021-10-15
"Najlepšia cena"
Ověřený zákazník, 2021-10-10
"Vyborna komunikacia s obchodom. Pohovka bola vyrobena na mieru v extra kratkom case."
Slabiny: "Dost sme mali problem sa zladit na termine dodania s dopravcom, avsak predajca avizoval zmenu dopravnej spolocnosti. Tak to uz bude snad len vyborne."
Ověřený zákazník, 2021-10-06
/index.php?site=news&id=783